לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2377 מאמרים 526 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

סוגי גינות

פורסם בתאריך 26/08/2015      /      נכתב ע"י laginaba

סוגי גינות

לפני שבאים להקים גינה צריך לדעת מהי מטרת הגינה. 

ישנם מספר אפשרויות וכל אפשרות מביאה לתכנון שונה של הקמת הגינה

הקמת גינה לצורך של משחקים לילדים. גינה כזאת לרוב לא תכיל דשא וצמחיה אלא משטח ספוגי המגן על הילד מפני נפילה ומשחקים לילדים כמו נדנדות ומגלשות.

הקמת גינה לצורך של גידול ירק. גינה כזאת תהיה מחולקת בצורה שונה לערוגות למשל.

הקמת גינה לשם היופי, גינה שרוב האנשים מקימים והיא מכילה את הדברים הסטנדרטים ויותר כמו מדשאה, צמחיה, בריכת נוי ומפל מים.

כל גינה והתכנון שלה, כל גינה והמחיר שלה. זה הרי ברור שגינת ירק וההשקעה עליה לא תהיה שווה להשקעה בגינה לשם היופי, כי גינת ירק היא גינה שאין בה יותר מדי אובייקטים אלא רק תאורה והשקייה מדודה ומדוייקת לעומת גינה לשם היופי שמכניסים שם גם דשא, גם צמחיה ועצים , לפעמים גם בריכות נוי ומפלי מים וכל זה מייקר מאוד את עלות ההקמה.

 

אז לפני שניגשים לפרוייקט של הקמת הגינה צריך לפנות אל הלקוח, לבדוק איזה סוג של גינה הוא מעוניין ואז ניגשים לתכנן את הגינה, את העיצוב שלה, החומרים שאנו זקוקים להקמה ולאחר מכן מגישים הצעת מחיר. 

אחרי שהתוכניות מאושרות ע"י הלקוח אנו מתחילים בפינוי השטח, אם זה סלעים, אדמה לא מתאימה, חפירה כזאת או אחרת ואז אנחנו מתחילים לעצב את הגינה לפי התוכניות ולהציב את האובייקטים שנבחרו להקמתה.

 

תהליך של הקמת גינה הוא לא תהליך פשוט והוא מצריך הרבה חשיבה כדי לתכנן את הטוב ביותר.

למזלנו אנו מעסיקים את הצוות המקצועי ביותר שמצאנו והוא מורכב מאנשים מקצועיים ואמינים שחיים את עבודת הגינון במשך שנים ומתמסרים אליה עד אשר הם מגיעים לתוצאה הסופית והמיוחלת ומקבלים את אישורו של הלקוח ע"י שביעות רצון.

אם אתם מעוניינים בהקמת גינה חייכו אלינו, הבית בטבע- הקמת גינה בטלפון 073-7969732

 

1374 צפיות
15 כניסות
מאמרים נוספים מאת laginaba
בריכות נוי מעוניינים בגינה קצת יותר מסולידית? מה דעתכם על הוספת בריכת נוי או מפל מים לגינתכם ולהוסיף לחייכם רעש של שלווה ורוגע?
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים
תכנון גינה הבית בטבע- הקמת גינה הנה חברה העוסקת בתחום הגינון המורחב. אנו מתכננים, מקימים ומעצבים גינות קיימות או גינות חדשות לחלוטין.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 10 חודשים
תכנון, הקמה ועיצוב הגינה אתם מעוניינים להקים גינה חדשה? לפני שאתם בוחרים באיש מקצוע או חברת גינון שתעשה זאת בשבילכם אתם צריכים לקחת רגע לעצמכם ולחשוב:\"מהי מטרת הגינה? ליופי? לגידול ירקות? או למשחקים?\" כמובן שכל אחת מהאפשרויות מצריכות מבעל המקצוע תכנונים שונים ולכן אני ממליץ לכם לבוא לפגישה עם בעל המקצוע מקובעים ועם החלטה. בעל המקצוע יכין את התוכניות על פי ההחלטה שקיבלתם וקדימה! אפשר להתחיל להקים את הגינה.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים
הקמת גינה | הקמת גינות | עיצוב גינה | תכנון גינה הבית בטבע- הקמת גינה, איפה שמעתם עלינו? בטח מחברים שהקימו את גינתם יחד איתנו. גם אתם מעוניינים? חייגו ל 073-7969732
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים
עיצוב גינה הקיץ אוטוטו עובר, הצמחייה בגינה והדשא הצמיחו קוצים, מה עושים? האם אנחנו רוצים לחכות לימים הגשומים ולראות את הקוצים נרקבים?
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים