לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הלוואה בערבות המדינה - מה זה ואיך מקבלים?

פורסם בתאריך 08/05/2017      /      נכתב ע"י forwardcoil

כל בעל עסק יודע כי שוק העסקים הפרטיים אינו יציב ונתון לשינויים גם בתקופות היציבות יותר. פרוש הדבר הוא שקשיים כלכליים וצורך בהזרמה של מזומנים יכול לצוץ כל הזמן ובכל עת. מה גם שתוספת תקציב הופכת לרלוונטית לפעמים גם בזמנים שבהם הכל מתנהל בצורה תקינה והעסק מצליח. זה יכול לקרות למשל כאשר נרצה להתרחב, לפתח מוצר חדש, לצרף שירותים חדשים ולהעסיק כוח אדם נוסף. אז מה עושים כאשר העסק זקוק לסיוע כלכלי? לקיחת הלוואה היא אפשרות סבירה בהחלט, אך מרבית ההלוואות ניתנות בתנאים שלא תמיד משתלמים לעסק. במצב זה אפשר לבחון פתרונות מימון אחרים, כגון גיוס משקיעים או לקיחת הלוואה בערבות המדינה. 

מתי נזדקק להלוואה בערבות המדינה?

לרוב נזדקק להלוואה על מנת לשמור על האיזון העסקי התקין של העסק, לכסות חובות, להרחיב פעילות עסקית, להעסיק כוח אדם או להציג מוצרים או שירותים חדשים, השכרת או קניית משרד גדול יותר, פיתוח פרויקטים חדשים, החלפת ציוד, שיפוצים, יבוא מסין ועוד. בכל המקרה הנ"ל הלוואה בערבות המדינה יכולה לסייע בקידום הפרויקט או הרעיון ולתמוך בהתפתחות של העסק. 

מדוע לבחור לקחת דווקא הלוואות בערבות המדינה?

הסיבה החשובה והעיקרית ביותר היא העובדה כי הלוואות בערבות המדינה ניתנות בתנאים טובים ומשתלמים יותר ממקורות אחרים. הריביות לרוב קטנות יותר באופן משמעותי, הדרישה לבטחונות גם היא נמוכה יותר וההלוואה מתפרשת לפרקי זמן ארוכים יותר. יתרון אחר הוא פרק הזמן הקצר יחסית הלוקח על מנת לקבל אישור להלוואה. לרב האישור ניתן בתוך חודש עד שלושה חודשים מרגע הבקשה. בנוסף, ההלוואות ניתנות הן לקידום ופיתוח עסק קיין והן על מנת לפתוח עסק חדש. מדובר במקור לקבלת הלוואה מהמשתלמים והמהימנים ביותר שיש כרגע. 

כיצד מקבלים הלוואה לעסק?

התהליך מתחיל בצורה דומה לכל הגשת בקשת הלוואה סטנדרטית. ניתן להגדיל את הסיכויים לקבל את ההלוואה על ידי בניית תוכנית עסקית מבוססת ומקצועית אשר תציג את העסק שלכם באור חיובי יותר ויוכל להציג בצורה משכנעת למה דווקא לכם מגיע לקבל אישור. קיים ביקוש גדול לקבלת הלוואות לעסקים בערבות המדינה, ולכן ככל שהבקשה שלכם תהיה מבוססת ומנומקת יותר, עם כל המסמכים הרלוונטיים מצורפים לבקשה ומנוסחים בצורה נכונה, כך משתפרים הסיכויים שלכם. על מנת לפשט מעט את התהליך ניתן לפנות לאיש מקצוע לקבלת ייעוץ עסקי וסיוע בבניית תוכנית עסקית. 

1028 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת forwardcoil