לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2686 מאמרים 649 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
אלי גבאי

אלי גבאי- מה עוד יש לגלות בגלויות?

פורסם בתאריך 18/01/2017      /      נכתב ע"י מרטין בוקסדורף

עסקים רבים אשר עושים את צעדיהם הראשונים משקיעים מחשבה רבה באיך לקדם את העסק שלהם. רבים פונים לפרסום במקומונים, רבים פונים לפרסום הרשתי, חלקם אף פונים אל פרסום באמצעי מדיה כדוגמת טלויזיה ורדיו. אם יש פרסום אשר נדמה שהוא זקן השבט ומוכיח את עצמו כיעיל בכל פעם מחדש הוא הפלייר. אותם דפים אשר מקשטים את תיבות הדואר שלנו ומפרסמים שירותים שונים הוכיחו עצמם יעילים והעובדה היא כי עוד ועוד עסקים בוחרים לפרסם את עצמם בצורה שכזו, אך גם הפלייר עבר שידרוג אל עבר גלויות.

פרסום תכליתי וממוקד

מטרתו של הפלייר היא למסור ללקוח מידע אודות השירות שאנחנו מציעים בצורה תכליתית, ישירה וכזו אשר מדברת בגובה העיניים. הפליירים כבר ירדו מגדולתם בצורתם הנוכחית של דף זול ופשוט בצבעים שונים ואותם כעת מחליפות הגלויות. למעשה, מדובר באותו פורמט פרסומי רק שבאמצעות הגלויות אנחנו משפרים את הנראות הכוללת ומנגישים ללקוח את אותה חוויה פרסומית, אך בצורה מכבדת יותר ומושקעת יותר. הגלויה הופכת את העסק שלכם לרציני יותר בעייני הלקוחות וכך גם העבודה שתקבלו בעקבות הפרסום עולה.

למה דווקא גלויות?

ממשיך אלי גבאי- כולנו נתקלנו בפליירים לא פעם בחיינו וכולנו מודעים לכך שהם עשויים מדף זול וחלקנו כבר נהיינו אדישים אליו. על מנת לתפוס את תשומת לבם של האנשים המביטים במידע הזה, עלינו לגרות אותם ולהעניק להם חוויה אחרת ויוקרתית יותר. הגלויה ראשית יותר עבה, כך שנוצר רושם של משהו רציני יותר וכן ההדפס על הגלויה הוא צבעוני ומרשים וכך המימד הפרסומי הופך לויזואלי ומיוחד. על הגלויה אפשר לפרסם את כל הפרטים הרלוונטים וכמובן שהיתרון הבולט שלה הוא העובדה שאפשר לפרסם בה באופן דו צדדי.

העיצוב לא פחות חשוב

הגלויה היא האמצעי ועליו אנחנו מפרסמים את המסר, אך חשוב מאד כמו בכל דבר פרסומי להשקיע בעיצובה. בתי דפוס רבים יעניקו לכם עיצוב לגלויות שלכם וכך תוכלו למקסם את רעיון הגלויה שתוציאו לפרסום. הגלויות תורמות לשיווק העסק שלכם או הארגון אותו אתם רוצים לקדם ותשומת הלב אשר ניתנת לגלויות גדולה מאשר לאמצעי פרסום אחרים אשר בנויים על אותו הפורמט.

760 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת מרטין בוקסדורף
מרטין בוקסדורף- כי לא מוותרים על משכנתא בבנק, בגלל סירוב בוקר טוב, שמי מרטין בוקסדורף ואני מתמחה בהשגת משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל ונמצאים שנתיים אחרי הפטר או אנשים שנמצאים בהליך פשיטת רגל וצריכים לשעבד את הבית למשכנתא חוץ בנקאית, כדי לסגור את פשיטת הרגל.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 2 חודשים 2 שבועות
משכנתא למסורבים? רק מרטין בוקסדורף יכול לעזור! הבנקים מסרבים לתת לכם משכנתא? זה בדיוק הזמן להכניס מומחה לתמונה! שמי מרטין בוקסדורף והתפקיד שלי הוא להילחם בשבילכם מול הבנקים כדי להשיג לכם משכנתא, אפילו שהבנקים לא מסכימים.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 2 חודשים 3 שבועות
משכנתא למסורבים - במשכנתא לסגירת חובות והלוואות כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 8 חודשים 1 שבועות
פושט רגל שעומד לקחת משכנתא? הכתבה הזו בשבילך/ מרטין בוקסדורף שלום לכם שמי מרטין בוקסדורף ואני עוסק בהשגת משכנתאות לפושטי רגל לשעבר. אני רוצה לנסות לתת כאן מדריך מקוצר על כל הדברים שצריכים לדעת כדי לקחת משכנתא לאחר פשיטת רגל. דברו איתי אם יש שאלות נוספות או כל דבר שאתם צריכים לדעת על התחום.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 9 חודשים 1 שבועות
מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.
פורסם בקטגוריית בוררות, לפני 10 חודשים 1 שבועות