לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4238 מאמרים 1286 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

למה לבחור חלונות ודלתות חדשים לבית?

פורסם בתאריך 26/08/2015      /      נכתב ע"י tiptopaluminium

דלתות וחלונות מאלומיניום


אני מדבר על החלפת דלתות הבית והכוונה היא לדלת הכניסה ודלתות הפנים והחלפה של חלונות הבית.
בהחלט אובייקטים גדולים, משמעותיים שנותנים סוג של הצהרה לגבי הבית.
מה זאת אומרת? כשדלת הכניסה היא מהסוג הישן שמלווה אותך שנים ודלתות הפנים הן אותן דלתות עץ שקיבלתם מהקבלן אז אתם מצהירים שהבית הוא בית סולידי, רגיל, לא מפריע לכם המראה שלהם והיעילות שלהם ולא כל כך משנה לכם אם הם מכערים את הבית מבחינה עיצובית, כן או לא.

אותו הדבר גם לגבי החלונות והתריסים, כשאדם מביט מבחוץ לעבר בית או בניין מגורים והוא רואה תריסים וחלונות רעועים, עקומים, ללא חוליות, מטונפות הוא מעלה על דעתו שזה בית מוזנח ולא משנה האם זה נכון או לא מבחינת פנים הבית.

אני למשל לא אחת , כשהלכתי לחפש דירה להשכרה בחנתי הכל, האם הקירות מלוכלכים, האם יש רטיבות על התקרה, האם הבלטות שבורות והאם התריסים שלמים ותקינים והחלונות לא חלונות כנף מעץ מהדור הישן, חלונות שעוד התקינו בשנות ה 60, האם הדלתות פנים יעילות, כלומר נסגרות וננעלות.
כל דבר שגיליתי מהרשימה הנ"ל פשוט פסלה את הדירה לחלוטין. זאת אומרת שיש אמירה חזקה בכל אובייקט שנמצא בבית, גם מבחינתכם כבעלי הבית וגם כלקוח פוטנציאלי או סתם אורח או קרוב משפחה שבאים לביקור.

אני מאמין שרוב האנשים מאוד מודעים לביתם ורוצים לעשות את השינוי במיוחד כשיש אפשרות כספית ולכן אני ממליץ על חברת טיפטופ אלומיניום, חברה העוסקת בכל עבודות האלומיניום, חברה יחסית צעירה שבכל עבודה צוברת את המוניטין והלקוחות שלה.

החברה שלנו מעסיקה צוות שהורכב מאנשים יוצאי דופן! כל אדם בצוות מביא את הניסיון שצבר במהלך השנים בתחום האלומיניום ומיישם אותה בעבודה אצל הלקוחות.
האנשים הללו בעלי יחסי אנוש מעולים ופשוט כיף להעביר איתם את תקופת העבודה, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית.

אנו בתור חברה צעירה עובדים בחלק נרחב של המדינה וזה כולל את המרחב שבין כרמיאל לאשקלון כי אנחנו מאמינים שחברה רצינית צריכה לכוון גבוה ולהגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים כדי שכל אחד ואחד יכיר וישמע את השם Tip Top אלומיניום.

אז אם הגעתם להחלטה שאתם מעוניינים לחדש את מראה הבית ואפילו במעט , אולי עוד לפני חגי תשרי, לפני שהאורחים יישבו אצלכם לארוחת החג, תוכלו להנות מחלונות ותריסים חדשים ומדלתות מעוצבות שכל אורח פשוט יתלהב מהן.

אז למה לחכות? 073-7969744
 

1493 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת tiptopaluminium
חלונות לבית אילו סוגי חלונות קיימים? כיצד חלונות משפיעים על עיצוב הבית? למה חשוב למקם חלון בכל חדר? עוד שאלות שצריך לחשוב עליהן בזמן בנייה או שיפוץ. חלונות לא רק העיניים של הבית – הם חשובים לחלל העיצובי, מבחוץ וגם מבפנים.
פורסם בקטגוריית חלונות - זגגות, לפני 7 שנים 7 חודשים
חלונות אלומיניום בחירת חלונות לבית עושים רק עם Tip Top אלומיניום בטלפון 073-7969744
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 6 חודשים
מרקיזה מהי מרקיזה? במה היא שונה מסוכך זרועות? ומתי כדאי לבחור בה?
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 6 חודשים
דלתות אלומיניום הן קלות לתפעול, קלות לתחזוקה ולשימוש, המראה שלהם מודרני ומעוצב ואפשר להתאים אותן לרצונות ולצרכים שלכם באופן אישי. כל הסיבות לבחור בדלתות אלומיניום!
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 6 חודשים
למה לי לסגור מרפסת פתוחה? ננסה להבין למה כדאי לקחת מרפסת שמש למשל ולסגור אותר לכדי חדרון ללא 4 כיווני אוויר?
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 6 חודשים