לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4447 מאמרים 1318 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

שיפוץ דירה

פורסם בתאריך 01/09/2015      /      נכתב ע"י easybuilderil

שיפוץ דירה

בחירת חברת שיפוצים שתעשה לכם את השיפוץ שרציתם היא לא בחירה קלה. לא כל שיפוצניק יכול להיות חברה ולהחזיק במשאבים המאימים לכך ולא כל חברה יכולה להיות מומחית בשיפוצים.

חברת איזי בילדר היא חברת שיפוצים המעסיקה צוות של בעלי מקצוע שיכולים לשפץ את דירתכם שיפוץ כללי.

הצוות שלנו הוא צוות מקצועי ואמין בעל שנים רבות של ניסיון בתחום ומאות דירות ובתים שעברו תחתיו לאורך השנים.

אנו מבצעים את כל סוגי השיפוצים בחלק נרחב של המדינה(כרמיאל-אשקלון). אז אם רציתם עבודת שליכט צבעוני, ככה בקטנה, עבודה שסוגרת שני עניינים בפעם אחת, מה זאת אומרת? כשצובעים בית אתם רגילים לשכבת טיח ואז מחכים ומחכים שעות ואף יותר עד שייתייבש ורק לאחר מכן מורחים את הצבע, עם השליכט גם הטיח וגם הצבע באותה חבילה. מריחה אחת ללא המתנה להתייבשות.

רציתם נישה מגבס לטלויזיה? גם נותנת צורה יפהפיה לסלון ביתכם, גם מסתירה את כל החוטים וגם מפנה מקום, הרי את המזנון כבר לא נצטרך....

מעוניינים לרצף את הבית מחדש? הרי ריצוף של 20 על 20 מתקופת אנטיוכוס כבר לא במודה, אלו הם מרצפות ישנות, לא נראות יפה לעין, הגיע הזמן להתחדש. ובאחריות אני אומר, שינוי מרצפות יאיר את ביתכם באור מרענן, ייתן תחושה של בית גדול יותר ובעיקר תרגישו טוב יותר עם הבית שזה עתה רציתם למכור.

אז אם אתם מעוניינים בשיפוצים, יש רק חברה אחת שתעשה לכם את הבחירה קלה יותר, איזי בילדר בטלפון 073-7969751

1449 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת easybuilderil
שיפוצים מחפשים שיפוצניק או חברת שיפוצים באזורים שונים ברחבי הארץ? מה דעתכם על חברת שיפוצים שעובדת בפריסה מכרמיאל ועד אשקלון? כל מקום במרחב הזה שנתבקש לשפץ אנו נופיע שם.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 9 חודשים
מה זה שליכט צבעוני? הרבה פעמים אתם נתקלים במושג שליכט צבעוני ולא ממש ידעתם על מה ולמה ומה זה בכלל?
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 9 חודשים
ריצוף חוץ עולם העיצוב המגוון לא פסח גם על עולם ריצוף החוץ והאפשרויות בתחום זה הן רבות ומגוונות. הישראלים אוהבים להשקיע בבית ובחצר ובהתאם לאהבה זאת מגיעים מדי שנה חידושים נוספים בתחום העיצוב, כולל בתחום ריצוף החוץ.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 7 חודשים
שיפוץ חדר אמבטיה שיפוץ חדרי אמבטיה הוא אחד השיפוצים השכיחים ביותר. ההבדלים בין המחירים נעים בין טיב החומרים לבין מקצועיותם של קבלני השיפוצים
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 9 חודשים
קבלן שיפוצים מעוניינים בשיפוץ הבית אבל לא יודעים במה לבחור? שיפוצניק או קבלן שיפוצים? מה האחריות שלהם לפני, במהלך ואחרי השיפוץ? כל התשובות במאמר הבא
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 9 חודשים