לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3020 מאמרים 802 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כיצד לשפר את היצר המיני

פורסם בתאריך 29/05/2017      /      נכתב ע"י Zoremet

מדריך היעזור לכם לשפר את היציר המיני והליבידו

הדחף המיני שלנו יכול לנוע כתוצאה מסיבות שונות, וזה יכול לקרות גם למיטבנו ואפילו לך ליווי היקר שלנו! זה דבר אופייני לאבד התלהבות למין לפעמים, במיוחד לגברת צעירה שעובדת באזור השמחה החושני או לגבר שהיה נוהג לטפל בהנאה של עולם הליווי.

המקצוע שלך כולל במתנה הנאה והפרשה מינית כך ניהול תשוקה מינית נמוכה יותר יכול להקפיא אותך יכול להניע אותך לדאוג, אבל זה לא כביש מוגבל... זה רק שלב ואתה תעביר את זה עם סיוע הצעה לגיטימית.גבר ואישה מתחבקים ומתנשקים

אז לא להיות מבולבל או לקבל מבועת על הסיכון כי אתה בסופו של דבר חווים זמן קשה מנסה להרים את הכונן המיני שלך. זוהי תגובה רגילה של הגוף שלך כאשר הוא מתפתל במצב בעייתי. בכל מקרה, אם הבעיה נמשכת למתוח את הזמן הוא אידיאלי כדי לקבל עזרה בקיאים, לאור העובדה כי נמוך יכול להיות מצביע של בעיה רפואית, מינית, בעיה היכולה לקרות במיוחד אצל נערות ליווי ו/או יצאניות צמרת העובדות בשירותי סקס לווי - למידע נוסף לחצו כאן.

הסיבות לכך שאתה נתקל כריזמה נמוכה הם בעלי אופי שונה, מסיבות פיזיות לגורם ההורמון או סיבות נפשיות.

הגורמים הגופניים כוללים: בעיות מיניות - כמו חוסר האונים המחודשת לשיא; בעיות טיפוליות - כמו סוכרת או יתר לחץ דם; תרופות - נוגדי דיכאון הם תליינים כריזמה; כמו למשל כוס נוספת של יין יכולה להרוס את הכונן המיני, או עישון, זה יכול להפחית את זרם הדם ואת לאמת.

כנקבות אנו בוחנים כל פעם מחדש את השינויים ההורמונליים, אולם אלה הם תחושות חולפות, ולכן הכונן מסתמך על חידושו של השינוי ההורמונלי. הגורמים הנפשיים כוללים עצבנות, ייאוש, מתיחה, תפיסה עצמית ירודה או תאונה מינית.

לאורך השורות הללו, כפי שיש להדגיש, יש הרבה הסברים שמאחורי התמודדות עם דחף מיני נמוך יותר. אתה פשוט צריך לא לוותר ולשמור על מצב נפשי חיובי תפיסה פתוח כלפי כל סוג של מרפא נגיש.

לשמור על מבט חיובי על החיים וליהנות על הסיכוי כי אתה צריך את זה. הוא אידיאלי לקחת קצת זמן וחזר לחלוטין ממריץ מאשר הולך קדימה עם העסק ליווי עדיין לא מבצע על מלוא היכולת שלך לתסכל את הלקוחות שלך.

סוף.

10919 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת Zoremet
פטישים מיניים אתם מתעניינים לנסות פטיש מיני וקינקי חדש במיטה למטרת גיוון היחסים בין הסדינים עם בת הזוג שלכם? וכן יש לכם מזל! במדריך זה תמצאו מגוון של פטישים וסטיות מיניות מסקרנות אשר תוכלו לנסות במיטה בעת קיום יחסי המין עם אישתכם פעם הבא.
פורסם בקטגוריית אהבה, לפני 2 שנים 11 חודשים
מחפשים להכיר עם תמיכה? לאנשים עמידים אשר מחפשים הכרויות עם בחורות צעירות כוסיות למפגשים עם תמיכה פיננסית וכספית קבוע - קראו עוד למידע נוסף...
פורסם בקטגוריית הכרויות באינטרנט, לפני 2 שנים 10 חודשים