לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

עורך דין ביטול שלילת רישיון נהיגה

פורסם בתאריך 27/02/2017      /      נכתב ע"י yehuda1811@gmail.com

מהן ההשלכות הנלוות להגבלת רישיון הנהיגה על ידי לשכות ההוצאה לפועל וכיצד ניתן להימנע מהן? על כך ועוד בשורות שלפניכם.

הרפורמה בלשכות ההוצאה לפועל במסגרת תיקוני חוק ההוצאה לפועל משנת 2008, מאפשרת בין היתר לרשויות האכיפה והגביה להטיל הגבלות על רישיון הנהיגה על חייבים שנפתח כנגדם תיק הוצאה לפעול בגין חוב כספי. במקרים בהם מוטלת הגבלה על רישיון הנהיגה של החייב, רישום ההגבלה מופיעה באופן אוטומאטי במחשבי משרד הרישוי, ותוקפו מבוטל עד להסרת ההגבלה.

ההשלכות הנלוות להגבלת רישיון הנהיגה על ידי לשכות ההוצאה לפועל

הגבלת רישיון הנהיגה על ידי לשכות ההוצאה לפועל אינן מאפשרות לחייב לעלות על אף כלי רכב, וזאת מכיוון שהוא פועל בניגוד לחוק. כפועל יוצא מכך, חייב אשר ייתפס נוהג בכלי רכב ללא רישיון נהיגה צפוי לכל הקנסות והעונשים הקבועים בחוק.

יתרה מכך, החייב עלול למצוא את עצמו מסובך גם אל מול חברות הביטוח, וזאת מכיוון שנהיגה ללא רישיון נהגיה בתוקף איננה מחייבת את חברות הביטוח לעמוד בתנאי הפוליסה אותה רכש החייב באמצעותה.

האם ניתן לבטל הגבלות על רישיון הנהיגה?

ביטול הגבלות על רישיון הנהיגה אשר הוטלו על חייבים ניתנים לביטול ו/או עיכוב הינו הליך משפטי אותו ניתן לקיים אל מול רשם ההוצאה לפועל באמצעות הגשת טופס בקשה לביטול הגבלת רישיון הנהיגה. על פי חוק ההוצאה לפועל (סעיף 66 א') נקבע שניתן יהא לבטל את הגבלת רישיון הנהיגה בכל אותם מקרים בהם החייב יתחייב לעמוד בהחזר חובותיו, ולצורך כך הוא נזקק לרישיון הנהיגה המהווה אמצעי ניידות מרכזי בפרנסתו.

כמו כן, ביטול ההגבלה על רישיון הנהיגה מתאפשר במקרים בהם החייב יוכיח כי רישיון הנהיגה נועד לצרכיי ניידות בגין היותו או היות בן משפחתו מוגבל בניידות.

הליך משפטי נוסף במסגרתו תוכלו להוביל לביטול הגבלת רישיון הנהיגה הינו הגשת בקשה לפשיטת רגל. הליכי פש"ר מבטלים באופן אוטומאטי את כל ההגבלות המוטלים על גבי החייב במסגרת נקיטת אמצעים מבצעיים על ידי לשכות ההוצאה לפועל, לרבות, ביטול שלילת רישיון נהיגה.

במידה וגם על רישיונכם הוטלו הגבלות מטעם לשכות ההוצאה לפועל, אנו ממליצים לכם לפנות בהקדם האפשרי לשירותיו של עורך דין ביטול שלילת רישיון נהיגה המתמחה בדיני הוצאה לפועל וביטול עיקולים והגבלות.

 

 

 

 

1206 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת yehuda1811@gmail.com
קופה רושמת של חברת אומגה – מס' 1 בישראל לקוחות רבים שנכנסים לבתי עסק כדי להסדיר את החשבונות שלהם או למשוך כספים עושים את הקניות שלהם באותו מקום. בנוסף להכנסה כספית מעמלות שמקבל בעל העסק על הפעולות השונות, מתרחב גם היקף המכירות של העסק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 6 שנים 7 חודשים
חברת פנורמה אקווריום מציעה לכם את הטוב ביותר! כל סיר צריך מכסה וכל דג צריך אקווריום. עם זאת יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יהיה עשוי מפלסטיק, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יהיה עשוי מזכוכית, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יהיה מוארך, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יעמוד לרוחב, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יעמוד על גבי ארון מובנה, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יגיע בצבעים משתנים, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יכיל תאורה מובנית, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יהיה בגודל המינימלי ביותר שאפשרי (מבחינת תנאי המחיה של הדגים הרצויים) וכדומה.
פורסם בקטגוריית בעלי חיים, לפני 6 שנים 7 חודשים
פינוי דירה בדירת אגרנות כפייתית אם אתם רוצים לעשות פינוי תכולת דירה בתוך דירת אגרנות כפייתית חשוב להיעזר בחברת פינוי דירה. לא כל חברת פינוי דירה מתאימה עבור פינוי דירת אגרנות כפייתית. חברה שלא מנוסה בסוג פינוי כזה עלולה להיכשל ולא להצליח לפנות את דירת האגרנות כאשר האגרן נמצא בה.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 6 שנים 9 חודשים
נוטריון לצרפתית מה חשוב לדעת? זקוקים לחתימה או אישור של מסמכים משפטיים או אזרחיים בצרפתית? מחפשים אחר שירותי נוטריון לצרפתית המתמחה באימות, אישור ועריכה של מסמכים משפטיים ואזרחיים? זה הזמן לדעת יותר על פעילותו המקצועית של נוטריון לצרפתית.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 6 שנים 7 חודשים
נוטריון לספרדית מהם שירותי נוטריון לספרדית ומה חשוב לדעת על השירות? על כך ועוד בשורות שלפניכם.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 6 שנים 7 חודשים