לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2907 מאמרים 739 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כמה תיקים לנשים אפשר להכניס למיני קופר?

פורסם בתאריך 12/02/2017      /      נכתב ע"י ami

מכירות את הבדיחה כמה פילים נכנסים למכונית? אז אם נמיר את הפילים ונקרא להם תיקים לנשים ולמכונית נקרא מיני קופר כי זה אוטו סטייל, זו כבר לא תהיה בדיחה אלא ישמע כמו סיפור אמיתי. אישה שיש לה מיני קופר רוצה לדעת האם כל התיקים שהיא תקנה בחיים היו נכנסים אליה לאוטו. ובכן התשובה תלויה בכמה מאפיינים:

איזה סוגים של תיקים?

האם נשים גם בתא המטען?

האם נשים גם מזוודות?

תשובה 1: איזה סוגים של תיקים לנשים נשים בתוך האוטו?

תיקי גב לנשים - זה הסוג הראשון שהגברת בטח קנתה בחיים, מפני שתיקי גב לנשים הם מאסט בכל ארון של אישה כי היא משתמשת בהם ללימודים, לתינוק, לטיולים, לנסיעות לחו"ל, לים, ולמעשה תיקי הגב ישמשו אותה במהלך כל החיים ולכן יש לה ברזומה לפחות 20 תיקי גב שהיא כבר קנתה, תיקי גב מכותנה, תיקי גב מניילון ותיקי גב מעור. תיקים לנשים לגב כל אישה תקנה והרבה במהלך החיים שלה. אפשר להגיד בוודאות שכבר מילאנו את כל תא המטען של האוטו והמושב האחורי, בכל זאת, מיני קופר.

תיקי צד לנשים - תיק לצד הוא תיק שאישה מרגע שמתחילה להבין שהיא אישה מתחילה לרכוש. מהיותה ילדה, שרצתה להיראות כמו אמא ועד היום שהיא קונה תיקי צד יוקרתיים וטרנדים. היום יש כל כך הרבה סיגנונות וסוגים של תיקים לצד שהיא צריכה לפחות 2 בכל שנה ואפשר לומר שכל הכיסא ליד הנהג כ=עכשיו כבר תפוס.

תיקי קלאץ' - תיקים שהם שיא האופנה היום וסביר שהיא החלה לרכוש רק בהיותה חיילת או אחרי הצבא, כשהיא יצאה לדייטים או שיצאה למסיבות. היום תיק קלאץ' הוא מאסט וכמעט לכל אישה יש אחד שהיא מחליפה בכל שנה. תיק קלאץ' הוא תיק מיוחד שכן אפשר ללכת איתו בכמה דרכים. האחת היא שמחזיקים אותו ביד והשנייה היא עם רצועת הנשיאה שאותה ניתן להסיר. תיק קלאץ' מאוד מזכיר ארנקים לנשים בצורה שלו. מה לדעתכם כמות תיקי הקלאץ' שהיא תקנה במהלך חייה? ובכן עכשיו אפשר לאמר שמילאנו את כל ריצפת המכונית, ואם נוסיף לחגיגה כמה כמה מזוודות שהיא תקנה וטרולי אז הנה לכם התשובה.

אישה תקנה במהלך חייה יותר תיקים לנשים מאשר יהיה אפשר להכניס למכונית מיני קופר. לפי החישוב שאני עשיתי צריך לפחות 3 מיני קופר כדי לאחסן את כל התיקים שהיא תרכוש.

אז איפה אתן קונות תיקים לנשים?

היום יש כל כך הרבה אפשרויות לרכישת תיקים לנשים שזה כבר לא שאלה של איפה אלא יותר מה הטעם שלכן ואיפה יש גיוון נרחב. הכי הרבה גיוון ניתן לראות היום במרחבי הרשת. בחיפוש אחר תיקים ברשת תוכלו למצוא אינספור חנויות וכל כך הרבה תיקים שהטיפ היחידי שאני יכול לתת לכן הוא ללכת ולקנות תיק אחד יקר מעור אמיתי פעם בשנתיים ובין לבין לרכוש עוד חמישה תיקים פחות יקרים וכאלה לא מעור אמיתי כדי שתוכלו לגוון ולהחליף סטייל שנגמר הטרנד. תהנו!

 

725 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת ami