לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4245 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

למה לי לסגור מרפסת פתוחה?

פורסם בתאריך 26/08/2015      /      נכתב ע"י tiptopaluminium

סגירת מרפסות

הרבה אנשים בעלי בתים פרטים והרבה בעלי עסקים מהסוג של בתי קפה מחליטים לקחת החלטה עסקית ולסגור את מרפסת השמש שבביתם או את השטח ששייך להם , היכן שבימות הקיץ יושבים הלקוחות בשולחנות בחוץ.

אבל למה לעשות את זה? מה זה נותן? הרי לבעל העסק כבר לא יהיה את "הלשבת בחוץ" ולבעל הבית כבר לא תהיה מרפסת השמש שהוא תמיד רצה.

אלה הם החלטות עסקיות פרופר! בעל העסק חושב קדימה ורואה איך ההכנסות יילכו ויצטמצמו לו ככל שנכנס לעונת הסתיו והחורף. למה? יותר קריר בחוץ והגשם יתחיל לטפטף. אז נכניס אותם פנימה.... מה הבעיה? הבעיה היא שכבר לא ישאר מקום ולכן אנשים יבינו שבמסעדה או בית קפה כאלה ואחרים אין מקום בחורף.בעל הבית יאבד הכנסות ועונת החורף פשוט יכולה למוטט אותו.

לכן החלטה של סגירת מרפסת היא החלטה עסקית נכונה, נפרדים מכמה עשרות אלפי שקלים כדי לסגור את המרפסת ולהתאימה לחורף ואת אותו הכסף שהושקע במרפסת בעל הבית יחזיר תוך מספר ימי עבודה כאשר גם בחורף הלקוחות יוכלו להנות מפעילות מלאה של העסק, המקום ישקוק בבני אדם וההכנסות לא יילכו לאיבוד.

בעל בית לוקח החלטה של סגירת מרפסת כשהוא או מבין שאין באפשרותו לרכוש דירה גדולה יותר או כשהוא פשוט אוהב את ביתו ורק רוצה להרחיב אותו.

אבל למה לסגור את המרפסת? סביר להניח שהמשפחה התרחבה, הילד הגדול לא יכול לישון עם תינוק באותו החדר, נהיה צפוף ולא נוח ובהחלט אנשים בעלי בתים שיש להם מרפסת ומעוניינים בעוד חדר , הפתרון של סגירת מרפסת הוא פתרון מצוין!

אנחנו ב Tip Top אלומיניום עושים גם סגירת מרפסות! מתאימים אותו לכל הסטנדרטים הקיימים ועובדים עם מהנדסים ואדריכלים. המרפסת בסופו של תהליך תהיה מוכנה למגורים, מבודדת מפגעי החורף והקיץ ותשמש חדר לכל דבר עם דלת שתוצב בכניסה וחלונות אלומיניום שיבודדו את רעשי החוץ , הקור והחום.

חלונות לבית ודלתות אלומיניום הם בהחלט פתרון אופטימלי להשלמת מראה החדר ויעילותו לשמש כחדר מגורים לילד או לכל בן משפחה אחר.

אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים, חייגו ל 073-7969744

1555 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת tiptopaluminium
חלונות לבית אילו סוגי חלונות קיימים? כיצד חלונות משפיעים על עיצוב הבית? למה חשוב למקם חלון בכל חדר? עוד שאלות שצריך לחשוב עליהן בזמן בנייה או שיפוץ. חלונות לא רק העיניים של הבית – הם חשובים לחלל העיצובי, מבחוץ וגם מבפנים.
פורסם בקטגוריית חלונות - זגגות, לפני 7 שנים 7 חודשים
חלונות אלומיניום בחירת חלונות לבית עושים רק עם Tip Top אלומיניום בטלפון 073-7969744
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 6 חודשים
מרקיזה מהי מרקיזה? במה היא שונה מסוכך זרועות? ומתי כדאי לבחור בה?
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 6 חודשים
למה לבחור חלונות ודלתות חדשים לבית? להחליף אובייקט גדול שמלווה אותך שנים בבית זאת לא החלטה של דקה או שתיים. זה מצריך חשיבה האם זה כדאי מבחינה כלכלית, האם זה נחוץ עכשיו ועוד כמה מחשבות כאלה ואחרות.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 6 חודשים
דלתות אלומיניום הן קלות לתפעול, קלות לתחזוקה ולשימוש, המראה שלהם מודרני ומעוצב ואפשר להתאים אותן לרצונות ולצרכים שלכם באופן אישי. כל הסיבות לבחור בדלתות אלומיניום!
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 7 חודשים