לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4245 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חלונות אלומיניום

פורסם בתאריך 01/09/2015      /      נכתב ע"י tiptopaluminium

חלונות אלומיניום

חלונות לבית לעתים נשכחים ולא מצויירים כאובייקט שחשוב מאוד לבית הן מבחינת האטימות של הבית והן מבחינת החדשנות שהוא מביא. לרוב, אנשים נזכרים בחלונות לפני חגים, אז מנקים ומקרצפים אותם ואת התריסים ולאחר מכן, שלום עד החג המשמעותי הבא.

לא מתחזקים, לא מנקים, פשוט מתייחסים אל החלון כמו מכסה לחור גדול באמצע הקיר שסוגרים אותו כשרוצים להדליק מזגן ופותחים אותו כשרוצים להעיף זבוב מהחדר.

אבל לחלון יש חלק חשוב מאוד בבידוד של הבית! כאמור, שטח פתוח שצריך לאטום טוב מאוד כדי שיהיה יעיל בימות הגשם והקור וימנע את חדירתם ומספיק אטום שבימות הקיץ החמים החום לא יחדור ובטח שאויר המזגנים לא ידלוף החוצה.

חלונות לבית צריכים גם למנוע רעשים של הרחוב הרי איזה איכות חיים תהיה לנו אם נשמע כל פיפס מהרחוב?

חלונות אלומיניום הם פתרון מצוין לבידוד הבית גם מרעשי הרחוב וגם מחדירת קור, חום וגשם בעונות השנה השונות.

הם גם קלות לניקוי, כך שיהיה אפשר לתחזק אותן מבחינת הניקיון יותר מאחת לשנה, רק מטלית לחה והרבה רצון והחלון שלכם נקי כמו חדש.

בחדרי הבית , שם הפתחים קטנים יותר כמובן שאפשר להתקין חלונות אלומיניום אבל גם אפשרי חלון בלגי, חלון קלאסי ומעוצב שיכול להתאים דווקא בצורה מושלמת לפתח החלון במטבח ומעליו נתקין מרקיזה שהיא סוג של סוכך זרועות מעוגל המכסה שטחים קטנים כמו חלונות ודלתות והנה לכם, מראה קלאסי, אירופאי ויפה שימשוך כל עין שתעבור מול ביתכם.

1581 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת tiptopaluminium
חלונות לבית אילו סוגי חלונות קיימים? כיצד חלונות משפיעים על עיצוב הבית? למה חשוב למקם חלון בכל חדר? עוד שאלות שצריך לחשוב עליהן בזמן בנייה או שיפוץ. חלונות לא רק העיניים של הבית – הם חשובים לחלל העיצובי, מבחוץ וגם מבפנים.
פורסם בקטגוריית חלונות - זגגות, לפני 7 שנים 7 חודשים
מרקיזה מהי מרקיזה? במה היא שונה מסוכך זרועות? ומתי כדאי לבחור בה?
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 6 חודשים
למה לבחור חלונות ודלתות חדשים לבית? להחליף אובייקט גדול שמלווה אותך שנים בבית זאת לא החלטה של דקה או שתיים. זה מצריך חשיבה האם זה כדאי מבחינה כלכלית, האם זה נחוץ עכשיו ועוד כמה מחשבות כאלה ואחרות.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 6 חודשים
דלתות אלומיניום הן קלות לתפעול, קלות לתחזוקה ולשימוש, המראה שלהם מודרני ומעוצב ואפשר להתאים אותן לרצונות ולצרכים שלכם באופן אישי. כל הסיבות לבחור בדלתות אלומיניום!
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 7 חודשים
למה לי לסגור מרפסת פתוחה? ננסה להבין למה כדאי לקחת מרפסת שמש למשל ולסגור אותר לכדי חדרון ללא 4 כיווני אוויר?
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 6 חודשים