לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4243 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

רצועות rip 60

פורסם בתאריך 15/12/2016      /      נכתב ע"י rafigraff

רצועות אימון מיועדות למגוון רחב של תרגילים ולעבודה יעילה ואפקטיבית על כל הגוף, במיוחד לחיזוק השרירים. עד לאחרונה נחשבו רצועות אימון ה- TRX לדבר החם ביותר לאימונים אך כעת רצועות האימון מסוג rip 60 נחשבות לטרנד החדש והמוביל בגלל יעילותן הרבה והאפשרות לעבוד על כל הגוף ולזכות בתוצאות מהירות.

רצועות האימון שכבשו את העולם

רצועות rip 60 כבשו במהירות את העולם והחליפו את רצועות ה- TRX הנחשבות אף הן לפופולריות. רצועות האימון החדשות מאפשרות למתאמן לשפר ולחזק את כל שרירי הגוף באמצעות קשת רחבה ומגוונת של תרגילי פשוטים ומורכבים.

כדאי לדעת כי רצועות האימון החדשות ניתנות לחיבור פשוט ומהיר בכל מקום, בבית, בחצר, בפארק, ולמעשה ניתן לחבר אותן לדלתות הבית, לעצים ולכל מתקן עמיד ומקובע. באמצעותן ניתן ליהנות מאימון פונקציונלי שמביא לתוצאות הרצויות, תוך ניצול משקל הגוף.

ערכת הכוללת דיסק והוראות הדרכה לאימון יעיל ואפקטיבי

חשוב לציין כי ניתן לרכוש את רצועות האימון ממגוון משווקים, אך יש הבדל באיכות הרצועות ובעמידותן, לכן יש לבדוק היטב את איכות המוצר ומה כוללת הערכה. בעת רכישת רצועות rip 60 מחברה מוכרת ואמינה מקבלים ערכה שלמה הכוללת רצועות אימון באיכות הגבוהה ביותר עם ידיות אחיזה נוחות, קשיחות ועמידות, דיסק עם תוכנית אימונים יעילה ומוכחת לשמונה שבועות, הוראות התקנה ושימוש וחיבורים מסיביים במיוחד.

מומלץ לא ללכת שבי אחרי רצועות אימון זולות מדי מאחר ואיכותן אינה גבוהה ועלולים לגלות תוך זמן קצר כי הן לא נוחות לעבודה, וכי עמידותן מוטלת בספק. לכן, טרם רכישת המוצר חשוב לוודא כי קונים רצועות חזקות ועמידות ומקבלים ערכה הכוללת דיסק וחוברת הדרכה מפורטת.

אימון יעיל ואפקטיבי בכל מקום

ערכת רצועות אימון מגיעה עם חוברת הדרכה לאימון למשך שמונה שבועות, חשוב להכין את הגוף לקראת האימון האינטנסיבי לכן בשבוע הראשון נהוג להכין את הגוף ולתקן איזון לקוי. בשבוע השני מגבירים את הקושי ומשפרים את יציבות הגוף, מחזקים את השרירים המייצבים ומשפרים כושר סיבולת. בשבוע השלישי לומדים תרגילים חדשים ומתחילים בסטים עם חזרות ארוכות יותר כדי לשפר את הסיבולת, וכבר ניתן להתחיל לראות שינויים.

אחרי שלושה שבועות אינטנסיביים יש לתת לגוף זמן מנוחה והתאוששות לכן בשבוע הרביעי רוב התרגילים לקוחים מעולמות היוגה והטאי צ'י, ושרירי הגוף יכולים לנוח. מהשבוע החמישי מתחילים בתרגילי כוח ועוצמה ויש להקפיד על חזרות רבות יותר של כל תרגיל ותרגיל. בשבוע השמיני והאחרון לפי תוכנית האימונים המומלצת מגיעים לשיא ומשלבים בין כל התרגילים כדי להפעיל את כל הגוף ולשפר ביצועים.

לסיכום, מומלץ גם לכם לרכוש רצועות rip 60 וליהנות מחיזוק הגוף ומשיפור הכושר תוך זמן קצר. רצועות האימון האיכותיות יסייע לכם לשמור על בריאותכם וליהנות מגוף חטוב, מגמישות במפרקי הגוף ומשרירים חזקים ומפוסלים.  

1316 צפיות
10 כניסות
מאמרים נוספים מאת rafigraff