לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3649 מאמרים 1077 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חמש סיבות לשכור משרד בתל אביב

פורסם בתאריך 05/06/2017      /      נכתב ע"י shlomy.m

1.מרכז העסקים של ישראל

תל אביב היא מרכז העסקים של ישראל. רוב החברות הגדולות והחזקות במשק מחזיקות משרדים או בניינים שלמים באזור תל –אביב. הסיבה לכך נעוצה במיקומה הגיאוגרפי המעולה והעובדה שתל אביב היא המטרופולין שמאגד בתוכו את מרכז הכלכלה, התרבות, התקשורת ועוד. כאשר רוצים לפתוח משרד מצליח אשר מושך אליו עסקים טובים, עובדים איכותיים ואפשרויות רבות ככל האפשר, המיקום הוא קריטי. האופן בו תיראה תדמית החברה בעיני לקוחותיה מושפע מאוד ממיקום משרדיה.

2. הגדלת היצע הלקוחות

השכרת משרדים בתל אביב מדוע כדי? תל אביב אחת הערים הצפופות ביותר בישראל ויש לכך סיבה, הכול מתרכז אליה. פתיחת עסק בתל אביב יוצר עוד הזדמנויות עסקיות עבור העסק. חברות אחרות, יזמים ומשקיעים כבר מסתובבים בין המשרדים והחברות בתל אביב ומחפשים דם חדש. התרחקות ממרכז העסקים יכול להקשות על מפגשים עם לקוחות עתידיים או משקיעים. דרך טובה מאוד להתפתח ברוב התחומים העסקיים בארץ היא באמצעות שיתופי פעולה עסקיים ותיווך בין חברות. כאשר רוב העסקים בארץ מתרכזים בתל אביב או רוב העסקאות מתפתחות ונסגרות באזור, זהו סימן לכך כי קל יותר לחברות לשרוד בתל אביב.

3. מגוון אפשרויות גדול יותר

תל אביב אולי צפופה אבל היא עיר גדולה מאוד. מלבד המקומות המוכרים המרכזיים בצפון תל אביב, אזור הסיטי והרחובות הסמוכים אשר בדרך כלל יקרים יותר ונחשבים לאזור א', דרום תל אביב יכולה לתת פתרון נוח להשכרת שטחי משרדים. במרחק לא גדול מהאזורים המדוברים של תל אביב ניתן לשכור שטח בעלות נמוכה יותר ובתמורה גבוהה יותר עבור המחיר. תל אביב היא עיר נוחה שיש בה תחבורה המגיעה לרוב חלקיה מה שהופך את מציאת המשרד הנכון לקלה יותר.

4. תל אביב היא עיר נגישה

אחד הדברים החשובים שיש להתייחס אליהם כאשר מחפשים מקום לשכירת משרד הוא עד כמה המקום נגיש וכמה תחבורה עוברת לידו. קרבה לתחנות הרכבת, נתיבי התחבורה ראשיים ותחנות האוטובוסים היא משימה די קלה בתל אביב. גם באזור מרכז תל אביב, תל אביב צפון וכן הלאה התחבורה יוצרת אזור זמין ללקוחות ולעובדים.

5. אפשרויות מגוונות להשכרת משרדים

תל אביב היא עיר רב גונית גם בנוגע לבנייה. בתל אביב יש היצע גדול מאוד של חללים להשכרה, ממשרדים במגדלים, חללים משותפים, משרד רגיל בבניין ועוד פתרונות יצירתיים. תל אביב ייחודית בכך שבחירת מיקום המשרד יכול לדרוש מעט יותר זמן. ניתן להחליט על המשרד לפי אזורים וייחודם בעיר. כאשר המחירים משתנים מאזור לאזור וכל אזור מציע אפשרויות וקרבה שונה לאזורים אחרים ולעסקים שונים. 

887 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת shlomy.m
גירושין למה זה קורה? אחוז הגירושין לצערנו רק הולך ועולה, והיום כבר כ-30% מהזוגות הנשואים בישראל מתגרשים לאחר כמה שנים של נישואין. יש לכך סיבות שונות מהן מודרניות ומהן מסורתיות, ומה שבטוח הוא שהיום קדושת הנישואין כבר לא קיימת כפי שהיא הייתה בעבר. היום יש בגידות רבות יותר מהכמות שהייתה בעבר ולמודרניזציה יש חלק ניכר בבעיה הזו (החשיפה למדיה המתקדמת) ויש יותר דאגות וסכסוכים בין זוגות נשואים
פורסם בקטגוריית גירושין, לפני 5 שנים 1 שבועות
חקירות פרטיות - ביצוע מעקבים ותצפיות כידוע בעולמנו שידע זה כוח אנשים רבים שוכרים את שרותיהם של חוקרים ובלשיים פרטיים על מנת לאסוף מידע רלוונטי ושימושי לעיסוקם, במידע הזה יכול להיות בפן העסקי, האישי רומנטי או הכספי
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 4 שנים 4 חודשים
לפרוסקופיה מהו? המונח לפרוסקופיה הינו מונח כללי אשר מתייחס לניתוחים המבוצעים בשיטה פולשנית זעירה מאוד. ניתוחי לפרוסקופיה מבוצעים באמצעות מכשיר אופטי זעיר מאוד המאפשר לבצע פעולות ניתוחיות בחלל הבטן כמו טיפול במצבים של היריון מחוץ לרחם,
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 שנים 9 חודשים
היסטרוסקופיה ניתוחית מהי? שמעתם על המושג היסטרוסקופיה ניתוחית ורוצים לדעת יותר? קיבלת הפניה לביצוע ניתוח היסטרוסקופיה ויש לך שאלות בנושא? קראי את המאמר הבא ותמצאי את התשובות.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 שנים 9 חודשים
מה זה בדק בית ולמה אתם צריכים את זה? נמצאים בתהליך רכישת דירה יד שניה או מקבלן? בטח שמעתם על המושג בדק בית, לפני שרוכשים דירה חושב לבצע מספר בדיקות בנכס אשר יאשרו את המפרט שקבלתם,
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 שנים 9 חודשים