לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3596 מאמרים 1055 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חיתולים למבוגרים דרך ביטוח לאומי

פורסם בתאריך 15/03/2017      /      נכתב ע"י mako7788

חברת כל הנוחות שבעולם פועלת מזה שנים רבות בתחום, אנו מתמחים בהתאמה של מוצרי ספיגה לצרכי המבוגרים בהתאם לדרגת בספיגה הדרושה, מבנה גוף ואורח החיים. קיימים היום מוצרי ספיגה למבוגרים המאפשרים ניהול אורח חיים שגרתי לחלוטין עם חיי חברה מלאים. אנו גאים לסייע לבני גיל הזהב להתמודד טוב יותר עם בעיות של אי שליטה על הסוגרים, בעזרת מוצרי ספיגה למבוגרים בעיות דליפת שתן נפתרות ללא קושי.

כמה זה עולה?

מוצרי ספיגה למבוגרים הם מוצרים חד פעמיים, אי שליטה על הסוגרים מחייבת אתכם בשימוש קבוע במוצרי הספיגה, לרוב ישנו צורך בשימוש קבוע 24 שעות ביממה במוצרי ספיגה. נשאלת השאלה כיצד לתכנן נכון את התקציב? איך למנוע בזבוז? כיצד לקבל סיוע למימון מוצרי הספיגה במסגרת חוק הסיעוד?

תכנון תקציב לרכישת מוצרי ספיגה למבוגרים

השלב הראשון יהיה הכנת רשימה של המוצרים הדרושים לכם, ישנם מוצרים המתאימים לדליפת שתן קלה לשימוש יומי לצד מוצרים המיועדים לשימוש של לילה במקרים של אי שליטה מוחלטת על הסוגרים. אם מדובר במקרה של אי שליטה מוחלטת על הסוגרים חיתולים למבוגרים נדרשים במתכונת של שימוש קבוע 24 שעות ביממה, אם מדובר במקרה של שליטה חלקית על הסוגרים או דליפת שתן ניתן לשלב בין שימוש בחיתולים למבוגרים לבין שימוש במכנסונים סופגים ופדים.

כדאי לדעת, מוצרי הספיגה באתר כל הנוחות שבעולם נמכרים באריזות חיסכון, תוך הזמנה של אריזות גדולות תצליחו לחסוך בעלויות.

איך למנוע בזבוז?

הניסיון הוא שילמד אתכם מהו הרגע בו כושר הספיגה של המוצר מוצה עד תום, מתי כדאי להשתמש במוצר ספיגה עם דרגת ספיגה גבוהה יותר ומתי המידה אינה נכונה. אם נחוצה החלפה תכופה של פדים כדאי להתייעץ לגבי החלפת מוצר הספיגה הקיים במוצר עם דרגת ספיגה גבוהה יותר.

שיתוף פעולה עם ביטוח לאומי

חוק הסיעוד קובע כי קשישים בעלי מוגבלויות תפקוד יוכלו לקבל סיוע לביצוע פעולות היומיום השגרתיות, הסיוע ניתן באמצעות קצבה כספית חודשית, מועדונים לפעילות חברתית לקשיש ושליחת מטפלים אל בית הקשיש. מימון של חיתולים למבוגרים באמצעות הביטוח הלאומי ניתן במסגרת קצבה חודשית. את הזכאות שלכם לקצבה קובעת ועדה בהתאם ליכולת של המטופל לבצע בעצמו פעולות תפקוד יומיומיות (לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, לשלוט על הסוגרים, לאכול ולשתות, ניידות, להתקלח).

1790 צפיות
7 כניסות
מאמרים נוספים מאת mako7788
פוליש לרצפה משדרג את הבית לפני ביצוע פוליש לרצפה יש צורך להתייעץ עם בעל מקצוע בענף בכדי לקבל את העבודה הטובה ביותר.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 1 חודשים
חידוש הרצפה בעזרת פוליש ככה יכול כל לקוח פרטי או עסקי ליהנות מעבודה טובה של ביצוע פוליש וניקוי עמוד לרצפות, תוצאות אשר לבטח יחזיקו מעמד לאורך זמן.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 5 חודשים
פולישוק חברת ניקיון פולישוק מספקת שירותי ניקיון דירות, ניקיון בתים, פוליש קריסטל ועוד. אנו עובדים על מנת לספק לכם את השירות האיכותי ביותר שישנו היום בשוק.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 11 חודשים
בניית גגות ותחזוקה נכונה כולנו מכירים את ריח הזפת המתפשט בשכונה כאשר באחד הבתים או הבניינים מתבצעת עבודת זיפות. מדובר בטכניקה וותיקה לאיטום גגות בטון, כל שיש לעשות הוא למרוח שכבה של זפת חמה על הגג.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 4 שנים 6 חודשים
תוספות שיער ומילוי שיער תוספות שיער מהווה תוספת כח עצום למראה הטבעי שלך בכלל ולבטחון העצמי שלך בכלל. ישנם שיטות שונות להדבקת תוספות שיער. במאמר זה הביא כמה.
פורסם בקטגוריית שיער, לפני 6 שנים 2 חודשים