לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2517 מאמרים 571 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
שרה חמאוי

שרה חמאוי הצעירה בעולם הנדלן תפעל בבאר שבע

פורסם בתאריך 29/08/2015      /      נכתב ע"י מרטין בוקסדורף

שרה חמאוי תתחיל לפעול בעולם התמ"א בבאר שבע

אחד הדברים המדהימים שניתן לראות בעולם הנדל"ן הישראלי זה לראות נשים מצליחות שעושות חיל בעולם גברי. לצערינו הרב אין הרבה כאלו, אבל הן כן קיימות ובהחלט צריך לתת להן קרדיט על כך. זה בדיוק מה שאנחנו הולכים לעשות היום בכתבה המצורפת. אני מקווה שהקוראים יתחילו להבין שלפרגן לאישה זה לא טאבו.

אז בואו נתחיל מהבחורה שאני הכי מעריך בעולם הנדל"ן ואני אתחיל ממנה, מדובר במתווכת הנדל"ן מבאר שבע הגברת שרה חמאוי שהתחילה לאחרונה לפעול בעולם התמ"א 38. מדובר בבחורה צעירה מאוד, בן 28 בסך הכול, אבל היא עושה עבודה באמת טובה.

הנה ציתות ישיר שלה: "שרה חמאוי- אני סבורה שאני תושבת באר שבע ותיקה מאוד, אני כבר לא כל כך צעירה. כבר שבע שנים בעולם הזה. אני לא מאלו שהולכים ללמוד ולמכללות, אני מאלו שהולכות ללמוד ברחוב, עבדתי הרבה שנים בתיווך נדל"ן, עשיתי הרבה מאוד עיסקאות וצברתי הרבה מאוד ניסיון, אני כבר לא טרייה וצעירה. שמעתי ואני מכירה הרבה מאוד אנשים אחרות מעולם הנדל"ן, כאלו שעושות פרויקטים של ייצוג דיירים בתמ"א 38, ואני החלטתי שאני יכולה גם, אין סיבה להתחבא מאחורי גברים ואני הולכת לעשות את זה בגדול.

אנחנו מכאן יכולים לאחל לשרה הרבה מאוד הצלחה, שתצליח בענק ותעשה עבודה מעולה עובר תושבי בר שבע כי מגיע להם. אנחנו אישית בטוחים ששרה תצליח ותעשה חיל בדיוק כמו שהיא עשתה עד עכשיו.

לא רק שרה חמאוי:

אבל היא בטח לא היחידה בעולם הזה שמצליחה לעשות עבודה מעולה בעולם הנדל"ן. אני רוצה גם לציין את רונית מרום, שהיא בעיקר עושה עבודות של עיצוב דירה מקבלן, כלומר לאחר שקונים דירה חדשה ורוצים לעשות לה עיצוב מחדש, אז היא נכנסת לתמונה ומצליחה לעשות דברים מדהימים. אנחנו מכירים את רונית מרום אישית ואנחנו יכולים להעיד כי היא באמת הכי טובה שיש בתחום שלה.

יש בה הרבה מאוד אנרגיה, הרבה מאוד כריזמה, הכישרון יוצא ממנה לחלוטין החוצה ואנחנו כולם בטוחים שהיא הולכת להיות אחת המצליחות בישראל, כי האמת היא שהכישרון הוא מתנה מדהימה והיא יש לה את זה בענק.

אם יש הרבה מאוד אנשים מצליחים בעולם הנדל"ן, אבל אנחנו בטוחים שרונית מרום בהחלט תהיה אחת המצליחות ביותר.

מכאן אני רוצה לאחל לכולם בהצלחה, אני מקווה שכולם יצליחו בגדול בדברים שהם עושים, ושיהיה לכולם הרבה כיף ושמחה בעבודה שלהם. שמי מרטין בוקסדורף ואני פועל גם כן בעולם הנדל"ן, לכן בבקשה תחזיקו לי אצבעות ואני בהחלט מאחל לכם הצלחה. אשמח לקבל תגובות לכתבה הזו ולשמוע על עוד נשים מצליחות בעולם הנדל"ן. אשמח מאוד לתת להן קרדיט בכתבות הבאות שלי על נשים בעולם הנדל"ן.

 

1453 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת מרטין בוקסדורף
משכנתא למסורבים - במשכנתא לסגירת חובות והלוואות כאשר הבנק מסרב למשכנתא, מגיעים למצב שבו הכול נמצא בסימן שאלה ולא יודעים מה לעשות מכאן. במצב הזה צריכים לעצור דקה אחת, לקחת אוויר ולהחליט מה עושים. הכוונה שלי היא להגיע למצב שבו אתם מבינים שהדרך הנכונה היא להביא מומחה למשכנתאות של מסורבים כדי שיוכל להשיג את האישור הנדרש ולהביא תוצאות.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 5 חודשים 18 שעות
פושט רגל שעומד לקחת משכנתא? הכתבה הזו בשבילך/ מרטין בוקסדורף שלום לכם שמי מרטין בוקסדורף ואני עוסק בהשגת משכנתאות לפושטי רגל לשעבר. אני רוצה לנסות לתת כאן מדריך מקוצר על כל הדברים שצריכים לדעת כדי לקחת משכנתא לאחר פשיטת רגל. דברו איתי אם יש שאלות נוספות או כל דבר שאתם צריכים לדעת על התחום.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 5 חודשים 4 שבועות
מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.
פורסם בקטגוריית בוררות, לפני 7 חודשים 2 ימים
משכנתא למסורבים בבנק- לסגירת הלוואות וחובות/ מרטין בוקסדורף חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא.
פורסם בקטגוריית אימון אישי, לפני 7 חודשים 1 שבועות
משכנתא לאחר פשיטת רגל- מרטין בוקסדורף מומחה למשכנתאות לאחר פש"ר אחרי שעוברים פשיטת רגל, הדבר הראשון שרוצים זה קצת שקט רוגע. אבל קצת לאחר מכן, רוצים להתחיל לחזור לחיים הסדירים ולקחת משכנתא. אם זה על נכס קיים כדי לסגור הלוואות שהצטברו באמצעות משכנתא על נכס קיים או אפילו לקנות נכס חדש ולהתחיל את החיים מחדש.
פורסם בקטגוריית ביטוח משכנתא, לפני 7 חודשים 3 שבועות