לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3649 מאמרים 1077 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הובלה קטנה? כבר לא עניין מסובך

פורסם בתאריך 26/03/2017      /      נכתב ע"י morale

בעיקר כשמדובר בריכוזי האוכלוסיה הגדולים כמו תל אביב וערי גוש דן המרכזיות. הובלה קטנה היא כלי המאפשר ללקוחות רבים שאינם נזקקים לשירותי הובלה מלאים הכוללים משאית גדולה וצוות עובדים גדול יחסית, להעביר תכולה קטנה של דירת חדר, דירת סטודנטים או משרד קטן בתוך העיר, בעלות סבירה ובמהירות יחסית. חברות הובלה שהבינו את הפוטנציאל הכלכלי הטמון בהובלות הקטנות החלו מציעות שירות ייעודי לקהל היעד המתאים, וכיום ניתן לקבל שירות הובלה קטנה בקלות וביעילות המקבילה לרמה המקובלת בשוק ההובלות הרגיל.

 

סטודנט? דירת רווקים או משרד קטן? – בקשו הובלה קטנה

שוק ההובלות הקטנות הוא שוק מתפתח המציע ללקוחות שלו את כל השירותים מהם נהנים לקוחות רגילים, בהבדל קטן, שימוש ברכב קטן, ומהירות העברה גדולה הרבה יותר. סטודנטים ורווקים המתגוררים בשכירות ואינם מחזיקים בציוד רב, אינם צריכים עוד לבקש טובות מחברים או לאלתר הובלה למיקום חדש. חברות הובלה רבות במרכז הארץ מספקות רכבי הובלה מתאימים כגון טנדרים או רכבים מסחריים קטנים, המסוגלים להעמיס ולפרוק תכולה מצומצמת תוך זמן קצר וביעילות מירבית.

 

טנדר הרבה פחות מסורבל ממשאית גדולה....

מעבר לנוחות שבהעמסה מהירה, ועלות זולה יחסית, השימוש ברכבים קטנים מאפשר הגעה וגישה נוחים יותר להעמסה ופריקה מאשר השימוש במשאית גדולה. דירות רווקים ודירות סטודנטים מאופיינות בדרך כלל במיקומים זולים, מה שאומר כבישים צרים יחסית, בתים ישנים, ובעיות חניה לא פשוטות. השימוש במשאית לצורך הובלה כזו מסבך את ההליך והופך אותו לארוך ומעיק יותר, בזמן שרכבים קטנים מסוגלים להגיע בקלות יחסית ולמצוא חניה קרובה ונוחה יותר הן להעמסה והן לפריקה.

 

מעבר דירה קל ונעים!

 

905 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת morale
כיסאות למשרד – כיצד בוחרים כיסאות בצורה נכונה אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר לביצוע עבודה בצורה מקצועית, איכותית וטובה, זה הריהוט במשרד. אי אפשר לבצע עבודה ברמה גבוהה, אם אין ריהוט מספיק טוב, חזק ואיכותי לשם כך.
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 1 שנים 11 חודשים
ניקוי ספות מבד – כל ספה דורש מענה אחר כל עוד מדובר על דבר כמו ניקוי ספות מבד עליכם יהיה לוודא כי אתם דואגים לעשות שימוש בחומרי ניקוי אשר יותאמו בדיוק לחומר ממנו עשויה הספה הספציפית.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 1 שנים 11 חודשים
אריזת דירה – לבחור את החברה הנכונה אין ספק ששלב מעבר דירה, הוא לא שלב פשוט, והוא לא שלב שאנחנו יכולים לבצע כלאחר יד.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 1 שנים 11 חודשים
קייטרינג לחתונות בירושלים האם כשעורכים אירוע בתל אביב, נזמין חברת קייטרינג מצפון הארץ? האם כשעורכים אירוע בצפון, נזמין חברת קייטרינג מאזור אחר? סביר להניח שלא, לכן כשעורכים אירוע בירושלים, נעדיף לחפש חברת קייטרינג לאירועים בירושלים ולא בשום מקום אחר.
פורסם בקטגוריית קייטרינג, לפני 5 שנים 4 חודשים
חשיבות שלבי המחקר בתהליך פיתוח מוצר חדש לא מעט אנשים נוטים לחשוב, שאם יש להם רעיון טוב בראש, הרי שהם יכולים להפוך אותו למשהו אמיתי, ממשי, ולהוציא אותו לשוק, כמו שהוא. לא מעט אנשים מגלים, אחרי שהם עושים את זה, שאי אפשר לקצר את הדרך, אי אפשר לעשות דברים בצורה כזו, ללא עבודה מקדימה, ללא מחקר, ללא הכרה והבנה של השוק בו אליו הם פונים.
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 2 שנים 3 חודשים