לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4245 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

עבודת אינסטלציה

פורסם בתאריך 01/09/2015      /      נכתב ע"י targetil

עבודת אינסטלציה

מבין כל בעלי המקצוע אני מניח שהאינסטלטור נדרש יותר מכל אחד אחר. לעתים התקלות שהוא אמור להתמודד איתן לא יכולות לחכות ליום הבא כמו שהרבה בעלי מקצוע קובעים. הרי תקלה במחשב בבית לא מצריכה לקרוא לבעל מקצוע מעכשיו לעכשיו, הצפה בבית כן!

אינסטלטור צריך לרוב להיות זמין מעכשיו לעכשיו, אין ממש לוח זמנים מוגדר ואם אכן יש אז בטוח שהרבה קריאות נדחות על מנת לטפל בתקלות דחופות יותר.

האינסטלטור חוזר בסוף יום עבודה שלא כמו טכנאי מחשבים, מריח מהבושם שהתיז על עצמו בבוקר אלא מריח כמו המים העומדים שהוא חווה בכל בית שבא לתקן את הבעיה.

להיות אינסטלטור זה יותר ממקצוע, זה פשוט אהבה, מי שאוהב את זה ויש לו את הידיים להתמודד עם התקלות והבעיות יכול לעשות זאת, מי שבא מאילוץ לעבודה אז המקום שלו לא בקהילת השרברבים.

עבודת אינסטלציה היא עבודה פיזית שלעתים קשה ואת זה אנחנו יודעים ממקור ראשון, הצוות של TARGET איתור נזילות הוא צוות מסור ומקצועי שמגיע בכל יום לעבוד ולא רק לעבודה.

אנחנו מספקים את הפתרונות הטובים ביותר והמקצועיים ביותר טוב השמת דגש על הלקוח והתייחסות בסבר פנים יפות ובנועם אליו כדי שנוכל גם אנחנו וגם הוא להרגיש שעבודה מקצועית נעשתה פה והכל באמינות מירבית ובמחיר הוגן.

איתור נזילות הוא אחד ההתמחויות הגדולות שלנו וכדי להיות בשורה הראשונה עם כל בעלי המקצוע גם אנחנו מחזיקים בטכנולוגיה המאתרת את הנזילה בקלות, יעילות ומהירות.

פתיחת סתימות הוא עוד נושא די שכיח בקריאות שאנו מקבלים, אנו מגיעים לבית הלקוח עם הציוד הדרוש ומשחררים את הצנרת שלו מכל מה שהצטבר שם.

אז מה על הלקוח לעשות ברגע שהוא מגלה נזילה? לחייג אלינו לטלפון 073-7969752 ואנו נגיע במהרה(במקרה חירום).

1378 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת targetil
איתור נזילות הזזתם את הארון באמבטיה ופתאום מגלה אל מול עיניכם כתם גדול של מים? במילים אחרות רטיבות? מה עושים? האם להכנס לפניקה?
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 6 חודשים
גילוי נזילות מה הם הגורמים לנזילות מים? כיצד ניתן לאתר את מקור הנזילה ולטפל בבעיה?
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 6 חודשים
עבודות אינסטלציה חברת Target היא חברה העוסקת בעבודות אינסטלציה המתמחה בעיקר באיתור נזילות. אנו מעסיקים צוות מקצועי העשוי מחומר אנושי טוב שיוציא בסופה של עבודה את הלקוח עם חיוך ושירגיש שיש על מי לסמוך. אם גם אתם רוצים לפגוש את הצוות המקצועי הזה שימרו כבר עכשיו את המספר: 073-7969752 כי הרי לא תגעו אף פעם מתי הצינור במקלחת יתפוצץ... המטרה שלכם היא Target איתור נזילות.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 7 חודשים
פתיחת סתימות ומניעת הצפות כשיש לכם הצפה בבית כל העולם חרב עליכם באותו הרגע..... טוב, לא נהיה דרמטיים! זה בהחלט לא נעים אבל לא נורא כשיש לכם במועדפים בטלפון את המספר של טרגט-איתור נזילות 073-7969752
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 6 חודשים
מדוע גילוי נזילות מוקדם הוא כה חיוני? נזילות בצנרת הבית עלולות לגרום לנזקים חמורים הרבה יותר מאשר תיארתם לעצמכם אי פעם. אם עד היום חשבתם שהנזקים הנגרמים על ידי נזילות הם קוסמטיים בלבד, הרשו לנו לחדש לכם. נזילות יכולות לגרום לפגיעה בבריאות בני הבית ואפילו לפגיעה הנדסית ביסודות הבית.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 7 שנים 4 חודשים