לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2999 מאמרים 790 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

שלושה סיבות בהן אלכוהול הורס סקס

פורסם בתאריך 26/05/2017      /      נכתב ע"י Princess

לפני שאני מתחיל, אני צריך להבהיר כי בת לוויה עובדת לא תסכים לפגוש לקוחות אם הם שיכורים. לא יהיה לה מושג אם הלקוח מסוגל לאלימות, או אם הוא לא ידע גבולות והסכמה. אז, במקום לקחת סיכונים היא תסרב לפגוש לקוח שיכור ששתה אלכוהול - הגיוני והוגן לחלוטין נכון?

בהקשר לחיים האישיים שלנו, לאלכוהול כן ישנה חשיבות ותפקיד. אם ניפגש עם מישהי חמודה במועדון לילה, או שאנחנו שותים בבית, נקיים מין בזמן שאנו שיכורים, זה קורה ויקרה.

זוג שיכור בדרך למיטה לקיים סקס

אך בכול זאת, אלכוהול כן יכול להרוס יחסי מין מהנים וסקס טוב ואנו כאן החלטנו לרכז עבורך את שלושת הסיבות העיקריות שזה יכול לקרות:

אתה לא יכול לגמור והלגיעה לאורגזמה - אני לא מתכוון שאתה יכול להחזיק מעמד יותר זמן, עובדה נכונה ודווקא לא רע בכלל, אלה אני מתכוון שאתה לא יכול לסיים בכלל. זאת אומרת שאחרי ההתחלה המרגשת אתה לא יכול להגיעה לארוגזמה המיוחלת.

הזין לא עומד בכלל - אלכוהול מקצר מעגלים ומשפיע לרעה על הדרך בה המוח שלך מתפקד, וזו אחת הסיבות שאתה לא מרגיש כאב, או מרגיש אותו הרבה פחות כאשר אתה שיכור. עם זאת, זה גם גורם לקח שהזין יכול להשאיר נפול ולא לעמוד בכלל בכלל השיכרון.

לנשים הרבה יותר קשה להתרגש ולהיות רטובה - אלכוהול מייבש. לכן זה לא צריך להיות הפתעה כי נשים מוצאות את זה הרבה יותר קשה להירטב. זה יכול לעשות סקס כואב ולא נעים/מהנה כלל לאישה ואף לגבר,

אז הנה, אם אתה רוצה לחוות את המין הטוב ביותר, אז תישאר פיכח (לפחות יחסית).

1547 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת Princess
תנוחות סקס שוות מחפשים לגוון את חיי המין שלכם עם בת הזוג אך לא בטוחים איך לעשות זאת בדרך הטובה ביותר? היכנסו למאמר בכדי לקרוא על תנוחות סקס שכדאי לנסות במטרה לפלפל את האקשן בין הסדינים.
פורסם בקטגוריית נישואין, זוגיות ואהבה, לפני 2 שנים 9 חודשים