לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קופה רושמת של חברת אומגה – מס' 1 בישראל

פורסם בתאריך 01/05/2017      /      נכתב ע"י yehuda1811@gmail.com

קופה רושמת מתוצרת חברת אומגה היא המובילה בעסקים בישראל. רוב הקופות הן קופות חכמות. ממוחשבות. ברבים מבין בתי העסק משמשת הקופה הרושמת למטרות חיוב הלקוח והוצאת הקבלה לאחר התשלום אבל מספר לא קטן של בתי עסק, שחיפשו דרכים נוספות להכנסות כספיות, הקופה הרושמת משמשת גם כקופה לתשלומי חשבונות חשמל, מים ועירייה וגם ככספומט. ככלל אנחנו בחברה שלנו מודעים לעובדה שככל שמאגר הלקוחות שלנו יגדל כך נוכל למכור יותר ויותר מתוצרתנו. שימור לקוחות היא אחת המחלקות הגדולות והמאוישות ביותר בחברה שלנו ואנחנו נותנים את מירב תשומת הלב לקשר עם הלקוח כדי לעניין אותו בעתיד במוצר חדש בתחום.

מה אנחנו מציעים?

במחלקת פיתוח מוצרים של חברתנו, בה יש עובדים עם מיטב המוחות בתחום ,פותחה קופה רושמת משולבת עם משקל וסורק ברקוד. הפיתוח שהתקבל בשוק בעיקר במרכולים וחנויות אחרות בתחומים שונים הקל על בעלי העסקים. על ידי תוכנה ייחודית שפותחה בעסק שלנו שדרגנו את הקופה הרושמת וניתן לקבל מידע נוסף כמו מבצעים, הנחות על מוצרים וחשבון ביניים.
כל קופה רושמת מקו הייצור שלנו עוברת מספר בדיקות בטרם היא מגיעה אל הלקוח. ביקורת איכות היא אחת הביקורות שעובדינו מבצעים בטרם חתימתם על כשירות הקופה.
כל בעל עסק שיוצר אתנו קשר ומתעניין בקופה רושמת שלנו זוכה לביקור של איש שיווק שמסביר לו את תכונותיה ויתרונותיה של הקופה. בשנים האחרונות אנשי שיווק של החברה שלנו הגיעו גם לשווקים ברחבי המדינה וחלק מבעלי הדוכנים אף רכשו קופה רושמת.

למה אנחנו הטובים ביותר?

אנחנו בחברה מעסיקים רק בעלי מקצוע ברמה גבוהה. כל המהנדסים הטכנאים ועובדי הייצור למדו את המקצוע במוסדות השכלה גבוהים וכולם בעלי ידע נרחב. צוות לפיתוח מוצרים מקדיש שעות רבות למחשבה למציאת קופה רושמת טובה ויעילה יותר עם אפשרויות נוספות לשירות לקוחות בדרך הטובה ביותר.

 

1182 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת yehuda1811@gmail.com
עורך דין ביטול שלילת רישיון נהיגה הרפורמה בלשכות ההוצאה לפועל במסגרת תיקוני חוק ההוצאה לפועל משנת 2008, מאפשרת בין היתר לרשויות האכיפה והגביה להטיל הגבלות על רישיון הנהיגה על חייבים שנפתח כנגדם תיק הוצאה לפעול בגין חוב כספי. במקרים בהם מוטלת הגבלה על רישיון הנהיגה של החייב, רישום ההגבלה מופיעה באופן אוטומאטי במחשבי משרד הרישוי, ותוקפו מבוטל עד להסרת ההגבלה.
פורסם בקטגוריית דיני תעבורה, לפני 6 שנים 9 חודשים
חברת פנורמה אקווריום מציעה לכם את הטוב ביותר! כל סיר צריך מכסה וכל דג צריך אקווריום. עם זאת יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יהיה עשוי מפלסטיק, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יהיה עשוי מזכוכית, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יהיה מוארך, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יעמוד לרוחב, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יעמוד על גבי ארון מובנה, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יגיע בצבעים משתנים, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יכיל תאורה מובנית, יש מקרים בהם עדיף שהאקווריום יהיה בגודל המינימלי ביותר שאפשרי (מבחינת תנאי המחיה של הדגים הרצויים) וכדומה.
פורסם בקטגוריית בעלי חיים, לפני 6 שנים 7 חודשים
פינוי דירה בדירת אגרנות כפייתית אם אתם רוצים לעשות פינוי תכולת דירה בתוך דירת אגרנות כפייתית חשוב להיעזר בחברת פינוי דירה. לא כל חברת פינוי דירה מתאימה עבור פינוי דירת אגרנות כפייתית. חברה שלא מנוסה בסוג פינוי כזה עלולה להיכשל ולא להצליח לפנות את דירת האגרנות כאשר האגרן נמצא בה.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 6 שנים 9 חודשים
נוטריון לצרפתית מה חשוב לדעת? זקוקים לחתימה או אישור של מסמכים משפטיים או אזרחיים בצרפתית? מחפשים אחר שירותי נוטריון לצרפתית המתמחה באימות, אישור ועריכה של מסמכים משפטיים ואזרחיים? זה הזמן לדעת יותר על פעילותו המקצועית של נוטריון לצרפתית.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 6 שנים 7 חודשים
נוטריון לספרדית מהם שירותי נוטריון לספרדית ומה חשוב לדעת על השירות? על כך ועוד בשורות שלפניכם.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 6 שנים 7 חודשים