לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

גירושין למה זה קורה?

פורסם בתאריך 20/11/2016      /      נכתב ע"י shlomy.m

היום גם המצב הכלכלי יכול להיות טריגר לסכסוכים כאלו מה שבמקרים רבים יכול להביא לכדי גישור גירושין או גירושין בבית משפט, ויכולות להיות עוד סיבות רבות ומגוונות שהמשותף לכולן – ויתור מהיר מידי של זוגות על חיי הנישואין ופזילה למחוזות אחרים. יש סיפורים רבים של מתגרשים ושל הסיבות שהובילו אותם לזה והנה אחד מהם.

סיפור מהכורסה

טלי ויוני הם זוג והם גם הורים לשלושה ילדים, וחלוקת הנטל ביניהם עובדת ככה: טלי עובדת ברבע משרה מכיוון שהיא רוצה וצריכה להיות בבית כשהילדים חוזרים ממוסדות החינוך ויוני עובד במשרה מלאה. יוני עבד כל השנים עד 20:00 בערב והיה מגיע מהעבודה מעט מאוחר יותר, אך בזמן האחרון טלי שמה לב שהוא נשאר יותר מידי זמן במשרד מאוחר. כל פעם היה לו איזה "סיפור" אחר, פעם שהוא מחליף מישהו, פעם שיש איזה פרוייקט חדש ופעם שמחייבים אותו לעשות שעות נוספות. טלי שכרה את שירותיו של חוקר פרטי וזה מהר מאוד הביא לה את החדשות הכואבות – ליוני יש רומן ולכן הוא נעדר מהבית בשעות כאלו. טלי החליטה ללא כל דיחוי להתגרש מיוני וביקשה ממנו לעזוב את הבית ולהתחיל בהליכים.

גישור למטרת שלום בית

גישור יכול להיות דרך מצוינת להשיב את הדברים לקדמותם ולתקן אותם. גישור למטרת שלום בית דורש שיתוף פעולה משני הצדדים אך בעיקר הוא דורש רצון ונכונות לעשות צעדים משמעותיים לפתרון הבעיות. גישור מקצועי במקרים רבים הוא הפתרון והוא זה שמחזיר את המצב לקדמותו. גם גישור למטרת שלום בית יכול להיות כזה שאם הוא לא יצלח לשני הצדדים יהיה ברור שהם מתגרשים, ולכן ניתן כבר בשלב זה להגיע להסכמות על "מה יהיה אם" מה שאומר ששני הצדדים ינהלו את הניסיון להשיב את הדברים לקדמותם בצורה רגועה עם הידיעה שהם כבר הסכימו על השלב הבא אם הוא יגיע.

גישור למטרת גירושין

גם כשמתגרשים גישור הוא הכיוון הנכון ללכת אליו. הוא דורש ויתורים משני הצדדים אך כולם מרוויחים מזה. אין צורך ללכת למלחמות בבתי משפט ובטח שאין צורך לעשות את זה קשה יותר לילדים ולכן זו הדרך המומלצת ביותר גם אם מגיעים למצב כזה בו רוצים להתגרש. גירושין לא חייבים להיות מכוערים כמו בסיפורים, עם כל הכאב הם יכולים להיות תהליך משותף, הוגן ומכבד של שני הצדדים.

1449 צפיות
6 כניסות
מאמרים נוספים מאת shlomy.m
בניית בריכות מבטון – המדריך המלא הבריכות הותיקות והאיכותיות ביותר הן בריכות הבטון המוכרות לכולנו. נכון, בניית בריכות בטון זהו תהליך לא פשוט ומורכב, אך בסופו של התהליך הזה תוכלו לקבל בריכה איכותית, חזקה ועמידה לאורך זמן.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 1 שנים 2 שבועות
החלקה יפנית נשים רבות חולמות או אפילו מפנטזות על שיער חלק באופן קבוע, ללא ההכרח להגיע אל הספר באופן על בסיס שבועי או על בסיס קבוע בכלל. נשים אלה סבורות ששיער חלק נוח יותר לסירוק וארגון או שהן פשוט אוהבות הרבה יותר את המראה של שיער חלק
פורסם בקטגוריית שיער, לפני 7 שנים 9 חודשים
משאבות חום - מהם ומתי צריך? מעוניינים לבצע התקנה של משאבות חום בבית שלכם? איך זה עובד? מה היתרונות של המשאבות הללו ומדוע כל כך משתלם להשקיע במשאבות הללו במיוחד אם יש לכם וילות גדולות או בבנייני יוקרה? קראו את המאמר הבא ותמצאו את כל התשובות המתאימות.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שנים 4 חודשים
הסדר משמורת משותפת בגירושין משמורת משותפת הינו הסדר שנקבע בין שתי הורים במעורבות גידול הילדים לאחר גירושין ופרידה, גירושין הוא אחד התהליכים הכואבים כיום בין בני זוג, לא אחת, מלווים הגירושים ברגשות ואמוציות הן בפן הרגשי והן בפן הכלכלי המשפיעות לא רק על הזוג אלא על בני משפחותיהם הקרובות והכי עצוב על הילדים,
פורסם בקטגוריית גישור, לפני 7 שנים 2 חודשים
חקירות פרטיות - ביצוע מעקבים ותצפיות כידוע בעולמנו שידע זה כוח אנשים רבים שוכרים את שרותיהם של חוקרים ובלשיים פרטיים על מנת לאסוף מידע רלוונטי ושימושי לעיסוקם, במידע הזה יכול להיות בפן העסקי, האישי רומנטי או הכספי
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 6 שנים 2 חודשים