לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4238 מאמרים 1286 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קורס בניית אתרים

פורסם בתאריך 26/03/2017      /      נכתב ע"י lorin

לחשוב על זה שלפני ממש 3 שנים עבדתי בעבודת שיפוצים קשה, תחת לחץ של בעל בית משוגע עם פתיל קצר, סטודנט שרוצה להכניס כסף בכל מחיר לא חושב ולא מפעיל את הראש איך להרוויח כסף בקלות, הברירות שהיו לי בכדי לשרוד ולעמוד בתשלומי שכירות, שכר לימוד לאוניברסיטה, אחזקת רכב, דלק וביטוח, וכסף לבזבוזים היו לעבוד או בשיפוצים, או כמתדלק, או מלצרות.

אז בחרתי בשיפוצים וזה לא היה קל בכלל, כשעובדים קשה אין זמן לעצור ולחשוב איך להתקדם ולהגיע להישגים ברמה אחרת וזה לצערי מה שקורה לרוב האנשים שעובדים בעבודה פיזית קשה ומתישה.

יום אחד, אני קורא לו יום המזל שלי, חבר התקשר ואמר לי שהוא התעניין בקורס מעשי קצר והוא מאוד התלהב ובחר ללמוד קורס בניית אתרים בוורדפרס והוא מאוד רוצה שאלמד איתו ביחד כדי שנחזור על החומר מכיון שהוא עם בעיית קשב והוא פחד שיתקשה לקלוט דברים מסויימים.

לא יודע איך הוא שכנע אותי להוסיף עוד לימודים על לימודים מה שמכניס אותי לעלויות נוספות שממש לא רציתי.

נרשמנו והתחלנו את הקורס וחוויתי לימודים ברמה אחרת לגמרי ממה שאני מכיר ויודע כל החיים, אני אדם שאוהב לימודים, שקדן ומוציא ציונים גבוהים מאוד, (גאווה לכל אמא)

זה היה קורס בכיתה קטנה מאוד 6 תלמידים סך הכל, אני חבר שלי ועוד 4 תלמידים.

בהתחלה לומדים את היסודות, אחר כך לומדים נושא ומיישמים אותו בפרקטי, זה פשוט מדהים וכל כך מובן וקל.

בכל שאלה ובעיה מיד יש מענה, השיעורים עברו בכייף והנאה רבה, תוך כדי הלימודים בנינו אתרים בוורדפרס, החבר שלי שבחיים שלו לו למד גם מבית הספר ברח ולא השלים את הבגרויות, הוא הצליח.

עכשיו פתחנו עסק עצמאי ואנחנו עובדים איך שבא לנו, יש תקופות שמעמיסים עבודה ויש תקופות של חופשות וכייף, אנחנו עובדים מהבית בכייף ומקבלים עבודה רק שאנחנו רוצים.

והכי חשוב זה שזו עבודה כייפית ולא קשה, כל אתר שאני בונה אני מתרגש מחדש מהיצירה ומהתוצאה זה מדהים ליצור משהו חדש, זה כייף להיות במקום טוב בחיים ולהשתפר בהכנסה גבוהה שמאפשרת לך לחיות טוב יותר ולהיות מאושר יותר.

 

 

 

 

 

1205 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת lorin