לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

גירושין למה זה קורה?

פורסם בתאריך 20/11/2016      /      נכתב ע"י shlomy.m

היום גם המצב הכלכלי יכול להיות טריגר לסכסוכים כאלו מה שבמקרים רבים יכול להביא לכדי גישור גירושין או גירושין בבית משפט, ויכולות להיות עוד סיבות רבות ומגוונות שהמשותף לכולן – ויתור מהיר מידי של זוגות על חיי הנישואין ופזילה למחוזות אחרים. יש סיפורים רבים של מתגרשים ושל הסיבות שהובילו אותם לזה והנה אחד מהם.

סיפור מהכורסה

טלי ויוני הם זוג והם גם הורים לשלושה ילדים, וחלוקת הנטל ביניהם עובדת ככה: טלי עובדת ברבע משרה מכיוון שהיא רוצה וצריכה להיות בבית כשהילדים חוזרים ממוסדות החינוך ויוני עובד במשרה מלאה. יוני עבד כל השנים עד 20:00 בערב והיה מגיע מהעבודה מעט מאוחר יותר, אך בזמן האחרון טלי שמה לב שהוא נשאר יותר מידי זמן במשרד מאוחר. כל פעם היה לו איזה "סיפור" אחר, פעם שהוא מחליף מישהו, פעם שיש איזה פרוייקט חדש ופעם שמחייבים אותו לעשות שעות נוספות. טלי שכרה את שירותיו של חוקר פרטי וזה מהר מאוד הביא לה את החדשות הכואבות – ליוני יש רומן ולכן הוא נעדר מהבית בשעות כאלו. טלי החליטה ללא כל דיחוי להתגרש מיוני וביקשה ממנו לעזוב את הבית ולהתחיל בהליכים.

גישור למטרת שלום בית

גישור יכול להיות דרך מצוינת להשיב את הדברים לקדמותם ולתקן אותם. גישור למטרת שלום בית דורש שיתוף פעולה משני הצדדים אך בעיקר הוא דורש רצון ונכונות לעשות צעדים משמעותיים לפתרון הבעיות. גישור מקצועי במקרים רבים הוא הפתרון והוא זה שמחזיר את המצב לקדמותו. גם גישור למטרת שלום בית יכול להיות כזה שאם הוא לא יצלח לשני הצדדים יהיה ברור שהם מתגרשים, ולכן ניתן כבר בשלב זה להגיע להסכמות על "מה יהיה אם" מה שאומר ששני הצדדים ינהלו את הניסיון להשיב את הדברים לקדמותם בצורה רגועה עם הידיעה שהם כבר הסכימו על השלב הבא אם הוא יגיע.

גישור למטרת גירושין

גם כשמתגרשים גישור הוא הכיוון הנכון ללכת אליו. הוא דורש ויתורים משני הצדדים אך כולם מרוויחים מזה. אין צורך ללכת למלחמות בבתי משפט ובטח שאין צורך לעשות את זה קשה יותר לילדים ולכן זו הדרך המומלצת ביותר גם אם מגיעים למצב כזה בו רוצים להתגרש. גירושין לא חייבים להיות מכוערים כמו בסיפורים, עם כל הכאב הם יכולים להיות תהליך משותף, הוגן ומכבד של שני הצדדים.

1230 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת shlomy.m
חקירות פרטיות - ביצוע מעקבים ותצפיות כידוע בעולמנו שידע זה כוח אנשים רבים שוכרים את שרותיהם של חוקרים ובלשיים פרטיים על מנת לאסוף מידע רלוונטי ושימושי לעיסוקם, במידע הזה יכול להיות בפן העסקי, האישי רומנטי או הכספי
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 4 שנים 4 חודשים
לפרוסקופיה מהו? המונח לפרוסקופיה הינו מונח כללי אשר מתייחס לניתוחים המבוצעים בשיטה פולשנית זעירה מאוד. ניתוחי לפרוסקופיה מבוצעים באמצעות מכשיר אופטי זעיר מאוד המאפשר לבצע פעולות ניתוחיות בחלל הבטן כמו טיפול במצבים של היריון מחוץ לרחם,
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 שנים 9 חודשים
היסטרוסקופיה ניתוחית מהי? שמעתם על המושג היסטרוסקופיה ניתוחית ורוצים לדעת יותר? קיבלת הפניה לביצוע ניתוח היסטרוסקופיה ויש לך שאלות בנושא? קראי את המאמר הבא ותמצאי את התשובות.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 שנים 9 חודשים
מה זה בדק בית ולמה אתם צריכים את זה? נמצאים בתהליך רכישת דירה יד שניה או מקבלן? בטח שמעתם על המושג בדק בית, לפני שרוכשים דירה חושב לבצע מספר בדיקות בנכס אשר יאשרו את המפרט שקבלתם,
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 שנים 9 חודשים
איך לנקות ספות עור כאשר עומדים לרכוש ספת עור, המטרה שהספה תחזיק מעמד לאורך זמן, ולו כי מדובר ברכישה יוקרתית ואיכותית. עם זאת, טעות לחשוב שספת עור מצריכה פחות תחזוקה מספת בד, וזאת כי לולא טיפול נכון, היופי פשוט ידהה. על כן אספנו עבורכם מספר טכניקות יעילות עבור שימור איכות הספה:
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 שנים 9 חודשים