לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3492 מאמרים 993 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

שיפוצים בחיפה

פורסם בתאריך 30/08/2015      /      נכתב ע"י ykcolors

שיפוצים בחיפה

סוף שבוע, עזבתם את ירושלים ובאתם לבקר ולהתארח אצל המשפחה בחיפה. אתם נכנסים לבית ומתרשמים מהעיצוב של הבית, עבודות הגבס שנותנות אוירה של חדשנות, חדר האמבטיה פשוט פותחת לכם את העיניים בהתלהבות. אתם שואלים את בעל הבית, שכאמור הוא המשפחה שלכם, איך בית שנמצא בבלוק כל כך מוזנח וישן יכול להראות כמו בית חדש לחלוטין?!

והוא עונה שכשהוא ואשתו החליטו לשפץ את ביתם במקום לרכוש אחד חדש הם חיפשו בצורה אינסטנסיבית את השיפוצניק או חברת השיפוצים שיכולה להגשים להם את חלומם, זה לא היה קל, תהליך החיפוש לא ערך שעה ולא יומיים, זה לקח שבוע וחצי אבל הם החליטו שאת הכסף הרב שהם חסכו הם יתנו רק לחברה שמסוגלת ליישם את התוכניות שלהם אחת לאחת ולא לעגל פינות.

הם ענו לבני המשפחה מירושלים שכעבור שבוע וחצי וקצת יותר של חיפושים הם החליטו לפנות לחברה בשם אומגה שיפוצים, הם ראו עבודות של החברה באתר הבית שלה, הם התכתבו וקיבלו דוגמאות נוספות במייל, ההסבר של הבעלים של אומגה שיפוצים שכנע אותם שיותר טוב הם לא יכולים למצוא וכך העסקה יצאה לדרך והתוצאה?? כבר הבנתם מהי.

המשפחה מירושלים החליטה שגם הם מעוניינים בשיפוץ כזה כמו שראו בחיפה אבל איפה הם ימצאו באזורם חברה מוכחת שתעשה להם את זה?

אז זהו, שהם לא צריכים לחפש בירושלים, הם יכולים לפנות לאותה אומגה שיפוצים ולבקש ליישם אחד לאחד את השיפוץ שראו בבית משפחתם בחיפה.

חברת אומגה שיפוצים היא חברה בפריסה כמעט ארצית, בין כרמיאל לאשקלון ולכן גם הירושלמים יכולים לקבל את השיפוצים שנהנים מהם תושבי הצפון.

אז למה לחכות? רוצים עכשיו? מעוניינים קודם לעבור את החגים? זיכרו דבר אחד עם 10 ספרות: 073-7969748

1246 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת ykcolors
שיפוצים חשבתם על שיפוץ דירה לאחר החגים? חשבתם על א.א פרויקטים החברה שתשנה לכם את איכות החיים.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 שנים 8 חודשים
שיפוץ חדר אמבטיה לשפץ את חדר האמבטיה או לא לשפץ... זאת השאלה! ומהי התשובה? חכו למאמר הבא!
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 שנים 8 חודשים
שיפוץ דירה אומגה שיפוצים מבצעת שיפוצים מכל הסוגים החל משיפוץ חדר אמבטיה ועד שיפוץ דירה כולל עם תכנית אדריכל , מעצבת פנים ומהנדס
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 שנים 8 חודשים
שליכט צבעוני - א.א פרויקטים חברת א.א פרויקטים מבצעת את כל סוגי השיפוצים מהקטן לגדול והם כוללים תוכניות אדריכל, מעצבי פנים ומהנדסים.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 שנים 8 חודשים
עבודות גבס אנחנו באומגה שיפוצים מומחים בכל הקשוב לעיצוב הבית בעזרת עבודות גבס, צבע ושליכט צבעוני. השילוב של צבע וגבס יכול לשנות לחלוטין את פני הבית שלכם . ניתן לשלב גבס עם צבע או שליכט צבעוני , זכוכית , עץ , ברזל ועוד…
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 שנים 8 חודשים