לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3649 מאמרים 1077 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ניהול פרויקטים בבנייה – תמ"א 38 ופינוי בינוי

פורסם בתאריך 27/04/2017      /      נכתב ע"י דיגידם קידום אתרים

ניהול פרויקט של בניה או שיפוץ של בית פרטי הינו מורכב שכן יש צורך בתיאום בין גורמים שונים. על אחת כמה וכמה הניהול מורכב כאשר מדובר על פרויקטים של תמ"א 38 או פינוי בינוי בהם מדובר על בניינים בהם מספר דירות ויש הרבה יותר גורמים ואנשים מעורבים, והיקף הפרויקט גדול הרבה יותר גם בהיבט הפיננסי.

לכן, מומלץ להכניס לתמונה שירותי ניהול פרויקטים בשלב מוקדם ככל הניתן בפרויקט. בכדי שפרויקט של תמ"א 38 או פינוי בינוי ייצא לדרך, יש צורך ראשית להביא להסכמה את בעלי הדירות בבניין. לא פעם, פרויקטים מסוג זה מתעכבים ואף נתקעים ולא מתחילים כלל עקב אי הסכמות.

חברת ניהול פרויקטים בבניה תוכל לטפל בכל הדרוש בכדי להניע את הפרויקט ביעילות מיטבית כבר משלב ראשוני זה. בשלב מאוחר יותר, שלב התכנון והאדריכלות, החברה תקדם הכנה של תכנון אדריכלי מפורט לצורך פתיחת תיק רישוי ותפעל לקבלת קבלת היתר בניה במהירות האפשרית. בשלב הבניה בפועל תפקח החברה על ביצוע עבודות הבניה בכדי להבטיח שאלו יסתיימו על פי לוח הזמנים ותוך עמידה בתקציב.

חברה לניהול פרויקטים צריכה לדאוג לקידום הפרויקט באופן מיטבי תוך התייחסות לכלל ההיבטים דוגמת הפן המשפטי, הפיננסי, התכנוני, ההנדסי ועוד. עליה להעסיק אנשי מקצוע בתחומים שונים דוגמת עורכי דין ומשפטנים, רואי חשבון, אדריכלים, מהנדסים, שמאים ועוד. אנשי מקצוע מנוסים יידעו כיצד לקדם בצורה הטובה ביותר את כלל התהליכים הכרוכים בפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי מול הדיירים, הרשויות והגורמים המקצועיים השונים, תוך שמירה על האינטרסים של כל המעורבים ורווחיות הפרויקט.

יזם אשר משתמש בשירותי חברת ניהול פרויקטים ייהנה מן הידע והניסיון של אנשי המקצוע שבה, ויהיה שקט בידיעה שיש גוף מקצועי ומנוסה שדואג לקידום הפרויקט באופן יעיל על כל היבטיו; תיווך בין בעלי הדירות, תכנון של הפרויקט מתחילתו ועד סופו תוך התווית לוח זמנים, ייצוג מול הרשויות ועבודה מול גורמים מקצועיים שונים, וכמובן פיקוח שמטרתו לוודא שהפרויקט מתקדם בהתאם לתוכניות, ללו"ז ולתקציב וכו'.

שירותי חברות ניהול פרויקטים בבניה יכולים להעלות את רווחיות הפרויקט הודות לקידום יעיל של הפרויקט ללא עיכובים מיותרים בשלבים השונים, ובכלל זאת על ידי קידום מהיר של שלבי וועדות התכנון וקבלת היתרים. יעילות זו תבוא לידי ביטוי הן בחיסכון בזמן יקר והן בחסכון בעלויות, ומשמעות הדבר תהיה מקסום הרווחיות של הפרויקט.

4789 צפיות
11 כניסות
מאמרים נוספים מאת דיגידם קידום אתרים
מוסכים בירושלים בכל יום מגיעים לירושלים אלפי אנשים חדשים. כיוון והדרכים לירושלים עוברות דרך הרים, ישנם מקרים רבים בהם המון נהגים נתקלים בתקלה ברכב ונתקעים בירושלים. מקרים בהם התקלה לא קשה לטיפול, נהגים עצמם בדרך כלל מטפלים ברכב, אך אם זו תקלה מסובכת יותר, הם מוצאים את עצמם בחיפושים עבור מוסך טוב לסוג הרכב שלהם.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 4 שנים 3 חודשים
מטופלים חולי לב – השתלות שיניים ביום אחד המשמעות של בעיות רפואיות כמו מחלות לב היא השתלת אביזרים מלאכותיים כגון קוצבי לב, מסתמים מלאכותיים, תומכי עורקים (סטנטים) ו/או נטילת תרופות קבועות לדילול דם ותרופות אחרות. מחלות לב יכולות להיות נרכשות (התקף לב, אי ספיקת לב ועוד) או מולדות (מומים בלב כמו דליפות מסתמים ובעיות מבניות נוספות). במהלך טיפולי שיניים לחולי לב עלולים להיווצר סיבוכים דוגמת זיהומים במסתמים, הפרעות לאביזרים המלאכותיים, תגובה לתרופות הניתנות בזמן הטיפול ואף התנגשות בין תרופות. חולי לב רגישים לטיפולים רפואיים ולכן יש לבדוק היטב את מצבם הרפואי לפני טיפולי שיניים, למשל, השתלות שיניים. במידה ומקפידים על הכנה נכונה ועל טיפול מקצועי, חולי לב יכולים לעבור את כל סוגי טיפולי השיניים, כמו השתלות שיניים בהרדמה מלאה או השתלות שיניים ביום אחד.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 5 שנים 7 חודשים
איך לבחור מוסך ללא ספק כל בעל רכב מבקש להכניס את מכוניתו לטיפול במוסך מקצועי אשר יספק לו את השירות הטוב ביותר, במחיר המשתלם ביותר. אם כן, מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מוסך?
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 6 שנים 3 ימים
מוסכי יונדאי יונדאי היא חברת רכב קוריאנית אשר נחשבת לאחד ממותגי הרכב המובילים בין יצרני הרכב בעולם, ודגמי המכוניות שלה לפופולריות רבה גם בישראל. זאת, כיוון שרכביה נחשבים לאמינים, איכותיים ומתאימים לצרכים של הנהג הישראלי ומשפחתו. חברת יונדאי מיובאת דגמים שונים לארץ, ביניהם רכבים פרטיים דוגמת יונדאי i10, יונדאי i20, יונדאי i30, יונדאי i35 Elantra, יונדאי Veloster ועוד, כמו גם רכבים מסחריים דוגמת יונדאי i800 וכן רכבי שטח ופנאי כגון יונדאי ix35 ויונדאי Santa Fe. כתוצאה מן הפופולריות הרבה של רכבי יונדאי בישראל, קיים צורך גובר בשירותי מוסך מקצועיים ברחבי הארץ, ובכלל זאת בשירותי מוסך יונדאי בראשון לציון.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 4 שנים 3 חודשים
בחירת ריהוט לחדר שינה אחד הדברים אשר הופכים את השינה לשינה אידיאלית הוא כמובן בחירת ריהוט נכון לחדר שינה. חדר שינה בסיסי בנוי בדרך כלל מארון, מיטה זוגית, שידות ושולחן עבודה. בכדי לספק את תחושת הרעננות בחדר שינה יש לקחת בחשבון כמה אלמנטים חשובים. להלן כמה טיפים לבניית חדר שינה נוח ויפה.
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 4 שנים 2 שבועות