לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
פיתוח מנהלים

פיתוח מנהלים כאמצעי לפיתוח החברה

פורסם בתאריך 25/08/2015      /      נכתב ע"י שרון קל

האנשים המנהלים את עובדי החברה שלכם, הם אלו שיכולים לקחת אותה צעד גדול קדימה! משום כך אספנו עבורכם מידע חשוב ביותר על הדרכים שלכם לפתח את המנהלים בחברה שלכם.

המשמעות של פיתוח מנהלים

משמעות המושג פיתוח מנהלים היא פיתוח יכולות הניהול והמנהיגות של מנהלים בחברה או בעסק. החשיבות של נושא זה היא עצומה משום שהמנהלים הם אלו, שדואגים שהעסק יתפקד כפי שצריך בכל ימי העבודה ובכל שעות הפעילות. מנהלים אלו, עם חיזוק ליכולות הניהול שלהם, יכולים להשפיע רבות על הצלחת החברה או העסק שלכם.

דרכים לפתח את המנהלים

על מנת שתוכלו לפתח עוד יותר את כישורי הניהול של המנהלים העובדים תחתיכם, תוכלו להיעזר באנשי מקצוע, המתמחים בהעברת סדנאות של פיתוח מנהלים. סדנאות אלו מתקיימות באופן קבוע בחברות גדולות ומצליחות ועל ידי כך משמרות את מגמת ההצלחה של אותן חברות.

מטרה אחת – דרכים שונות

סדנאות אלו, לפיתוח המנהלים בחברה, מגיעות במגוון רחב של נושאים. כל אחד מנושאים אלו מהווה חלק חשוב בניהול מוצלח של עובדים. לפניכם רשימה של נושאים עיקריים של סדנאות אלו:

  • ניהול זמן – ניהול זמן של המנהל ושל עובדיו מוביל לעבודה יעילה ויצרנית

  • הנעת עובדים – ישנן גישות שונות להנעת עובדים שונים בתוך החברה. הנעה יעילה של העובדים ומתן מוטיבציה מובילה גם היא להישגים טובים יותר

  • ניהול משימות – ניהול המשימות של המנהל והעובדים תחתיו הוא תהליך יום יומי, אשר אם יבוצע ביעילות, התוצאות יגיעו במהרה!

ניהול הסדנאות

אם החלטתם לפנק את המנהלים בחברה שלכם בשיפור יכולות הניהול שלהם ודאו, שהסדנה המועברת היא בנושא חשוב לכם, נושא שלדעתכם ישפיע רבות ובמהרה על המנהלים והעובדים שתחתיהם. מן הסתם, מומלץ לערוך סדנאות שונות במגוון נושאים על מנת לתת מענה לכל הצרכים הניהוליים של החברה. יחד עם זאת, עדיף להימנע מהעמסת מידע על המנהלים ולאפשר להם להתנסות בשיטות השונות לאורך תקופה.

כמו כן חשוב לוודא, שהאדם שמעביר את הסדנאות השונות של פיתוח מנהלים הינו מקצועי ומנוסה!       

1283 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת שרון קל
תוספות שיער בהדבקה בקלות רכשו לעצמכם תוספות שיער בהדבקה עוד היום אם תהיו מעוניינים להפוך את המראה שלכם על פניו.
פורסם בקטגוריית שיער, לפני 5 שנים 3 חודשים
איך קבוצות תמיכה להורים משפרות את חיי המשפחה? ילדים הם שמחה, ואפילו רבה, וגם ברכה, ובזכותם המשפחה כולה זוכה בהזדמנות לצמוח ולהתגבש. אבל ילדים, ולא צריך להיות הורה כדי לדעת זאת, הם גם אתגר של ממש – כך שלצד ההזדמנות לגדול ולהתפתח ישנם גם מוקשים לא מעטים שחשוב ללמוד לנטרל אותם.
פורסם בקטגוריית טיפולים, לפני 5 שנים 2 שבועות
מהי אגרת ביוב? אגרת ביוב ומים (אשר משולמות לרוב תחת חשבונית אחת) הינן אגרות תשלום על שירותי הביוב והמים של כל משפחה בכל עיר.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 6 שנים 4 חודשים
תרגום מסמכים טעות תהיה לחשוב שהמרת מילים משפה אחת לאחרת הינה תרגום מסמכים איכותי. תרגום נכון מעניק לקורא העברה של רעיון, מסר ומהות בצורה שוטפת וחלקה.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 6 שנים 3 חודשים
חשיבותו של טיפול בחרדות אצל ילדים ילדים סובלים מחרדות. לא כל פחד מוגדר כחרדה.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 5 שנים 11 חודשים