לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3206 מאמרים 883 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חקירות כלכליות לחייבים

פורסם בתאריך 03/04/2017      /      נכתב ע"י אוריאל

חייבים שאינם משלמים:

יש אדם שחייב לכם כסף? אתם פונים אליו בבקשת החזר התשלום ונתקלים כל פעם בהתחמקויות ותשובות שחוזרות על עצמם כבר הרבה זמן? לא כרגע, אין לי אפשרות, תחזור אלי בעוד תקופה. ובזמן זה אתם רואים את החייב נוסע על רכב, עובד, קונה וממשיך בחייו כאילו אין לו חובות והוא אינו מוטרד כלל!
כדאי שתפנימו טוב טוב, לאנשים כאלו לא איכפת כלל שהם חייבים כספים לאחרים. הם רושמים נכסים על שמות משפחה וחברים קרובים וממשיכים לחיות את חייהם כרגיל ואפילו טוב יותר מהרגיל!

 

חקירת יכולת:

זוהי חקירה שמוכיחה שהחייב יכול לשלם, בחקירה זו חוקר פרטי עוקב אחר החייב ומתעד את כל ההוכחות מהשטח, הוכחות אלו הן קבילות בבית המשפט.

ברוב המקרים לאחר ביצוע חקירות כלכליות בעלי החוב אשר הציגו עצמם כמעוטי יכולת אשר אין באפשרותם לשלם את החוב נמצאים כבעלי נכסים אשר רשומים על משפחה וחברים קרובים.

מכוניות, בתים, משרדים, שטחים, עסקים שבהם הם מתנהלים כעובדים בעסק שלהם.

ההוכחות שתועדו בחקירה הכלכלית מועברים ללקוח באופן דיסקרטי ביותר, הוא מציג אותם בבית המשפט ובעזרת הוכחות אלו בית המשפט רואה את החייב כבעל אמצעים ומחייב אותו לשלם את החוב לזוכה בתיק.

 

משרד גולן חקירות ובילוש:

צוות המשרד צבר ידע ונסיון רב בניהול חקירות כלכליות איתור נכסים בארץ ובעולם והגשת הוכחות מדוייקות בדיסקרטיות מלאה ללקוח.

שירותי המשרד: חקירות פרטיות, חקירות כלכליות, בדיקת האזנות סתר, מצלמות סמויות וגלויות, חיפוש נכסים, יעוץ בטחוני לעסקים, איתור אנשים וזיהוי מספרים מטרידים.

 

מעוניינים לקבל מידע אמין ומדוייק על האדם שחייב לכם כסף?

חייגו: 050-822-7950 או כנסו ללינק הבא: http://xn----1hcwem3c2af.co.il

 

 

 

 

 

 

745 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת אוריאל