לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3593 מאמרים 1052 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עורך דין משפחה

עורך דין משפחה – לכל צרכי המשפחה

פורסם בתאריך 25/08/2015      /      נכתב ע"י שרון קל

בין אם ברצונכם לערוך הסכם הורות משותפת, הסכם פונדקאות או הסכם גירושין, עורך דין משפחה הוא מה שאתם צריכים! לפניכם מידע על תחומי העיסוק העיקריים של עורכי דין לענייני משפחה.

הורות משותפת

במקרה של הורות משותפת, מדובר על זוג הורים, שאינם בקשר רומנטי ביניהם, אלא רק בקשר הורי. כלומר, שני אנשים, שבחרו להביא ביחד ילד לעולם ללא זוגיות ביניהם. במקרים אלו, מומלץ ביותר להיעזר בעורך דין המתמחה בתחום זה על מנת לנסח הסכם, המוסכם על שני הצדדים היות שמדובר בתהליך שלא ניתן להתחרט עליו לאחר מעשה והוא בעל חשיבות מכרעת למשך חיים שלמים.

עורך דין משפחה – גם בגירושין

גם כאשר הזוגיות נגמרת והזוג בוחר להתגרש, חשוב להתייעץ עם עורך דין משפחה. כך תוכלו לנסח הסכם גירושין אשר יכלול הסכמי מזונות, חלוקת רכוש ועוד. כאשר אתם בוחרים לעצמכם עורך דין לעזרה בהליך גירושין, עורך דין זה מייצג אתכם ודואג לאינטרסים שלכם ולכן חשוב מאוד לסמוך עליו במאת האחוזים.

הסכם זוגיות

הסכמי זוגיות נערכים בדרך כלל לזוגות בני אותו מין, אשר לא יכולים להתחתן כדת משה וישראל. כמו כן, הסכמים אלו נערכים גם עם זוגות הטרוסקסואליים, שבוחרים או שאינם יכולים להתחתן ברבנות. לדוגמה, כאשר אחד מבני הזוג או שניהם אינם יהודיים.

צווי ירושה

פעמים רבות, לאחר מותו של אדם, בני משפחתו מגלים לראשונה כיצד ביקש לחלק את ממונו ואת נכסיו. לעתים קרובות, מתקשים בני המשפחה לכבד את אשר נכתב בצוואה מסיבות שונות כגון מצבו הרפואי והנפשי של אותו אדם. כאשר ישנו צורך בבוררות בנושא של צוואה, מומלץ ביותר שבני המשפחה יפנו לקבלת עזרה של עורך דין משפחה, אשר יבדוק את האפשרויות מבחינה משפטית וייתן המלצות על סמך ניסיונו בתחום משפטי זה.

הסכמי ממון

כאשר זוג מבקש להיכנס בברית הנישואין ואחד מבני הזוג נכנס אל הזוגיות עם נכסים, מומלץ לנסח בעזרת עורך דין לענייני משפחה הסכם ממון, אשר בו יוסכמו מראש תנאי חלוקת הרכוש הקיים טרם הנישואין

1269 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת שרון קל
תוספות שיער בהדבקה בקלות רכשו לעצמכם תוספות שיער בהדבקה עוד היום אם תהיו מעוניינים להפוך את המראה שלכם על פניו.
פורסם בקטגוריית שיער, לפני 5 שנים 1 חודשים
איך קבוצות תמיכה להורים משפרות את חיי המשפחה? ילדים הם שמחה, ואפילו רבה, וגם ברכה, ובזכותם המשפחה כולה זוכה בהזדמנות לצמוח ולהתגבש. אבל ילדים, ולא צריך להיות הורה כדי לדעת זאת, הם גם אתגר של ממש – כך שלצד ההזדמנות לגדול ולהתפתח ישנם גם מוקשים לא מעטים שחשוב ללמוד לנטרל אותם.
פורסם בקטגוריית טיפולים, לפני 4 שנים 10 חודשים
מהי אגרת ביוב? אגרת ביוב ומים (אשר משולמות לרוב תחת חשבונית אחת) הינן אגרות תשלום על שירותי הביוב והמים של כל משפחה בכל עיר.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 6 שנים 2 חודשים
תרגום מסמכים טעות תהיה לחשוב שהמרת מילים משפה אחת לאחרת הינה תרגום מסמכים איכותי. תרגום נכון מעניק לקורא העברה של רעיון, מסר ומהות בצורה שוטפת וחלקה.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 6 שנים 1 חודשים
חשיבותו של טיפול בחרדות אצל ילדים ילדים סובלים מחרדות. לא כל פחד מוגדר כחרדה.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 5 שנים 9 חודשים