לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2377 מאמרים 526 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

עיצוב גינה

פורסם בתאריך 30/08/2015      /      נכתב ע"י laginaba

עיצוב גינה

הקיץ לקראת סיומו, הימים יתחילו להתקרר והגינה שלכם שהייתה מוזנחת כל הקיץ, הצמיחה קוצים ובטח הפכה לבית גידול לחרקים וזוחלים לא סמפטיים ולכן הגיע הזמן להפטר מזה, לעצב את גינתכם מחדש ולהכין את גינתכם לחורף.

קודם כל נפנה את כל העשבים והקוצים, נחשוף את השטח שקרוי גינה ואז נחליט מה לעשות....

האם אנחנו רוצים להקים גינה סולידית, רגילה, כזאת שיש בה שטח של מדשאה ועוד צמחיה ועצים מסביב או לוותר על כל הבלאגן ולהתקין דק או לרצף את הגינה?

לכל החלטה יש את העלויות שלה. כדי להקים גינה סולידית עם דשא וצמחים צריך לקחת בחשבון שצריך לשתול דשא וצמחים עונתיים, כאלה שיחזיקו מעמד לכל אורכו של החורף, כמובן שאם נשים דשא לא מתאים אז ככל שניכנס יותר אל החורף כך נראה דשא שמצהיב ופרחים שנובלים, דבר כזה יביא לגידול בעלויות תחזוקת הגינה כי זה ידרוש מכם להחליף שוב ושוב.

התקנת דק או מרצפות זה פיתרון חד פעמי אבל נותן נחת תמידי. אין יותר מדי כאב ראש, העלויות חד פעמיות וכנראה שיותר יקרות מגינה סולידית אבל באמת את זה אתם רוצים? שבשטח הגינה שלכם יהיה דק או מרצפות? מגרש חנייה אחד גדול? בלי המהות של הגינה של דברים ירוקים, צמחיה, אוירה של טבע?

אני בטוח שגם אם תשתלו בטעות דשא לא מתאים לעונה זה לא סוף העולם. ישנם אנשים שהטיפול בגינתם נותן להם את השלווה שהם חיפשו. נותן להם כמה שעות של נחת ורוגע. מה הם יעשו אם וכאשר מול עיניהם הם יראו משטח אחד גדול של מרצפות או דקים? 

לכן אני מציע שלא משנה מה , כשיש שטח שהוא מיועד לגינה עדיף תמיד לנצל אותו לגינה אמיתית עם ירוק בעיניים. 

989 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת laginaba
בריכות נוי מעוניינים בגינה קצת יותר מסולידית? מה דעתכם על הוספת בריכת נוי או מפל מים לגינתכם ולהוסיף לחייכם רעש של שלווה ורוגע?
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים
סוגי גינות ישנם מספר סוגי גינות האפשריות להקמה... מהן? ישארו עימנו במאמר הבא.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים
תכנון גינה הבית בטבע- הקמת גינה הנה חברה העוסקת בתחום הגינון המורחב. אנו מתכננים, מקימים ומעצבים גינות קיימות או גינות חדשות לחלוטין.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 10 חודשים
תכנון, הקמה ועיצוב הגינה אתם מעוניינים להקים גינה חדשה? לפני שאתם בוחרים באיש מקצוע או חברת גינון שתעשה זאת בשבילכם אתם צריכים לקחת רגע לעצמכם ולחשוב:\"מהי מטרת הגינה? ליופי? לגידול ירקות? או למשחקים?\" כמובן שכל אחת מהאפשרויות מצריכות מבעל המקצוע תכנונים שונים ולכן אני ממליץ לכם לבוא לפגישה עם בעל המקצוע מקובעים ועם החלטה. בעל המקצוע יכין את התוכניות על פי ההחלטה שקיבלתם וקדימה! אפשר להתחיל להקים את הגינה.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים
הקמת גינה | הקמת גינות | עיצוב גינה | תכנון גינה הבית בטבע- הקמת גינה, איפה שמעתם עלינו? בטח מחברים שהקימו את גינתם יחד איתנו. גם אתם מעוניינים? חייגו ל 073-7969732
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים