לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2918 מאמרים 745 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כל המידע על איך להוציא ויזה לויאטנם

פורסם בתאריך 28/04/2017      /      נכתב ע"י Visa-Vietnam


קיימות שתי דרכים להוציא ויזה לויאטנם:
 
ויזה דרך שגרירות ויאטנם – הדרך הראשונה והפחות נוחה היא ללכת לשגרירות של ויאטנם, למלא טופס, לשלם, להשאיר שם את הדרכון, ולחזור כמה ימים לאחר מכן כדי לאסוף את הדרכון עם הויזה.
 
 
ויזה דרך האינטרנט – הדרך השניה היא לקבל את הויזה כאשר מגיעים לויאטנם. לפני הטיסה לויאטנם יש לקבל אישור רשמי מהרשויות בויאטנם, וכשתחנתו בויאטנם, הויזה תחכה לכם בשדה התעופה. והאתר הזה בא לעזור לאנשים שמעדיפים להוציא ויזה בדרך הזאת.

פירוט השלבים להוצאת ויזה לויאטנם באינטרנט:
 
1. ממלאים באתר את הפרטים האישיים שלך ואת פרטי הויזה הרצויה.
 
2. לאחר שממלאים את הפרטים, תועברו לאתר של PayPal, אשר מאפשר תשלום מאובטח ב 100% ללא חשש של גניבת פרטי אשראי. אם אין לכם חשבון ב PayPal, תוכלו לשלם באמצעות מספר כרטיס אשראי דרך האתר שלהם.
 
3. לאחר התשלום, תקבלו אישור לכתובת המייל שלכם. את האישור הזה צריך להדפיס ולהביא איתכם לויאטנם. שימו לב שיכול להיות שתידרשו להציג את האישור בשדה התעופה לפני הטיסה לויאטנם, לכן כדאי להדפיס אותו מראש.
 
4. טסים לויאטנם, בשדה התעופה שבו תנחתו תציגו את האישור שהדפסתם, תידרשו לתת להם 2 תמונות פספורט ולשלם להם מס על הויזה. תוך 10 דקות תקבלו את הויזה שלכם לויאטנם !
מה עושים אם אתם טסים לויאטנם בעוד פחות משני ימי עסקים? גם לזה יש פתרון- ויזה אקספרס. תוכלו להזמין ויזה שתגיע אליכם תוך 8 שעות עבודה. במקרים דחופים בהחלט ניתן גם להזמין את הויזה תוך שעתיים, אך המחיר בהתאם

פירוט על מחירי הויזה תוכלו לראות בדף מחירי ויזה לויאטנם

* שימו לב- השירות מתאים רק למי שמגיע לויאטנם בטיסה. מי שעובר דרך גבול יבשתי לא יכול להשתמש בשירותי האתר.
שימו לב- על מנת להוציא לכם את הויזה אנו שולחים בקשה למחלקת ההגירה של ויאטנם. מחלקת ההגירה סגורה בימי שבת וראשון. זאת אומרת שימי העבודה מוגדרים כשני עד שישי. אם הזמנתם ויזה ביום שבת, תקבלו אותה בתוך שני ימי עבודה, זאת אומרת ביום שלישי (כי שבת וראשון לא נחשבים ימי עבודה)


את הויזה תוכלו להזמין באתר ויזה לויאטנם


המאמר המלא נמצא בדף איך להזמין ויזה לויאטנם

937 צפיות
61 כניסות
מאמרים נוספים מאת Visa-Vietnam