לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4427 מאמרים 1315 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

Day Use - דיסקרט - חדרים לפי שעה

פורסם בתאריך 04/01/2017      /      נכתב ע"י discreti

Day Use - דיסקרט - חדרים לפי שעה

חדרים לפי שעה או חדרים שהם Day Use תוכלו למצוא באתר מספר אחד, אתר דיסקרט.

חדרים אלה מיועדים לכלל הלקוחות אבל סביר להניח שתמצאו בו זוגות של בוגדים ובוגדות, זוגות נשואים, זוגות אוהבים, זוגות חד מיניים, אנשים פרטיים ויחידים המגיעים למנוחה ולניקוי ראש או חבר'ה המגיעים לערוך מסיבה סולידית כזאת או אחרת של מספר מצומצם של אנשים.

את החדרים הללו ניתן לשכור לפי שעה או לפי לילה, תלוי באיך שבעל הבית הגדיר את מהות החדר ובחדרים הללו תמצאו אבזור בין בסיסי ליוקרתי כאשר את האבזור הבסיסי תקבלו בחדרים שהם למעשה דירות הממוקמות ברובן בערים לעומתם, את האבזור היותר יוקרתי תוכלו למצוא בחדרים לפי שעה שהם למעשה צימרים הממוקמים במושבים ובקיבוצים, כלומר, יותר מבודדים, יותר דיסקרטים וכאמור, הם צימרים כך שהאבזור הוא יוקרתי הכולל בין היתר גם ג'קוזי מפנק.

המחירים של חדרים לפי שעות הם לרוב די דומים בכל החדרים עם עלייה קלה בלבד אם אתם בוחרים צימר לפי שעה. כגודל היוקרה גודל המחיר אבל כאמור, לא הבדל משמעותי ולכן כשאתם מחפשים חדר לפי שעה אולי כדאי לכוון לכיוון צימר לפי שעה שבמחיר פחות או יותר דומה אתם מקבלים הרבה יותר כולל דיסקרטיות אופטימלית.

חדרים לפי שעה או day use תוכלו למצוא בכל רחבי המדינה החל מחדרים לפי שעה בצפון דרך חדרים לפי שעה בירושלים ועד חדרים לפי שעה בדרום.

בכל אזור ישנם את החדרים הבולטים יותר והבולטים פחות כאשר חדרים לפי שעה בחיפה וחדרים לפי שעה בנהריה הם הבולטים ביותר בצפון.

באזור המרכז תוכלו למצוא כמובן חדרים לפי שעה בתל אביב שהם המבוקשים ביותר אבל אל תשללו לגמרי את חדרים לפי שעה בראשון לציון שהביקוש אליהם עולה כל יום מחדש.

בדרום הארץ החדרים המבוקשים יותר הם חדרים לפי שעה באשדוד כאשר החדרים לפי שעה באילת פועלים בקצב רב.

לסיכום, חדרים לי שעה או חדרי day use תוכלו למצוא באתר דיסקרט- חדרים לפי שעה

בטלפון 1599-50-51-52

1251 צפיות
5 כניסות
מאמרים נוספים מאת discreti
פורטל חדרים לפי שעה חדרים לפי שעה הוא תחום נפוץ מאוד ולכן אנחנו באים לקראת הלקוחות ונותנים להם אופציות רבות כדי להתעדכן בחדרים פנויים, חדרים חדרים וחדרים שיעשו להם את השעות הקרובות של החיים.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 7 שנים 2 חודשים
חדרים לפי שעה להשכרה פרומו קינג ישראל חדרים לפי שעה להשכרה באתרי דיסקרט מבית פרומו קינג ישראל. מעוניינים לדעת יותר? הישארו עמנו בדקות הקרובות.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 4 שנים 9 חודשים
המלצה על חדרים לפי שעה בצפון הישארו עמנו ואנו נכוון אתכם לאזורים הכי שווים בצפון ולמה כדאי להגיע אליהם כדי להעביר כמה שעות של רומנטיקה!
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 3 שנים 4 חודשים
חדרים לפי שעה תל אביב חדרים לפי שעה תל אביב הם החדרים הכי מבוקשים בישראל עם עשרות אלפי חיפושים מדי חודש על הביטוי.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 4 שנים 1 חודשים
חדרים לפי שעה- למה לי? חדרים לפי שעה הם אולי חדרים שבשנים עברו נשמעו כמקומות מפוקפקים אליהם מגיעים טיפוסים מפוקפקים שלא היינו רוצים לפגוש ברחוב או בסמטה אפלה וחשוכה אבל אתם נתפסים לסטיגמה שהייתה קיימת בעבר ובימים אלו מגולמים יפה בסרטים הוליוודיים כאלה ואחרים.
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 7 שנים 2 שבועות