לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מאמרים של המשתמש - ברק בר-לב

מספר מאמרים למשתמש זה : 15

רשימת קטגוריות
נדלן מיסוי מקרקעין מקרקעין
משרד לתיווך דירות למכירה בתל אביב | כל היתרונות היתרון בבולט של משרדי תיווך בצפון תל אביב הוא תיחום וכמות היקף הרוכשים: השימוש במשרד תיווך של דירות למכירה בתל אביב מקצועי עשוי להוביל לריבוי רוכשי דירות רציניים ויחד עם זה - הצעה קונקרטית לרכישת הדירה, בין אם על ידי התמחרות בין הרוכשים השונים, כמובן שהכל מונח על השולחן ובשקיפות ניכרת כלפי כל בעלי העניין ובכל מקרה הכל למען השגת המטרה עבור לקוחותינו הן לשם מכירת הדירה והן לשם מיקסום שוויה.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 חודשים 3 שבועות
מתווך מומלץ בתל אביב מתווך מומלץ תל אביב: מהי ההגדרה מתווך דירות מומלץ בתל אביב ומה מצוי במסגרת אחריותו של מתווך דירות המקצועי וכיצד זה עשוי לעזור ולסייע למוכרים / קונים בדרכם לחתימה על הסכם מכר מוצלח ומשתלם במיוחד?
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 3 חודשים 3 שבועות
כיצד לאתר מתווכים בתל אביב מעולים אז איך בוחרים סוכנות לתיווך דירות מומלצת בתל אביב - ובכן? שאלות רבות מתעוררת בנוגע לבעלי נכסים הקשורות לדירות שבבעלותם, והן איך אפשר למכור נכס בצפון תל אביב בפרק זמן קצר שלא עולה על חודשיים? והאם יהא נכון וראוי להעניק תקופה שהיא בלעדית למתווך נדל"ן בתל אביב אם כן, כיצד ניתן לאתר את הסוכנות המצוינת ביותר עבורנו?
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 שנים 3 חודשים
כיצד לאתר סוכן מומלץ לתיווך ושיווק של דירות בתל אביב חיפשתם סוכן נדל"ן מומלץ בתל אביב ואז וד"ר גוגל ישראל פתח בפניך שורת תוצאות שכולן מלאות " סוכני נדלן תותחים". ובכן אם כן, נותר המקום רק לבחור "באחד" בסיוע של כלי בדיקה ועוד כלי סינון נוספים. הקודם שבהם - הינה היא הגדרת הציפיות שלך מסוכן הנדלן המומלץ ומתהליך המכר עצמו. כמו כן מובן מאליו שמי שלמעשה עונה על הקריטריונים ואף עולה עליהם הוא סוכנן הנדלן הוא הנבחר! כאן המקום לציין כי לסוכן הנדלן יש חוק ברזל והוא: אין לקדם דירות/נכסים עם חריגות אדריכליות . לפיכך, במסגרת הבדיקה הראשונית, נקטנו ביוזמה לפנות למחלקת ההנדסה בעירייה לצורך: בדיקת תיקי הבניין, בדיקת המצב התכנוני של הנכס ובירור זכויות הקניין. יחד עם זאת, על מנת לא לבזבז זמן, אנרגיה ומשאבים, אנו מבטיחים להתנהל עם קונים פוטנציאליים רלבנטיים בעלי יכולת פיננסית גבוהה!
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 שנים 9 חודשים
כיצד משווקים דירות למכירה הצפון הישן של תל אביב I ראיון עם ברק בר לב ראיון עם ברק בר לב, מוותיקי ענף ההתחדשות העירונית וסוכן נדל\\\"ן שנחשב בקרב רבים כסוכן עלית בצפון תל אביב. ברק הוא אחד מסוכני הנדל\\\"ן המבוקשים והמצליחים בתל אביב, הודות לגישת שיווק \\\"שונה וייחודית\\\" שהניבה תוצאות מדהימות. תכולת חובה לכל בעל נכס שמוכר שמתכוון למכור את דירתו בצפון הישן והחדש בתל אביב.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 שנים 9 חודשים
תמ"א 38 תמ"א 38, ״תכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה״ פורסמה ברשומות וקיבלה תוקף ביום ה- 18.5.2005. מאז כניסתה לתוקף אושרו בה שלושה שינויים, כאשר השינוי המקיף והמשמעותי ביותר נכנס לתוקף ביום 11.6.12, הוא שינוי מס' 3 לתמ"א - שלושת השינויים לתמ"א מהווים חלק מתהליך התפתחותי של הפקת לקחים מביצוע ויישום הוראות התמ"א בפועל, על מנת שזו תשיג את מטרתה לחיזוק הבניין הישן הנעת תהליך תכנוני רחב היקף של חיזוק מבנים קיימים, שאינם בנויים לפי תקן 413, שנועד להבטיח את יכולתם של אותם מבנים לעמוד בפני רעידות אדמה.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 שנים 9 חודשים
יועץ נדל"ן מומלץ לדירות למכירה בצפון תל אביב החלטת למכור את הנכס שברשותך ועכשיו הנך מחפש מתווך דירות מומלץ בתל-אביב שיסייע לך בתהליך מכירה נכון?
