לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4076 מאמרים 1231 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חינוך בטכנולוגיה מתקדמת ומרתקת

פורסם בתאריך 25/12/2016      /      נכתב ע"י bim

משחקי מציאות רבודה - שילוב מושלם של הנאה ולמידה
כל הורה יספר שקשה להרחיק את הילדים מן המסכים. הם נמשכים לעיסוק  מול המסך וניראה כי הם  שוקעים במשחקים עד כדי החלפה של מציאות אחת באחרת.
המשחקים החינוכיים בטכנולוגיית מציאות רבודה מבית BIM (Brand It Media) מציעים שילוב מושלם בין עולם משחקי הקופסה לבין עולם הטכנולוגיה החדשני, ומאפשרים משחקי איכות המשלבים שימוש בסמארטפון ביחד עם למידה וזמן איכות ביחד. זוהי דרך נפלאה עבור הילדים ליהנות ממשחק צבעוני וכיפי - כמו גם עבורנו ההורים, לאפשר את זמן המסך הזה תוך שאנחנו יודעים שהילדים משחקים במשחקים בעלי ערך מוסף ומרוויחים ידע ורגעים של אושר.
מציאות רבודה - כי משחקי קופסה כבר לא מספיק מעניינים אותם...
משחקי מציאות רבודה בעצם משלבים את המציאות ה"אמיתית" עם מה שמופיע על מסך הסמארטפון או הטאבלט. שילוב כזה, כשהוא נעשה באופן מקצועי ותומך למידה, יכול להוסיף רבדים של עניין, מידע, פעילות, איכות ותוכן - לכל משחק או לומדה. לאנשי מקצוע רבים בתחום אין ספק שמשחקי המציאות הרבודה הם "הדבר הבא", והטכנולוגיה נמצאת בהתפתחות מואצת, בעיקר בחו"ל. שילוב של מציאות רבודה במשחקים ולומדות, כפי שהוא נעשה במשחקים של BIM, יוצר מחדש עולם שלם של הרפתקאות, כולן מלאות בתוכן, צבע וצלילים, שכיף לצלול לתוכן.
BIMBOX – חינוך לדור החדש / Education For The New Generation – עכשיו בישראל!
חברת  BIM  מתמחה בשילוב אלמנטים אינטראקטיביים ומציאות רבודה בפלטפורמות דיגיטליות. רתימת טכנולוגיות חדשות אלה מאפשרת יצירת סוג חדש של חינוך ולמידה, המתאימים לדור החדש. עולמות התוכן של BIMBOX משלבים אלמנטים חינוכיים ולימודיים מתוך מחקר עמוק ומותאם לגיל, תוך דגש על תמיכה התפתחותית, היבטים סביבתיים (כמו לשחק ביחד), ולא פחות חשוב - המון המון הנאה מן המשחק. אנחנו מאמינים ברצון ובכוח של הילדים שלנו להתפתח - וחשוב לנו ליצור סביבות לימוד שיתאימו לדור החדש - זה שיש לו ילדות שונה כל כך מזו שהייתה לנו...
BIMBOX - החברים  מהג'ונגל!
"החברים מהג'ונגל" הוא משחק זיכרון המשלב איכויות של משחק קופסה עם טכנולוגיות מתקדמות של מציאות רבודה באמצעות אפליקציה ייעודית. רק כוונו את הסמארטפון או הטאבלט אל הכרטיסים - ותראו אותם מתעוררים לחיים בטכנולוגיית תלת מימד.
אגב, חשוב לציין שמשחק "החברים מהג'ונגל" הוא רק חלק קטן ממה שיש למשחקי BIMBOX  להציע - עולמות תוכן רבים ושונים כמו היכרות עם עולם האותיות, המספרים, ועוד משחקים המשלבים דמיון, ערכים חינוכיים והמון מידע - נמצאים בשלבי פיתוח מתקדמים.

