לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

שימו לב לכל שילוט אשדוד וכמה מיוחד אפשר לעשות שלט

פורסם בתאריך 03/04/2017      /      נכתב ע"י kobi

שילוט אשדוד לא לקח יום אחד זהו תהליך עירוני שמתפתח עם השנים. יש המון סוגי שילוט שאפשר לראות בעיר משילוט של תמרורים ועד לשילוט שלעסקים, משילוט של כבישים ועד לשילוט של שירותים ציבוריים אחרים,תמיד נראה שלטים שנכנס לעיר. חשבתם פעם איך עושים שילוט של תמרורים, איפה מייצרים שלטים של חנויות? איפה מדפיסים את שלטי החוצות הענקיים? ובכן באמצעות הכתבה הזאת אנסה להביא כמה דוגמאות של שלטים ואיפה מייצרים אותם. השלטים נועדו בדרך כלל כדי לסמן לנו את הדר והם קיימים אלפי שני במאה האחרונה הפכו השלטים גם לאמצעי פרסום שרואים בכל מקום ואנו נחשפים לאלפי שלטי ביום מבלי שאנו יודעים אפילו.

תהליך שילוט אשדוד מציג את סוגי השלטים הבאים

שלטים של חנויות - שילוט אשדוד מתחיל משילוט של חנויות, כל חנות במרחב העירוני מחויבת לשים שלט בכניסה ואפילו מחויבת לשלם עליו. את השלטים מדפיסים באמצעות אמצעים דיגיטליים שלא היו בעבר כמו תוכנות גרפיקה מתוחכמות והכל נעשה הרבה יותר קל, א כל העבודות שנעשות על המחשב מעבירים יש לתוך פלוטר חיתוך והוא חותך באופן מדויק את כ האותיות וכל הצורות וכל זה על גבי מדבקת ויניל מיוחדת וצבעונית ולבסוף נקף את המדבקה ואז נדביק על השלט. כל מה שתיארתי לכם פה גרם לכל תהליך הכנת השלטים להיות מהיר בהרבה ואפשר להזמין היום שלטים מאוד מר בעקבות כניסת הטכנולוגיה לתמונה.

שלטים של פרסומות - בעבר היו אומנים יושבים שבועות שלמים להכנת שלט, לאחר מכן עברו לכל מני הדפסות משי שדרשו גלופות מיוחדות לכל צבע ואז היו מעבירים לרשת הדפסה והיו מדפיסים כל צבע בנפרד על גבי השלט וכל זה היה לוקח המון זמן וה יקר מאוד. כאשר נכנסו ההדפסות הדיגטליות בשנים האחרונות וכאשר התפתחו עוד יותר כל נושא שילוט אשדוד תפס תאוצה והיום תראו איך מדפיסים שלטי פרסומת תוך מספר דקות,תלוי בגודל. את השלט יעצבו ביחד עם הקופירייטר בפוטושופ וירימו קמפיין פירסומי.

איזה מכונות האיצו את תהליך שילוט אשדוד?

המכונות שהיום מדפיסות את שילוט אשדוד יכולות לבוא בגדלים מ מטר ועד למכונות ענק של כמה מטרים. עבודות הייצור עצן נעשות כמובן במפעלים כמו מסגרות אלומיניום עמודים וכדומה ויש כמובן את הענף שתולה את השלטים שדורש כמה בעלי מקצוע שיעבדו יחדיו. שלטים פרסומיים הם עדיין מאוד אפקטיביים להעברת מסרים גם בעידן הטכנולוגי שכן רואים אותם מרחוק, עוברים לידם עשרות אלפי אנשים ביום והם יכולים תמיד לכוון אותך לגשת למחשב או להניע אותך לפעולה אפילו במסרים לתת מודע שלך שילוט עירוני כמו שילוט אשדוד הוא תהליך של הרבה מאוד שנים והיום תוכלו למצוא ברחבי העיר אלפי שלטים במלא סוגי גדלים ושלכל שלט יש את המטרה שלו. שלטים של חנויות למשל יכולים להיות מאוד אפקטיביים אם עושים אותם ממותגים ומושכים..

1129 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת kobi
מהם עמודי נירוסטה והאם זה קשור למטבח? ישנם לא מעט עיצובים חדשים שאנו שומעים עליהם ונדלקים על הרעיון. למש עיצוב של עמודי נירוסטה בתוך הבית.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 6 שנים 5 חודשים
עם עולם האינטרנט גם דפוס באשדוד הוא אופציה עבורך כשאתם מחפשים היום שירות לעסק שלכם כמו דפוס, הידעתם שבזכות עולם האינטרנט אפשר היום גם לעבוד עם עסק שנמצא באשדוד אפילו אם אתם גרים בצפון?
פורסם בקטגוריית מיתוג, לפני 6 שנים 5 חודשים
זרוע חשמלית שמחזיקה את הטלויזיה, לאן הגענו? בדיוק עברתם דירה? בדיוק בניתם משרד חדש? רוצים להכיר דרך מרהיבה לתלות את הטלויזיה על הקיר. דרך שלא רק שתהיה יעילה מאוד אלא תהיה חדשנית ומרעננת
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 6 שנים 5 חודשים
זרוע לטלויזיה תעניק לכם גם חוויה וגם יעילות רגע לפני שאתם מעצבים את חדר השינה קראו את המאמר הזה כדי לקבל מבט נוסף על איך אפשר לשנות וליעל את חלל החדר.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 6 שנים 5 חודשים