לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4581 מאמרים 1388 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

טיפים לעריכת בוק בת מצווה מושלמת

פורסם בתאריך 07/09/2015      /      נכתב ע"י webon קידום אתרים בגוגל

בוק בת מיצווה או בר מיצווה - להנציח את האירוע המכונן בחיי ילדיכם
בין שאתם משפחה שומרת מיצוות ומאמינה לבין שאתם משפחה חילונית, אירוע בר מיצווה ובת מיצווה ביהדות הוא אירוע מכונן  בחיי הבן והבת שלכם, המסמל את המעבר מהילדות לבגרות. את המשמעות הזו בחיי הבנות והבנים שלכם אנחנו ב"טופ פוטו" של הצלמת אילנה וינשטיין שואפים לצלם, להביע ולהנציח בתמונות שתישארנה מזכרת לחיים.
מכיוון שבוק בת/בר מיצווה מציג סיומה של תקופה ותחילתה של תקופה חדשה בחיי ילדיכם, אין הכרח שיום הצילומים יתקיים דווקא בתאריך האירוע. עדיף לבחור את מועד הצילומים בהתאם להרגשתם, מצב רוחם וגישתם של הילדים לצילומים, למשל לפי עונות השנה או ימי השבוע, והעיקר שתבואו במצב רוח מתאים ובלי לחץ. 
איך לקבוע את מועד הצילום - שיקול ראשון וחשוב בבחירת מועד הצילומים הוא מועד אירוע חגיגת הבר מיצווה או הבת מיצווה. שווה שהצילומים יבוצעו מבעוד מועד, כולל זמן להכנת אלבום תמונות דיגיטלי, אלבום ברכות ומצגת, על מנת שיוצגו באירוע. מנסיוננו הרב האלבומים והמצגת הופכים למסמר האירוע וגורמים להנאה וגאווה רבה להורים לילדים ולאורחים כולם. 

מיקום הצילומים –  מקובל לבצע צילומים משולבים בסטודיו ומחוץ לסטודיו בחיק הטבע או בסביבה עירונית. בחירת הלוקיישן מחוץ לסטודיו צריכה להיבחר במשותף עם הצלמת המנוסה אילנה ויינשטיין ובהתאם לנטיות ליבה של הנערה המצולמת או ליבו של הנער המצולם כדי לבטא את אישיותם. יש כאלו שמעדיפים את חוף הים והגלים, יש המחפשים את העצים והמים או הפרחים בפריחה, מטעי פירות, חציר יבש או קירות עם ציורי גראפיטי ויש האוהבים להצטלם בכלי רכב או אפילו יאכטות ברקע.
האם יש עדיפות לצילומים בעונת שנה מסויימת – לכל עונת שנה יש את המאפיינים היחודיים שלה המשפיעים על  בחירת מיקום הסשן בטבע, סוג הצמחיה, תנאי מזג האויר, תנאי תאורה ואורך היום. כמובן שאין השפעה לעונות השנה על הצילומים בסטודיו ולכן לא מומלץ להתחשב יותר מדי בעונת השנה. תמיד נוכל למצוא את המיקום והתנאים הטובים והיפים ביותר לצילום.    

אקססוריז לצילום – אקססוריז לצילומים יש לנו בסטודיו "טופ פוטו", כגון כובעים צעיפים משקפיים, אבל מומלץ להביא לבוש אישי מגוון ואהוב על המצטלמים ובמיוחד עם יש ציוד ותחביבים המאפיינים את הנערה או הנער כגון כלי נגינה. כשמדובר בנערה כדאי להביא את ציוד האיפור האישי שלה.

משך הסשן – כאמור הסשן האידיאלי כולל צילומי סטודיו וצילומים מחוץ לסטודיו. צילום בסטודיו נמשך כשעה יש לנו ב"טופ פוטו" סטודיו מפואר ואינטימי, שנעים לשהות בו ובעיקר להצטלם בו והוא כולל ציוד צילום מתקדם, פינת איפור ופינת ישיבה להורים המתבוננים ומעורבים בעבודתה של צלמת אילנה ויינשטיין. צילום בלוקיישן גם הוא נמשך כשעה אבל יש להתחשב במרחק בינו לבין הסטודיו ולכן יש לקחת בחשבון כ- 2.5 עד 3 שעות לצילומי בוק בת או בר מיצווה. ולעיתים אף להפריד בין מועד הסשן בסטודיו ומועד הסשן בחוץ.  
אז מתי לעשות בוק בת או בר מצווה? -  בכל עונה התמונות שונות, ייחודיות, והמאפיינים הייחודיים לעונה מביאים איתם יתרונות וחסרונות לצילום. מה שחשוב זה לקבוע את צילומי בוק בת או בר מצווה בתקופה קרובה ככל האפשר לתאריך יום ההולדת עצמו, בעיקר לפני האירוע ובעיקר בזמן שבה הנערה או הנער מרגישים במיטבם ורוצים מאד להצטלם.
 
חשוב לקבוע את מועד צילום בוק בת מצווה או בר מיצווה בהתיעצות עם הצלמת ואפילו מספר חודשים לפני  תאריך יום ההולדת, ובכך לאפשר את הזמן להבליט, ולחזק את הייחודיות של הנערה והנער. זמן ליצירת בוק מפואר ואלבום ברכות שניתן יהייה להציגם לאורחים באירוע וזמן להכין גם מצגת על חיי הנערה והנער כולל תמונות שצולמו בסטודיו "טופ פוטו" ובחייק הטבע על ידי הצלמת אילנה ויינשטיין. 

http://www.top-photo.co.il/

2867 צפיות
6 כניסות
מאמרים נוספים מאת webon קידום אתרים בגוגל