מה אפשר לעשות במשחק " BIMBOX- החברים מהג'ונגל"?
מדובר במשחק זיכרון המכיל 22 כרטיסים של בעלי חיים שונים (בסגנון של המשחקים של פעם) עם "טוויסט" שהוא הרבה יותר ממפתיע -  אפליקציה הניתנת להורדה ללא עלות, בה סורקים את הכרטיסים של בעלי החיים ו... הם ממש מתעוררים לחיים אל מול עינינו! תוכלו ללמוד עליהן, לשמוע אותן, להצטלם איתן, להזיז אותן ולחקור אותן - והכל - במסגרת משחק קופסה משפחתי המעניק זמן איכות ביחד עם המון ערך מוסף! עוד באריזה, מעמד ייחודי לסמארטפון / טאבלט.
אז איך זה עובד?
• מפעילים את האפליקציה באמצעות הקוד המצורף לכל אריזה
• מכוונים את הסמארטפון או הטאבלט אל כרטיס בעל החיים עליו תרצו ללמוד ומתבוננים בו מתעורר לחיים.
• כפתורי הפעלה במסך יאפשרו לשמוע את הצלילים שבעל החיים משמיע, לשמוע מידע אודותיו. המידע, כמובן, בעברית מונגשת לילדים, גם בגיל הרך.
• ניתן להצטלם עם בעל החיים, לשמור את התמונות למזכרת, ולשתף את התמונות המגניבות שלכם ברשתות החברתיות בקליק.

לומדים ונהנים ביחד
בניגוד למשחקים המוכרים לנו בסמארטפונים, אלה שהופכים את הילדים שלנו ל"זומבים", כאן דווקא יש לנו משחק שממש מעודד תקשורת ושיתוף פעולה. כל הילדים יושבים לשחק ביחד, כולם נלהבים. הם לומדים על חיות הג'ונגל, משפרים את התפיסה המרחבית והזיכרון, ואפילו נהנים תוך כדי.

קשה לעצור את העתיד
זה הזמן לעודד את ההתפתחות, הלמידה, החינוך והצמיחה שלהם - לא באמצעות כלים מיושנים אלא באמצעות כלים מתקדמים, שמתאימים להם ומעניינים אותם. אנחנו מאמינים שרק דרך כלים כאלה, נוכל לעודד את דור העתיד שאנחנו אמונים עליו, להתפתח באופן איכותי לכיוונים הנכונים, ולא מתוך התנגדות - אלא בהנאה, צחוק ואושר.
סרטון הדגמה - http://www.youtube.com/attribution_link?a=ILNUa8Dtdkk&u=/watch%3Fv%3DRpYtvkhiIuc%26feature%3Dem-upload_owner 
אתר- www.bimbox.co.il

1267 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת bim
וירטואל ריאליטי - תופסים מציאות חדשה בעיניים כדי לשנות את המציאות, לא תמיד חייבים לעבור למקום חדש. וירטואל ריאליטי (מציאות מדומה), הטכנולוגיה שפרצה לפני לא מעט שנים, ממשיכה להתפתח בקצב אדיר ומספקת לנו כיום חוויות אינטראקטיביות ייחודיות בכל מקום.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 6 שנים 6 חודשים
הדור החדש של המציאות הדור הצעיר, שחי ומנהל את חייו ברשתות החברתיות, כלל לא מסוגל להבין שפעם לא היה אינטרנט, לא היו אפליקציות והמשחקים היו בעיקר בקופסא או מחוץ לבית. אין ספק שהטכנולוגיה סובבת אותנו והופכת ליותר ויותר משמעותית בכל יום אבל מה עוד צפוי לנו? זו ההפתעה הגדולה שכדאי לחכות לה
פורסם בקטגוריית חינוך ילדים, לפני 6 שנים 6 חודשים
יוצאים מהקופסא למשחקי הילדים ישנה חשיבות גדולה ומעבר לחוויית המשחק השגרתית שכל ילד מקבל בגן, עם חברים או הורים, ישנם יתרונות חינוכיים משמעותיים.
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 6 שנים 6 חודשים
חינוך בטכנולוגיה מתקדמת – מצעידים את הדמיון קדימה אפליקציות אוגמנטד ריאליטי ייעודיות למשחקי ילדים עומדות לשנות את כללי המשחק
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 6 שנים 6 חודשים