לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3210 מאמרים 884 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מי ביקש קורקינט חשמלי ולא קיבל ?

פורסם בתאריך 23/01/2017      /      נכתב ע"י hobby nitro

קשה לאמוד כמה רוכבי קורקינט חשמלי יש בארץ, אבל הם מתרבים מיום ליום ויש כאלה שאף מעדיפים מכל מיני סיבות קורקינט חשמלי על פני כלי תחבורה קלים אחרים.

עם קורקינט חשמלי אין הרבה תחזוקה, אין מה להשקיע כל יום, רק כאשר צריך להטעין את הסוללה ואפשר לצאת לדרך.

היתרונות של קורקינט חשמלי הן רבות וזה מתחיל משימור הסביבה ועד לנוחות והנאה.

 

קורקינט לא שוקל הרבה!

 

קורקינט חשמלי לא שוקל הרבה, ויש כאלה ששוקלים גם

פחות מאופניים, אז אם מדברים על בחירה יש כאלה שאוהבים דווקא קורקינט חשמלי על פני אופניים חשמליות, זה נראה להם יותר קליל, מתקפל בקלות, נכנס בדיוק למקום בין המושבים ברכבת. אידיאלי.

 

להגיע מהר

העומס בכבישים בעורקים ראשיים בארץ, והיעדרם של נתיבי תחבורה מתוקנים, יצר כאוס נוראי בכביש ובעיקר בשעות העומס כאשר כולם נוסעים לעבודה באותו כביש וכולם חוזרים ממנה. נהגים רואים את הנסיעה שלהם בנתיבים הצפופים הללו כסיוט של ממש, מה שלא קורה לרוכבים על קורקינט חשמלי שמקדימים את כל הנהגים, מגיעים ראשונים וחוסכים לעצמם הרבה עצבים וכאב ראש.

מי צריך בכלל חניה- מקפלים והולכים!

קורקינט חשמלי הוא כלי תחבורה, נוח קטן ומתקפל. אם למשל אתם מגיעים מחוץ לעיר, אתם לא צריכים לחפש חנייה, אתם פשוט מקפלים את "האוצר" שלכם ועולים אתו למשרד. אתם לא מבזבים זמן בחיפוש אחר חנייה ולא מתעצבים שאין. בדרך כלל בערים הגדולות אין חנייה וזה לא פלא שבערים הללו יש הרבה מאוד רוכבים על קורקינט חשמלי כשיקול של נוחות מבחינת החנייה.

 

גם ספורטיבי וגם נוף!

רכיבה על קורקינט חשמלי יש בה משהו מאוד ספורטיבי. עומד הרוכב על המשטח ומסיע על עצמו. הוא עומד זקוף, עם שיווי משקל ויש לו מיומנות לרכב על הקורקינט בשלווה ובבטחון. בינתיים כשהוא נוסע הוא גם יכול לשטוף את העיניים בנוף, כפי ששום נהג של מכונית פרטית לא יכול לעשות. אם תציעו לרוכב הקורקינט הזה את המכונית הכי יקרה בעולם, הוא יסרב כי הוא רוצה את הנוף.

 

קורקינט זה זיכרונות ילדות !

יש הרבה מאוד צעירים וגם בני 50 ו-60 שקורקינט היה כלי התחבורה שלה הילדות שלהם. זה בדרך כלל היה קורקינט מעשי ידי אבא שהורכב ממשטח עץ, גלגלים וכידון מחובר במסמרים, אבל זה היה קורקינט שיצר כל מיני זיכרונות, בעליות ובירידות ובנפילו הקטנות של החיים הצעירים.

זאת בדיוק הסיבה שהורים קונים בשמחה לילדים שלהם קורקינט חשמלי, כי זה מזכיר להם את הילדות שלהם. כן הקורקינט הטרנטולה ההוא שהתפרק כמה פעמים וקיבל עוד ועוד חיזוקים, מתורגם היום בזיכרון שלהם לקורקינט החשמלי שהם קונים לילדים שלהם כדי שגם להם יהיו זיכרונות כאלה מתוקים מהילדות.

 

788 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת hobby nitro