לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4266 מאמרים 1292 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הקמת גינה | הקמת גינות | עיצוב גינה | תכנון גינה

פורסם בתאריך 01/09/2015      /      נכתב ע"י laginaba

הקמת גינה | הקמת גינות | עיצוב גינה | תכנון גינה

חברת הבית בטבע- הקמת גינה היא חברה מובילה בתחומה אשר הקימה בשנים האחרונות עשרות רבות של גינות משלב התכנון ועד שלב ההקמה. הצוות שלנו ידוע במקצועיותו ואת הניסיון שלו הוא צבר בשנים רבות של עבודה בתחום, למידה של שיטות חדשות בהקמת גינות אבל מעל הכל, גישה של אהבה למקצוע ולא אילוץ בעשייה.

כל הגורמים האלה בונים את הצוות הטוב ביותר שאפשר לבקש המביא לתוצאות מדהימות שגורמות לשביעות רצון אצל הלקוח.

אז למה דווקא אנחנו? לא אבוא ואפאר את שמנו ואכנס להשוואות.

אנחנו חברה העוסקת זה מספר שנים בהקמת גינות. אנחנו מגיעים לבית הלקוח, לאחר הסבר קצר שהלקוח פורס בפנינו אנו בודקים את פני השטח, בראייה ראשונית מנסים לברר אם רצונות הלקוח אל מול השטח הקיים ניתנות ליישום ואם כן אנחנו פונים לשלב התכנון.

שלב תכנון הגינה הוא לא מבוצע על רגל אחת והוא דורש הרבה ידע ודיוק לפני שעוברים לשלב העיצוב וההקמה של הגינה.

צריכים לתכנן את המיקומים של המדשאה אם נדרשים לכך, את המיקומים של בריכות הנוי אם צריך, צריך לפרוס את האינסטלציה של ההשקייה ושל הבריכה, צריך לפרוס את האינסטלציה של החשמל כדי להביא למצב שהתאורה תתפרס ותכסה את כל שטח הגינה בלילות. צריך כמובן להתחשב בסוג הקרקע אל מול הצמחים שאנו רוצים לשתול וכמובן את האקלים, האם אנחנו במישור החוף בו הלחות גבוהה מאוד או בהרים שם די יבש ולהתאים את הצמחיה לאזור.

כשהקמת הגינה מסתיימת ואנו רואים את התוצאות אנו ב-100% גאים בצוות ובעבודה שהם ביצעו. מספיק לראות את שביעות הרצון של הלקוח כדי להבין שנעשתה פה עבודה מדהימה.

אחרי עבודה קשה של הקמת גינה לראות את התוצאה ואת התגובה של הלקוח נותנת לנו כחברה את הכוח להמשיך הלאה ולהמשיך להקים לכם את גינת החלומות.

אז אם גם אתם מעוניינים שאנו נהיה חלק מהקמת הגינה שלכם, חייגו ל 073-7969732

1315 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת laginaba
סוגי גינות ישנם מספר סוגי גינות האפשריות להקמה... מהן? ישארו עימנו במאמר הבא.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 7 שנים 7 חודשים
בריכות נוי מעוניינים בגינה קצת יותר מסולידית? מה דעתכם על הוספת בריכת נוי או מפל מים לגינתכם ולהוסיף לחייכם רעש של שלווה ורוגע?
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 7 שנים 7 חודשים
תכנון גינה הבית בטבע- הקמת גינה הנה חברה העוסקת בתחום הגינון המורחב. אנו מתכננים, מקימים ומעצבים גינות קיימות או גינות חדשות לחלוטין.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 7 שנים 7 חודשים
תכנון, הקמה ועיצוב הגינה אתם מעוניינים להקים גינה חדשה? לפני שאתם בוחרים באיש מקצוע או חברת גינון שתעשה זאת בשבילכם אתם צריכים לקחת רגע לעצמכם ולחשוב:\"מהי מטרת הגינה? ליופי? לגידול ירקות? או למשחקים?\" כמובן שכל אחת מהאפשרויות מצריכות מבעל המקצוע תכנונים שונים ולכן אני ממליץ לכם לבוא לפגישה עם בעל המקצוע מקובעים ועם החלטה. בעל המקצוע יכין את התוכניות על פי ההחלטה שקיבלתם וקדימה! אפשר להתחיל להקים את הגינה.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 7 שנים 7 חודשים
עיצוב גינה הקיץ אוטוטו עובר, הצמחייה בגינה והדשא הצמיחו קוצים, מה עושים? האם אנחנו רוצים לחכות לימים הגשומים ולראות את הקוצים נרקבים?
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 7 שנים 6 חודשים