לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4259 מאמרים 1291 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הסלסה הגיעה מקובה אבל רוקדים אותה בכל העולם

פורסם בתאריך 12/12/2016      /      נכתב ע"י ירון כהן

ריקוד סלסה משגע את העולם
ריקוד הסלסה הגיע אלינו מקובה, מהסמטאות העתיקות, האוכל המשכר, התרבות המטורפת. הריקוד הוא ריקוד קצבי ומהיר, מלא כיף והנאה גדולה.
ריקודי הסלסה התחילו לשגע את העולם בשנים האחרונות. הם הגיעו לאמריקה הדרומית והצפונית, לאיים הקריביים, לאפריקה, אירופה ואסיה. כיום הסלסה היא ריקוד שרוקדים בכל העולם, יש מועדוני סלסה, קורסים של סלסה ואירועים.
ישראל היא מעצמת סלסה עולמית. היא מארחת קונגרסים ורקדנים מכל העולם. רקדנים מישראל נוסעים לאירועים ותחרויות בכל העולם. בישראל יש מדריכי סלסה מצויינים, הריקוד התפתח מאוד ושואב השראה מריקודים אחרים שנרקדים בישראל ולכן רמת הריקוד היא גבוהה מאוד.
למה כדאי לרקוד סלסה?
ריקוד סלסה הוא קצבי ומהיר, וההנאה ממנו היא גדולה. הוא עוזר לשמור על הכושר הגופני, מזיז את כל אברי הגוף. הוא עוזר להורדת קלוריות ולשריפת שומנים.
בנוסף לכך, הריקוד מאוד משחרר והמוסיקה מקפיצה ומהנה. נורא כיף לרקוד סלסה ולכן הריקוד הוא מאוד ממכר.
סוגי הסלסה השונים
הסלסה הקובנית (זו שהגיעה מקובה) היא הסלסה המקורית. לאחר מכן, בהרבה מקומות התפתחו עם הזמן סגנונות שונים, למשל יש סגנון של סלסה פורטוריקנית, סלסה קולומביאנית, סלסה בסגנון LA  שפותח במיוחד להופעות ושואו, סלסה רואדה – סלסה חברתית במעגל עם מוביל שמסמן לרקדנים מה התרגילים שצריך לעשות.
ריקוד חתונה וסלסה - איך זה מתחבר?
זוגות שמתחתנים יכולים להרכיב באמצעות הסלסה ריקוד חתונה מהאגדות. הריקוד של הסלסה מתאים מאוד להופעות כי הוא מלא אנרגיות ושואו, ולכן הרבה זוגות בוחרים לעשות ריקוד חתונה לחתן והכלה באמצעות ריקוד הסלסה.
גם ריקוד בת מצווה הוא ריקוד שעושים אותו הרבה פעמים באמצעות הסלסה.
בשני הריקודים עושים כוריאוגרפיה מיוחדת ובוחרים שיר שאוהבים – והופס, יש לכם אחת ריקוד שכולם מתלהבים ממנו.
כאשר עושים ריקוד חתונה, ריקוד בת מצווה, או כל ריקוד אחר, מומלץ לקחת שיעורים פרטיים בסלסה, עם מדריך מקצועי, וזאת כדי שיהיה אפשר ללמוד את הריקוד בצורה הטובה ביותר, לחבר אותו לקצב, להוסיף תנועות גוף, הפלות, השכבות, ברייקים ועוד.
לסיכום, לכו לרקוד סלסה- כי אתם ממש תהנו.

1064 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת ירון כהן
כל הטיפים לחיפוש עבודה יעיל שימקד אתכם מחפשים עבודה? כדאי להיות יעילים, לחסוך זמן, ולמצוא משרות שמתאימות לכם יותר ובעלות שכר גבוה יותר. איך עושים את זה?
פורסם בקטגוריית תעסוקה (דרושים), לפני 6 שנים 3 חודשים