לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3492 מאמרים 993 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

שיפוץ חדר אמבטיה

פורסם בתאריך 30/08/2015      /      נכתב ע"י easybuilderil

שיפוץ חדר אמבטיה

 

שיפוץ חדר אמבטיה הוא אחד השיפוצים הכי מורכבים. שיפוץ חדר זה מצריך שיתוף פעולה של מספר בעלי מקצוע והתאמה מלאה ביניהם אחרת השיפוץ לא יצלח.

על מנת לשפץ קומפלט את חדר האמבטיה אנחנו צריכים דבר ראשון להיפטר מכל מה שיש בפנים כרגע, כלומר צריך לפרק ולפנות את האמבט, הקרמיקה או החרסינה, ארונות למיניהם ופשוט להתחיל הכל מאפס. 

אם בשיפוץ מלא עסיקנן אז סביר להניח שהלקוח יהיה מעוניין בהחלפת כל האינסטלציה הישנה והמחלידה בצנרת חדשה. סביר להניח שיש ללקוח גם רעיונות של שינוי מיקומים של האסלה והאמבט אבל זה כמובן יכול להתבצע רק אם יש אור ירוק מהקבלן ובאמת יש אפשרות מעשית לכך.

לאחר מכן יש לטפל באמבט, האם הוחלט שהלקוח מוותר על האמבט ומעוניין במקלחון במקום.

משם עוברים לקירות, קילוף, תיקון עם שפכטל ,צביעה בצבע המתאים למקומות סגורים ולחים ואז חיפוי הקירות ע"י קרמיקה וכמובן חיפוי הריצפה ע"י מרצפות נגד החלקה. כמובן לפני כל זה צריך לטפל באינסטלציה של החשמל, האם הוחלט על העברת נקודות חשמל, האם הוספה, הכל לפני חיפויי הקירות.

כמו ששמתם לב, לא בעל מקצוע אחד עובד על שיפוץ חדר האמבטיה ואם בשיפוץ שלכם יצא לכם לראות אדם אחד עושה הכל אז או שהוא מוסמך לכך או שהוא הסמיך את עצמו להיות מוסמך לכך. בכל אופן, איזי בילדר עובדת מסודר וכתוצאה של עבודה מסודרת אנחנו מעסיקים את בעלי המקצוע שנחוצים לשיפוץ חדר אמבטיה. 

כמו שלרצף לא ניתן לעשות עבודות גבס, כך לא ניתן לאינסטלטור להתקין נקודת חשמל.

כמו שלא ניתן לחשמלאי לעשות עבודות שליכט צבעוני כך לא ניתן לצבעי לרצף את הבית.

עבודות שיפוץ דורשות את הטובים ביותר ולכן איזי בילדר לא מתפשרת ומעסיקה את הטובים שבטובים.

להתרשמות ראשונית אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו או ליצור קשר בטלפון 073-7969751

 

1170 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת easybuilderil
שיפוצים מחפשים שיפוצניק או חברת שיפוצים באזורים שונים ברחבי הארץ? מה דעתכם על חברת שיפוצים שעובדת בפריסה מכרמיאל ועד אשקלון? כל מקום במרחב הזה שנתבקש לשפץ אנו נופיע שם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 שנים 8 חודשים
ריצוף חוץ עולם העיצוב המגוון לא פסח גם על עולם ריצוף החוץ והאפשרויות בתחום זה הן רבות ומגוונות. הישראלים אוהבים להשקיע בבית ובחצר ובהתאם לאהבה זאת מגיעים מדי שנה חידושים נוספים בתחום העיצוב, כולל בתחום ריצוף החוץ.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 שנים 6 חודשים
מה זה שליכט צבעוני? הרבה פעמים אתם נתקלים במושג שליכט צבעוני ולא ממש ידעתם על מה ולמה ומה זה בכלל?
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 שנים 8 חודשים
שיפוץ דירה מעוניינים לשפץ את דירתכם או ביתכן ורוצים לעשות זאת עם חברת שיפוצים רצינית ומקצועית? חייגו לאיזי בילדר בטלפון: 073-7969751
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 שנים 8 חודשים
קבלן שיפוצים מעוניינים בשיפוץ הבית אבל לא יודעים במה לבחור? שיפוצניק או קבלן שיפוצים? מה האחריות שלהם לפני, במהלך ואחרי השיפוץ? כל התשובות במאמר הבא
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 שנים 8 חודשים