לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הרחקת יונים באמצעות דוקרנים

פורסם בתאריך 27/04/2017      /      נכתב ע"י aarhakatyonim

בעבר יונים נהגו להתרחק מבני אדם בגלל חשש שמא הן ייפגעו, אך כפי שכולנו יודעים, המצב הזה השתנה... כיום יש פלישה חסרת תקדים של יונים לאזורי מחיה של בני אדם בגלל שהן עברו הסתגלות שמאפשרת להן לחיות בסביבה הזו בלי חשש.

אנשים רבים כיום מתלוננים על פלישה וקינון של יונים על גגות הבתים שלהן, במרפסות ואזורים פתוחים אחרים במעונם הפרטי. הקינון הזה מזיק לא רק מבחינה חזותית, אלא גם בגלל שהיונים עלולות לשאת ולהעביר מחלות לאנשים הנמצאים סביבן. עם פתרונות לבעיה הזו, כמו דוקרנים להרחקת יונים, אין צורך לדאוג מפלישה של יונים, אלא ליהנות מסביבת מגורים נקייה ובטוחה.

דוקרנים להרחקת יונים: פתרון יעיל למטרד סביבתי

ישנם אנשים שנרתעים מהמילה ''דוקרנים'', אך השיטה אינה אלימה כמו שאתם אולי חושבים. דוקרנים להרחקת יונים עשויים מחומרים מיוחדים וגמישים, כמו נירוסטה ופוליקרבונט, כך שהם לא פוצעים את גופן של היונים.

דוקרנים להרחקת יונים מורכבים משורות של החומרים שהוזכרו לעיל, וכאשר יונים נעמדות עליהן, הן חשות באי נוחות פיזית שגורמת להן להתרחק מהמקום. לאחר מכן, הדוקרנים חוזרים למקומם, ואינם מתעקמים.

דוקרנים נגד יונים אם כן מהווים פתרון יעיל נגד קינון, ויכולים לעשות זאת במשך זמן רב בזכות העובדה שהם לא נהרסים לאחר שיונים נעמדות עליהם. את השיטה הזו ניתן ליישם במגוון אזורים ומקומות, ברחבי הארץ, כמו הרחקת יונים בראשון לציון.

דוקרנים להרחקת יונים – התקנה מקצועית לראש שקט

כמו עם מוצרים רבים אחרים, חשוב להתקין דוקרנים נגד יונים בעזרת מקצוענים, ולא להסתמך רק על עצמכם. לדוקרנים יש שורות עדינות במיוחד, ואם הם לא מותקנים בצורה תקינה, הדוקרנים עלולים להתעקם בצורה שלא תאפשר להם לעשות את העבודה שלהם.

בנוסף, התקנה של דוקרנים נגד יונים בצורה מקצועית תאפשר להבטיח שהם אכן יותקנו באופן שלא יפגע ביונים או בחיות אחרות, ויבטיח את ההומניות של השיטה הזו להרחקת יונים. על מנת שזה יקרה, חשוב שתבחרו בחברה מקצועית שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, וכזו שתספק לכם את הדוקרנים הטובים והמקצועיים ביותר בשוק בכל אזור בו אתם נמצאים, כמו הרחקת יונים בראשון לציון למשל.

הרחקת יונים חשובה לא רק כדי לשמור על ניקיון, אלא גם כדי למנוע העברה של חיידקים ומחלות שונות שהן נושאות עמן. עם דוקרנים להרחקת יונים, תוכלו לעשות זאת בצורה יעילה במיוחד, תוך מניעה של פציעת היונים בשיטה הומנית ועדינה. 

1167 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת aarhakatyonim
הרחקת יונים באמצעים לגיטימיים הן מקננות בכל עבר, גורמות לנזקי תברואה ופולשות לאזורי מגורים – אלו הן יונים. המטרד מעשה ידי הטבע הזה הוא בהחלט לא חדש, ובשנים האחרונות הפך לעוכר שלווה. יונים כיום הסתגלו לסביבה העירונית, וכיוון שהן כבר לא חוששות מבני אדם, הן פולשות לאזורי המגורים שלהם.
פורסם בקטגוריית בעלי חיים, לפני 6 שנים 5 חודשים
הרחקת יונים- כל השיטות הדרכים להרחקה יעילה לא אחת, אנו שומעים על מטרד היונים המגיעות לגג ביתנו, מקננות, ממלאות בלשלשת את הגג ומביאות עימן מחלות עיניים ומעיים. ניתן למצוא כמה שיטות עבור הרחקת יונים, שיטה ראשונה היא לפרוס רשת, אשר תמנע מהן לקנן במסתורי כביסה, גגות ומקומות נוספים. השיטה השנייה, היא באמצעות דוקרנים, כך שהיונים לא תוכלנה להגיע למקומות אלה. חשוב, כי הדוקרנים יהיו עשויים מנירוסטה, מה שיגרום להם להחזיק מעמד זמן רב יותר. השיטה השלישית, הינה באמצעות גלים סונארים, אשר היונים שומעות את הצליל הן אינן מתקרבות. מיותר לציין, כי יונה היא חיה מוגנת ולכן לא מדבירים אותה, כי אם מרחיקים אותה בשיטות שונות שמקובלות על פי חוק.
פורסם בקטגוריית הרחקת יונים, לפני 6 שנים 5 חודשים
דוקרנים נגד יונים ישנן שיטות שונות להרחקת יונים, כאשר השיטה הידועה והמוכרת הינה הצבת דוקרנים נגד יונים. זהו למעשה מחסום פיזי, אשר מונע מהן לנחות על גגות הבתים ומסתורי הכביסה. מדובר על יצירת סביבה עוינת ליונים. דוקרנים איכותיים נגד יונים, מיוצרים מנירוסטה כל דוקרן הוא בגודל של חצי מטר ויש לו שלושה חלקי תפיסה מנירוסטה להדבקה בקלות באמצעות סיליקון. אפשר להתקין את הדוקרנים על בטון, אבן, עץ, נחושת ועוד אפשר גם למקם את הדוקרנים, על גבי שלטים, מצלמות אבטחה, מרזבים ועוד.
פורסם בקטגוריית הרחקת יונים, לפני 6 שנים 5 חודשים