לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3645 מאמרים 1075 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

עיצוב משרדים ניידים - כיצד לעשות את זה נכון?

פורסם בתאריך 18/04/2017      /      נכתב ע"י shirutaiahsanacoil

לעיצוב חלל העבודה השפעה רבה על הצלחת העסק ותפקוד העובדים. עיצוב נכון ופונקציונאלי יסייע בקידום סביבת עבודה בריאה ויצירת תנאים מתאימים להצלחה. אין זה סוד כי לצבעים, תאורה ואפילו רהיטים יש יכולת להשפיע על מצב הרוח, תפוקה, יצירתיות וריכוז. בנוסף, סביבת עבודה נוחה ומותאמת לצרכיי העסק תשפיע באופן ישיר על הביצועים של העובדים. הדבר נכון לא רק למשרדים רגילים אלא גם למשרדים ניידים העשויים ממכולה. משרד העשוי ממכולה לא חייב בהכרח לשדר מראה מתכתי, ריק ואפור. נהפוך הוא - העלות הנמוכה יותר של המבנים מאפשרת להשאיר תקציבים גדולים יותר לעיצוב ולהתאמת סביבת העבודה לצרכיי העובדים והעסק. למעשה, משרד נייד יכול להיות נוח, מואר ונעים לא פחות מכל משרד רגיל. 

אור טבעי ותאורה

ישנם יתרונות רבים לניצול נכון של אור טבעי ולהתקנה חכמה של גופי תאורה. נתחיל עם זה שחלל מואר מפחית ישנוניות, דכדוך ועייפות. ככל שיש יותר אור טבעי הנכנס לתוך המבנה - כך פחות חשמל נצטרך לבזבז, מה שיבוא לידי ביטוי בהוצאות חודשיות נמוכות יותר. ניתן לתכנן חלונות ופתחי אור טבעי בכל סוגי המבנים - מבנים ניידים להשכרה או למכירה. ניתן לשלוט בגול ובמספר החלונות בכל מבנה על מנת לספק אור טבעי לכל פינות המשרד. בנוסף, ניתן לתכנן התקנה של גופי תאורה יפים וחסכוניים, אשר יוסיפו למראה המיוחד של המשרד. 

צבעים וטקסטורות

מחקרים רבים הראו בבירור כי קיים קשר הדוק בין הצבע הדומיננטי במבנה לבין מצב רוח ויכולת להתרכז. ישנם צבעים שעוזרים ליצור אווירה נעימה, עניינית, אשר תורמת לשיפור ולעלייה בביצועים. מנגד צבעים מסוימים יכולים לפגוע בריכוז ומצב רוח ולהתבטא בתפקוד פחות טוב לאורך היום. מומלץ לבחור בצבעים איכותיים ונטולי רעילות כדי להבטיח את שלומם ובריאותם של העובדים והלקוחות. 

בחירת הרהיטים

בחירת רהיטים מהווה את אחד המרכיבים החשובים ביותר בעיצוב משרד נייד. חשוב לבחור ברהיטים המתאימים למבנה שבחרתם, כולל גודל ומראה. חשוב לא להתפשר על נוחות ועל האיכות. ריהוט לא נוח או מאיכות ירודה יתבטא בכאבי פרקים לאורך הזמן, מה שיפגע בביצועים של העובדים. עובד שנוח לו ירגיש הרבה יותר בנוח במשרד ויגלה מוטיבציה גבוהה יותר להשלים פרויקטים ולקדם יעדים. 

התאמה לצרכיי העסק

עיצוב נכון צריך לקחת בחשבון את הצרכים של העסק ואת דרישות הלקוחות. לפעמים יש צורך לשלב אלמנטיים עיצוביים עם מבנים ניידים נוספים הקשורים לפרוייקט. למשל מחסנים להשכרה בתל אביב מהווים חלק משמעותי מהווי משרדי באזור המרכז. עיצוב נכון מתייחס לא רק למשרד אלא גם למחסן, מטבחון, חדרי רחצה וכל מבנה אחר המשרת את העסק ואת הלקוחות. 

972 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת shirutaiahsanacoil
קונטיינרים כפתרון מגורים או משרד קונטיינרים מהווים אלטרנטיבה איכותית, זולה וידידותית לסביבה ליצירת מבנים לצורך מגורים או עבודה. המבנים ניתנים להתאמה אישית, לעיצוב ייחודי ולחיבור לכל התשתיות החשובות.
פורסם בקטגוריית איכות הסביבה, לפני 5 שנים 10 חודשים
כיצד לבחור שירותי אחסנה במרכז כאשר אנו בורחים שירותי אחסון מומלץ להגדיר בצורה מסודרת את הצרכים, היעדים, פרק הזמן והתקציב, כדי לקבל מושג ברור יותר לגבי איזה מקום כדי לחפש. מפני שצרכיי האחסון מגוונים מאוד, הרי שגם פתרונות האחסון הזמינים באזור המרכז הם מגוונים.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 5 שנים 3 חודשים
למה לבנות בתים ממכולות? מכולות למגורים מהוות פתרון ירוק, זמין ובר השגה, אשר מאפשר בנייה של מבנים איכותיים ובטיחותיים בזמן קצר.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 5 שנים 7 חודשים