לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

האתר מספר אחד בתחום החדרים לפי שעה והצימרים

פורסם בתאריך 20/11/2016      /      נכתב ע"י discreti

האתר מספר אחד בתחום החדרים לפי שעה והצימרים

חדרים מפנקים לפי שעה, מה לא נאמר כבר על התחום הזה, הרבה גידופים, עלבונות, איחולים לא לבביים ועוד דברים לא סימפטיים אבל יש גם את הצד השני, הצד שנענה מהשימוש בחדרים הללו, הצד שבשבילו החדרים הללו הם כל אוויר לנשימה, כמו פתח מילוט מבית כלא, כמו.... טוב, אתם יכולים להמשיך ולדמיין.

 

חדרים לפי שעה למי שלא יודע מהם ולמה אנשים מגדפים אותם הם חדרים או דירות או יחידות דיור או צימרים המארחים זוגות לפי בסיס שעתי.

ועל זה אנשים מגדפים? זה לא ממש שונה מהשכרת חדר בבית מלון או בצימר ללילה נכון?

הרי מה שאנשים יכולים לעשות בחדר לפי שעה בשעתיים של שהות במקום יכולים לעשות זוגות בלילה אז מה באמת ההבדל? זוג שמגיע ללילה לבית מלון או לצימר לא בוגד בבני הזוג היושבים בבית? הרי חדר ללילה וחדר לפי שעה הם בהחלט אותו הדבר. מה שעושים בלילה אפשר לעשות בשעה ולהפך.

חדרים לפי שעה שהם דירות לרוב הם מקומות דיסקרטיים הנותנים לזוגות כאלה ואחרים הזדמנות להנות ולהתפנק מבלי שמישהו יפריע להם או ידע על שהותם במקום.

רוב המגדפים של השיטה הזאת עושים זאת רק בגלל שמקומות אלה לדבריהם "הורסים משפחות".

זוגות בוגדים ובוגדות מגיעים למקומות הללו ברוב המקרים כשאת בני הזוג המקוריים הם משאירים בבית מאחור וממציעים שקרים מפה ועד הודעה חדשה.

אז נכון שהדברים הללו לא מוסריים וגובלים בגועל אבל מי אנחנו שנשפוט? בסופו של דבר כל אדם נמדד במעשיו מול האנשים שמאמינים בו והם אלה שהוא צריך לתת להם הסברים.

אבל חדרים לפי שעה הם לא חדרים המיועדים לבוגדים ולבוגדות לפי הגדרה! הם חדרים המיועדים לאנשים המחפשים דיסקרטיות והנישה הזאת של הבוגדים והבוגדות הם כנרא חלק רחב של אלה שמחפשים דיסקרטיות ולכן קל לשייך את הביטוי חדרים לפי שעה לבוגדים ולבוגדות.

אבל לא רק הם מחפשים דיסקרטיות, תארו לכם בחור שלא ממש מבין מה הגדרת מניותו והוא מעוניין לבחור את זה ולהגיע לחדר לפי שעה עם בן זוג מאותו המין, האם אלה הם אנשים שבוגדים ברגע זה במישהו? ממש לא! הם אנשים המעוניינים לשמור על עניינם הפרטי בשקט ובסתר עד שיחליטו להחשף.

זוגות נוספים המגיעים הם זוגות נשואים המחפשים מקום שקט מבלי שהילדים יציקו להם ויפריעו להם.

גם אנשים יחידים מגיעים לחדרים לפי שעה על מנת לנוח ולהתנתק מהיומיום.

לא חייב להשתמש במקום כמקום דיסקרטי, הרי זוגות נשואים לא צריכים לתת דין וחשבון לאף אחד וגם לא אנשים הבאים לנוח כמה שעות.

הסטיגמה שנוצרה לחדרים לפי שעה היא סטיגמה מוטעית ולא נכונה. חדרים לפי שעה פרוסים בכל רחבי הארץ. חדרים לפי שעה בצפון וחדרים לפי שעה בדרום מציעים לכם את המקום כצימרים יוקרתיים במיוחד עם תוספת של ג'קוזי ואפילו בריכה בסכום שאתם מוכנים לשלם לשעה של שהייה במקום.

צימרים בצפון הם צימרים שתוכלו למצוא בכל מושב וקיבוץ והם מאפיינים מאוד את האזור בו הם מצויים.

הרבה מאוד בעלי צימרים החליטו להסב את הנכס שלהם לקבלת זוגות לפי שעה בגלל סיבות כאלה ואחרות.

חדרים לפי שעה הבולטים בצפון הם חדרים לפי שעה בחיפה, כאשר באזור המרכז החדרים היותר מבוקשים הם חדרים מרהיבים לפי שעה בתל אביב.

גם צימרים הם נכסים מבוקשים ואת הביקוש הכי גדול ממלאים צימרים לפי שעה בנהריה והגליל המערבי.

אז אם אתם מעוניינים בחדרים לפי שעה או בצימרים לפי שעה ואינכם מאלה ששופטים אלא קודם כל בודקים אתם מוזמנים לחייג לאתרי דיסקרט בטלפונים: 1599-50-51-52 או 072-3901190 ולהזמין את החדרים והצימרים המבוקשים.

1440 צפיות
12 כניסות
מאמרים נוספים מאת discreti
צימרים מדהימים בצפון צימרים בצפון שהפכו לצימרים לפי שעה. מדוע קרתה ההסבה הזאת?
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 7 שנים 2 שבועות
פורטל חדרים לפי שעה חדרים לפי שעה הוא תחום נפוץ מאוד ולכן אנחנו באים לקראת הלקוחות ונותנים להם אופציות רבות כדי להתעדכן בחדרים פנויים, חדרים חדרים וחדרים שיעשו להם את השעות הקרובות של החיים.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 7 שנים 8 חודשים
חדרים לפי שעה להשכרה פרומו קינג ישראל חדרים לפי שעה להשכרה באתרי דיסקרט מבית פרומו קינג ישראל. מעוניינים לדעת יותר? הישארו עמנו בדקות הקרובות.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 5 שנים 3 חודשים
המלצה על חדרים לפי שעה בצפון הישארו עמנו ואנו נכוון אתכם לאזורים הכי שווים בצפון ולמה כדאי להגיע אליהם כדי להעביר כמה שעות של רומנטיקה!
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 3 שנים 10 חודשים
חדרים לפי שעה תל אביב חדרים לפי שעה תל אביב הם החדרים הכי מבוקשים בישראל עם עשרות אלפי חיפושים מדי חודש על הביטוי.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 4 שנים 7 חודשים