לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2517 מאמרים 571 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

גדר מעץ

פורסם בתאריך 30/08/2015      /      נכתב ע"י wewoodil

כמה סוגים של גדרות אתם מכירים? גדרות מעץ, גדרות מברזל, גדרות מאלומיניום, גדרות מפלסטיק. אבל איזו היא באמת הגדר הטובה ביותר?

את האמת? קשה לומר! לכל אחת מהגדרות היתרונות והחסרונות שלה. קשה לדעת האם החסרון של האחת היא היתרון של האחר כי כל יתרון מתקזז בסופו של דבר עם חסרון כך שקשה להעריך.

גדרות עץ לרוב בנויות מעמודי עץ או עמודי ברזל.

כאשר משתמשים בעמודי ברזל צריך לוודא שהם מגולוונים על מנת לקבל עמידות בתנאי מזג האויר לפחות ל 15 השנים הבאות.היתרון בעמודי ברזל הוא העמידות לאורך שנים אבל החיסרון הבולט שלו הוא המראה, הוא לא משתלב באופן טבעי בגינה כמו עמודי העץ ולכן, מי שמעוניין בגדר שנותן מראה כפרי ומשתלב בגינתכם צריך לבחור בעמודי העץ.

חיסרון של עמודי העץ הוא עניין המזיקים. תבקשו לראות שהעץ שקיבלתם עבר חיטוי מפני מזיקים, חיטוי כזה יקנה אריכות ימים לגדר וללא חיטוי אתם תתחילו לראות כירסום בעץ והתפוררותו מהר משציפיתם.

מה עוד צריך לדעת לפני התקנת גדר?

בניית גדר מלווה בבקשת וקבלת אישורים כגון טופס 4, אבל בגלל רפורמת הפרגולות שנכנסה בשנה שעברה כדאי לבצע בירורים האם גם גדרות נכנסו לרפורמה הזאת והאם זה חוסך מכם את הטופס 4.

כדאי לוודא שהקבלן נותן לכם אחריות על העץ והעבודה.

כדאי לוודא שהקבלן צבע את הגדר משני צידיו על מנת למנוע ריקבון מהיר.

כמובן שחוזקו של הגדר צריך להיות לגמרי חזק ולא ניתן להתמוטטות .

 

 

אז מה בחרתם? גדר אלומיניום או גדר אחרת? לגדר עץ חייגו טיפטופ למספר 073-7969744

1254 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת wewoodil
גדרות אלומיניום ישנם מספר סוגים של גדרות, אבל למה גדר האלומיניום היא השכיחה ביותר במכירת הגדרות?
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שנים 11 חודשים
פינות ישיבה מעוניינים בפינה משלכם? כזאת שתגרום לכם להעביר את הערב לאחר העבודה בשקט ושלווה? מה דעתכם על פינת ישיבה זולה בה תוכלו להעביר את הערב \\\"בזולה\\\" שלכם.
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 4 שנים 1 שבועות
פרגולות, גדרות ושערים לבית תמיד חיפשתם בעל מקצוע שיחזיק כמה מיומנויות תחת קורת גג אחת? אין צורך עוד לחפש! we wood היא חברה של עבודות עץ, ברזל ואלומיניום. כל מה שחיפשתם תחת קורת גג אחת.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 שנים 11 חודשים
פרגולות אלומיניום אוטוטו הקיץ מסתיים אבל זה לא מאוחר לדאוג לקיץ הבא. פרגולות מכל הסוגים:עץ, ברזל ואלומיניום מחכים רק שתתקינו אותן בחצר ביתכם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 4 שנים 1 ימים