לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3492 מאמרים 993 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ייבוש תת רצפתי - פתרון פשוט לבעיה גדולה

פורסם בתאריך 18/11/2016      /      נכתב ע"י זיו פתרונות מקצועיים - מומחים ביבוש תת רצפתי

רטיבות הכלואה מתחת לרצפה אינה נראת לעין בשלביה הראשונים אך עם הזמן אפשר יהיה לראות את תוצאותיה מתפשטים ותרחבים בכל שטח הבית. לא משנה אם מקור המים הוא הצפה חד פעמית או נזילה קטנה לאורך זמן, המים לא יעלמו מעצמם. כמובן שלא כל טיפה של מים שחודרת מתחת לריצוף היא מתכון לבעיה עתידית אך כדי לדעת שתכולת המים במצעים באמת סבירה ולא מזיקה נקבע בישראל תקן המגדיר את תכולת הרטיבות המיירבית המותרת במצעים - במצע מסוג חול עד 6 אחוזים ובמצע מסוג שומשום עד 3 אחוזים, את הבדיקה מבצעים על ידי איסוף דגימה מהשטח שקילתה וייבושה בתנור לפני שקילה נוספת.

המודעות לכך שמים כלואים מתחת לרצפה הם מתכון לבעיה בריאותית ולבעיות פיזיות בבית מאוד נמוכה. תיקון נזילת מים אינה מסתיימת בסידור הצינור הפגוע או בתיקון הכשל באיטום אלא רק מתחילה בזה, ולאחר מכן יש לטפל בשאריות המים שמתחת לרצפה ורק בסיום תהליך הייבוש יש לטפל בנזקים הסביבתים כמו הרטיבות והעובש שמעל הפנלים.

הטיפול במים הכלואים מתבצע באחת משתי שיטות - פירוק והחלפת הריצוף והמצעים או ביצוע ייבוש תת רצפתי.

ייבוש תת רצפתי מקצועי מחייב פתיחת מספר אריחים בבית על מנת לבצע ייבוש מחלקו התחתון של המצע (עיקר הלחות נמצאת שם) למרות שישנה אפשרות לייבוש דרך המרווחים שבין האריחים (אפשרות זו פחות מומלצת מאחר ולא מאפשרת ביצוע בדיקות שקילה במהלך הייבוש). תהליך הייבוש עורך בממוצע כשלושה עד חמישה שבועות ובסופם הלקוח מקבל דו"ח תכולת רטיבות בסיום הייבוש.    

ייבוש תת רצפתי מאפשר להמשיך בשגרת החיים ומאפשר חיסכון משמעותי בעלויות שיקום נזק המים. זיו פתרונות מקצועיים - מומחים בייבוש תת רצפתי ומסייעים ללקוחותינו בכל שלבי שיקום הנזק החל מהחשש הראשוני ועד להחזרת המצב לקדמותו.

1330 צפיות
14 כניסות
מאמרים נוספים מאת זיו פתרונות מקצועיים - מומחים ביבוש תת רצפתי