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 שנים 10 חודשים
מתווך דירות מומלץ בתל אביב I בר-לב נדל"ן החלטתם למכור את הנכס בבעלותכם וכעת אתם מחפשים מתווך דירות תל אביבי מומלץ שיסייע לכם בתהליך המכירה, נכון? לכן, כדי שתהיה לכם מכירת דירות מוצלחת בתל אביב, עליכם ליישם כמה כללים לפני תהליך מכירת הנכס - למה? כי מכירת דירה בת"א היא אירוע כל כך מורכב ודורש מכם שיקולים שונים.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 שנים 10 חודשים
דייר סרבן בפרויקט תמ"א 38 אחד הנושאים איתם יש להתמודד כאשר מבקשים לממש את הוראות תמ"א 38 היא תופעת הדייר הסרבן?
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 3 שנים 7 חודשים
כיצד הסתבכה עסקת הנדל"ן של הכנסייה בית ישן בחיפה הניצב בשדרות הציונות עומד במרכז של עסקת נדל"ן שהסתבכה ובמרכזה סכסוך בין הכנסייה, בין הקונה שרכש את המבנה, פדל אלבסול, לבין משפחה נוספת, משפחת נחאס שטוענת בכלל שהמבנה שייך לה.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 3 שנים 7 חודשים
ברק בר-לב I כיצד תבחרו מארגן דיירים בעסקת התחדשות עירונית קידומן של פרויקטי להתחדשות עירונית הינן מן העסקאות הקשות והמורכבות ביותר בתחום הנדל"ן, אם לא הקשה והמורכבת ביותר! וכאן נשאלת השאלה כיצד תבחרו מארגן דיירים בעסקה בעלת חשיבות כה רבה בחייכם?
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 3 שנים 7 חודשים
ברק בר-לב I היעדר זכות ערר ברובע 4 תא בבקשה להיתר התואמת לתוכנית רובע 4 אין חובת פרסום ואין למתנגדים זכות ערר.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 3 שנים 7 חודשים
מהו הקשר בין תכנית הרבעים של תל אביב להיטל השבחה? תחת הכותרת "תכנית הרבעים" מקדמת עיריית תל אביב תכניות לארבעה רבעים מרכזיים בעיר, רובע 3, רובע 4, רובע 5, ורובע 6. התכניות נועדו לאפשר התחדשות עירונית בעקבות קביעה של זכויות בנייה לבנייה חדשה ולתוספת על בניינים קיימים במטרה לפשט את הליכי התכנון והרישוי ושמירה על אופי הסביבה.
פורסם בקטגוריית מיסוי מקרקעין, לפני 3 שנים 7 חודשים
מסלולי פינוי-בינוי קו אחד עובר כחוט השני בין התוכניות השונות שעסקו ועוסקות בתכנון ופיתוח של הנדל\"ן בישראל ברמה הארצית (ישראל 2020, תמ\"א 35, תמ\"א 31, תמ\"א 38 וכו\'). כולן מבוססות על התפיסה שיש לבצע חלק רחב ככל הניתן מהבניה העתידית במדינה באזורים מבונים. כלומר, על ידי חיזוק מבנים ובנייה מחודשת.
פורסם בקטגוריית מקרקעין, לפני 3 שנים 7 חודשים
חשוב לבחור את מתווך הדירות הנכון | בר-לב נדל"ן שמי ברק בר-לב, המייסד והבעלים של חברת הנדל"ן בר-לב נדל"ן המתמקדת מזה עשור בתחום ההתחדשות העירונית ובעסקאות לתיווך ושיווק של דירות למכירה בצפון תל אביב, בהיקפים גדולים ביותר. למשרדי מוניטין רב שנשען ומבוסס בעיקר על רמת מקצועיות מעולה, הגינות ואמינות. מטרתנו להעניק ללקוחותינו את הכתובת המקצועית לקידום וביצוע עסקאות נדל"ן במסלול הנכון ביותר, לספק להם פתרון מעשי ואיכותי שיתרמו להצלחותיהם ולמטרותיהם תוך הקפדה על יצירתיות רבה, תשומת לב נרחבת ויחס אישי שאין לו תחרות.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 3 שנים 7 חודשים