לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3080 מאמרים 828 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

צילום ילדים בסטודיו מקצועי

פורסם בתאריך 22/03/2017      /      נכתב ע"י yortem

חושבים לקחת את הילדים לצילום בסטודיו מקצועי? ובכן, בהחלט הגיע הזמן. אני זוכר שכשהיינו ילדים קטנים היינו מדי פעם הולכים עם המשפחה לסטודיו מקצועי ומצטלמים בעזרת כל מיני אביזרים נחמדים ומכוניות במבה, אבל המסורות האלו כבר מזמן הופסקו. היום, הטרנדים שהיו בעבר מאוד פופולריים והפסיקו להיות כאלו עם הזמן – חוזרים! צילום ילדים בסטודיו מקצועי זו חוויה נהדרת שטוב מאוד שהיא חזרה, במיוחד בתקופה הזו.

למה בתקופה הזו? כשלכל אחד יש טלפון בכיס הצילומים עצמם מאבדים מאוד את הערך. כל אחד חושב שהוא צלם גדול (תסלחו לי על הבוטות) ואנשים חושבים שטלפון חכם עושה צילומים טובים. מה שבסוף קורה זה שמתוך 500 תמונות שמצלמים בשנה, מפרסמים חצי ברשתות החברתיות ומפתחים בערך 0. בעבר היו לתמונות ערך והן היו זוכות למסגור על הקיר בבית או למקום של כבוד באלבום התמונות כדי שמדי שבת כשבאים אורחים יהיה אפשר להסתכל ולהגיד 'ואו איזו תמונה חמודה'.

זה הזמן לצילום ילדים – בשביל אחדות המשפחה

היום כדי לאחד את כל המשפחה ביחד, צריך להשקיע. ההורים לפעמים בעבודה והילדים הקטנים מסתובבים בבית בעיסוקיהם ושלא נדבר על הילדים הגדולים יותר שכבר בקושי רואים. כמובן שלא כך זה בכל המשפחות ואין בכך רע, אבל מדי פעם לאחד את כל המשפחה לצילומים משותפים זה דבר נפלא. להקדיש כמה תמונות בשביל הילדים בלבד ולאחר מכן לעבור לצלם את שאר הילדים זה אפשרי בהחלט. מלבד הצילומים המהפנטים והחשובים יש אפשרות להפוך את כל היום הזה לחוויה נהדרת. צילום הילדים יכול להיות חוויה בפני עצמה אך אפשר לשלב את זה כחלק מיום ארוך ומלא כיף.

עשו את המחקר שלכם לפני שאתם קובעים עם צלמת או צלמת מקצועיים ובחרו את מי שהכי מתאים לכם. שיהיה בהצלחה!

לכניסה לאתר של צלמת הריון מומלצת

933 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 8 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 2 שנים 11 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 3 שנים 10 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 4 שנים 10 חודשים
ערוץ 2 לצפייה ישירה ערוץ 2 לצפייה ישירה הוא אחד החיפושים המחופשים ביותר במנוע החיפוש גוגל. מה שמוכיח על עלייה של רמת האנשים שצופים בשידורי ערוץ 2 באינטרנט ולא בטלוויזיה דווקא.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 8 חודשים