לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4019 מאמרים 1209 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
אלי גבאי

עומדים להדפיס כרטיסי ביקור? אלי גבאי יסביר

פורסם בתאריך 18/01/2017      /      נכתב ע"י מרטין בוקסדורף

כל בית עסק יודע שאם הוא מבקש "לשחק" את המשחק" ולהתחרות בעסקים עקיפים וישירים, עליו להשקיע במיתוג ובבידול, כאשר לא פעם המטרה לחדד את הערך המוסף ולהזכיר ללקוחות שאתם קיימים. מכאן שאם גם אתם מחזיקים בעסק, נראה שגם אתם עשיתם כרטיסי ביקור, אך אם טרם עשיתם, או שלחלופין עשיתם אך אינכם מרוצים מהתוצאה, אתם מוזמנים לקרוא מאמר זה ולקבל מספר טיפים חשובים על מנת להפיק את המרב.

רגע לקראת הדפסה

אלי גבאי- ראשית כל ולפני הכול נציין שיש להשקיע בגרפיקה, וזאת כי לא משנה כמה ההדפסה תהיה איכותית, כל עוד היא מדפיסה חומר גרפי באיכות בינונית, הרי שכך גם יהיה האפקט של הכרטיס. עם זאת, אין להסיק שכל כרטיס ביקור חייב להיות יצירתי ואומנותי, אלא מה שכן יש להסיק נוגע לכך שכל כרטיס ביקור חייב להיות רלוונטי, להכיל מידע מינימאלי והכרחי, ולהתאים באופן הדוק  לקונספט, למיתוג ולקהל היעד.

חבילת שירות רווחית

גרפיקה של כרטיסי ביקור יכולה להיות שונה בכמה מקרים, למרות שהיא מסתמכת בדיוק על אותו המלל וגודל כרטיס בביקור בכל אחת מהפעמים, וזאת כי לכל פרט בכרטיס יש השפעה עצומה, במיוחד כאשר שטח הפרסום כה קטן. על כן יש לבחור בקפידה את אופי הפונט, את כמות המלל, את סוג הרקע וכדומה. כמו כן יש לקחת בחשבון שאם מבקשים לשלב בכרטיס ביקור לוגו שטרם יוצר, הרי שהמחיר עשוי להיות הרבה יותר יקר. על כן אם מבקשים להוזיל עלויות ובו בבד להיות מרוצים מהגרפיקה, מומלץ לבדוק בבית הדפוס האם יש גרפיקאי, וזאת כי ברגע שמשלמים על חבילת שירות (גרפיקה פלוס הדפסה), הרי שהמחיר עשוי להצטמצם.

הכוונה מקצועית

עוד חשוב לציין שאם חשים מבולבלים ואינכם מבינים בגרפיקה או בדפוס, הרי שאין צורך לחוש מאוימים, אלא כל שיש לעשות זה למצוא בית דפוס איכותי שמחזיק צוות מקצועי בעל תודעת שירות, ופשוט לאפשר לו לבוא לקראתכם- אם בייעוץ גרפי, אם בהכוונה אל עבר שיטת ההדפסה היותר זולה, ואם מבחינת קבלת החלטה לגבי כמות ההדפסות. 

993 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת מרטין בוקסדורף
משכנתא לסגור הלוואות – לאחר שהבנק סירב לאשר/ מרטין בוקסדורף תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות – זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.
פורסם בקטגוריית הלוואות, לפני 2 שנים 8 חודשים
מרטין בוקסדורף- כי לא מוותרים על משכנתא בבנק, בגלל סירוב בוקר טוב, שמי מרטין בוקסדורף ואני מתמחה בהשגת משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל ונמצאים שנתיים אחרי הפטר או אנשים שנמצאים בהליך פשיטת רגל וצריכים לשעבד את הבית למשכנתא חוץ בנקאית, כדי לסגור את פשיטת הרגל.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 3 שנים 1 שבועות
משכנתא למסורבים? רק מרטין בוקסדורף יכול לעזור! הבנקים מסרבים לתת לכם משכנתא? זה בדיוק הזמן להכניס מומחה לתמונה! שמי מרטין בוקסדורף והתפקיד שלי הוא להילחם בשבילכם מול הבנקים כדי להשיג לכם משכנתא, אפילו שהבנקים לא מסכימים.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 3 שנים 1 שבועות
משכנתא למסורבים - במשכנתא לסגירת חובות והלוואות כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 3 שנים 6 חודשים
פושט רגל שעומד לקחת משכנתא? הכתבה הזו בשבילך/ מרטין בוקסדורף שלום לכם שמי מרטין בוקסדורף ואני עוסק בהשגת משכנתאות לפושטי רגל לשעבר. אני רוצה לנסות לתת כאן מדריך מקוצר על כל הדברים שצריכים לדעת כדי לקחת משכנתא לאחר פשיטת רגל. דברו איתי אם יש שאלות נוספות או כל דבר שאתם צריכים לדעת על התחום.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 3 שנים 7 חודשים