לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2620 מאמרים 615 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

יעילות הרפואה הסינית עבור נשים הסובלות מאנדומטריוזיס

פורסם בתאריך 17/01/2017      /      נכתב ע"י yortem

העולם מתחלק ל-2 חלקים. אלו שטוענים שהרפואה הסינית היא שטות גמורה ולא מועילה בכלום מלבד עבור אלו שמרוויחים כסף ממנה, ואלו שבאמת ניסו את הרפואה הסינית וגילו עד כמה היא יעילה ומדהימה. אכן, לרפואה הסינית לא היה שם טוב בעשורים האחרונים אך ניתן לראות מגמה של שינוי בכל התחום הזה ואנשים יודעים לשלב בין הרופאה הסינית לרפואה המערבית ולכן התוצאות טובות בהחלט.

כשמדובר על הרפואה הסינית, יודעים שאנחנו הולכים לקבל את הטוב ביותר מכיוון שמדובר על רפואה טבעית בעלת מסורת של שנים רבות. הרבה לפני שהחלו להשתמש בכדורים כימיים היו משתמשים בתרופות טבעיות שהיו מועילות והוכיחו את עצמן פעם אחר פעם. בנוסף לכך, יש דברים שהרפואה המערבית לא מצליחה למצוא להם פתרונות ולכן מומלץ לבחור ברפואה הסינית במקרים כאלו.

טיפול באנדומטריוזיס

אחד מהנושאים בהם הרפואה המערבית לא מצליחה למצוא להם פתרון מושלם היא מחלת האנדומטריוזיס. מחלה ארורה זו גורמת לכאבים עזים ונשים רבות מתלוננות שלמרות הטיפולים אין להן שום הקלה בכאבים. יתרה מכך, נשים רבות מתלוננות שדווקא הטיפולים גורמים להן צער רב ותופעות הלוואי קשות גם כן ולכן שילוב של הרפואה הסינית לנשים החולות באנדומטריוזיס יכול להיות שילוב נהדר. בעוד שהטיפולים המערביים עושים את מלאכתם, הרפואה הסינית תורמת בהקלה על הכאבים והתסמינים ומאפשרת לחיות את החיים כהרגלם.

הטיפול הטבעי הוכח כמועיל על ידי מחקרים רבים ובשנים האחרונות ניתן לראות עליה של נשים במיוחד בשימוש ברפואה הסינית. המרפאות הפרטיות בישראל שעוסקות ברפואת נשים באמצעות הרפואה הסינית הטבעית מתחילות להיות מבוקשות מאוד וניתן לראות את השינוי גם בחיפושים בגוגל אחר פתרונות כאלו או אחרים. הרפואה הסינית אמנם בעלת היסטוריה רחבה, אך אין ספק שניתן לראות שיש לה גם עתיד מזהיר.

לקריאה על טיפול באנדומטריוזיס ברפואה הסינית.

796 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 2 שנים 2 חודשים
עריסות לרכב אף אחד לא יודע עד כמה משתלם זה שיש עריסות לרכב עד שאתם קונים אחת כזאת. החיים כבר לא נראים אותו דבר והנה הסיפור שלי.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 3 שנים 10 חודשים
ערוץ 2 לצפייה ישירה ערוץ 2 לצפייה ישירה הוא אחד החיפושים המחופשים ביותר במנוע החיפוש גוגל. מה שמוכיח על עלייה של רמת האנשים שצופים בשידורי ערוץ 2 באינטרנט ולא בטלוויזיה דווקא.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 3 שנים 11 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 4 שנים 1 חודשים
מנשאי אופניים הם הפיתרון הטוב ביותר אם אין לכם מנשא אופניים לרכב אתם חייבים שיהיה לכם אחד, זה עדיף על כלום זה בטוח.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 3 שנים 9 חודשים