לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4907 מאמרים 1492 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אבטחת מידע

מאמרים בנושא אבטחת מידע , כתבות,מידע ומאמרים בתחום אבטחת מידע

8 מאמרים
מבוא למגן הסייבר רוב חברות הסייבר וספקי השירותים מתמחים בנגזרת זרה של עולם ההגנה על המידע שלכם. בדרך כלל מדובר בשרת יעודי, "ארגז חול", הגנה מפני וירוסים יעודיים, חסימת ספאמרים, אימות זהויות או הלבנת קבצים. כלומר פתרונות אלו מהוות "טלאים" בהגנת הסייבר שלכם ואינם מכסים את כל מגוון האפשרויות. גם פתרונות מבוססי תוכנה או חומרה אינם מספקים הגנה כוללת.
פורסם על ידי דוד רום - מגן סייבר לפני 10 חודשים 2 שבועות
התראות אבטחת מידע תקופתיות ומידע לתועלת הציבור בעקבות שימוש בפגסוס, חברת Apple השיקה לאחרונה את iOS 15ועדכון ל-iOS 12, לסיכול פרצת דרכה חדרה NSO, לכאורה, לאייפון. הנוזקה הוסלקה בקבצי PDF תמימים. המחקרים מצביעים שתקיפת ה-ROOT של מערכת ההפעלה, מקנה לתוקף שליטה מלאה.
פורסם על ידי דוד רום - מגן סייבר לפני 10 חודשים 2 שבועות
האם גם הנייד שלך נחשף? איתור וטיהור סלולרים מרוגלות נמצאים תחת הכוונות של גורמי פשע או ריגול? הם יכולים "לשאוב" מהנייד את כל המידע האינטימי שלכם, אנו ממליצים: 1. לשלוח למעבדה שלנו את המכשיר לטיהור איומים ונוזקות 2. להצטייד בטלפון חסין רוגלות לשיחות חשאיות.
פורסם על ידי דוד רום - מגן סייבר לפני 11 חודשים 3 שבועות
אבטחת מידע באמצעות הצפנת מידע רגיש messagenet פועלת בכלל המשק הישראלי: בנקים גדולים, חברות ביטוח, מוסדות רפואיים, ביטחוניים, משרדים ממשלתיים, מוסדות אקדמאיים, חברות תעשייה והייטק ועיריות ברחבי הארץ.
פורסם על ידי infoguard לפני 4 שנים 8 חודשים
התקנת מצלמות אבטחה השאיפה של כל אדם שמכניס עצמו לעולם האבטחה היא תמיד להישאר בשליטה, אם זה על הילדים בגן או לפקוח עין על העובדים בעבודה, לשמור מקרוב על הסבים מפני המטפלים וכו', היכולת לדעת מה קורה בכל זמן ומכל מקום קיימת בטכנולוגיה של היום ואנשים משתמשים בטכנולוגיה זו למגוון רחב של מטרות אבטחה,
פורסם על ידי shlomy.m לפני 7 שנים 10 חודשים
מצלמות אבטחה לעסק - שליטה ובקרה כידוע כל בית עסק במקום בולט וחזותי מחייב התקנת מצלמות אבטחה וזאת כי העסק שלכם הנו מקור פרנסה ועל כן אין מקום לקחת סיכונים מיותרים
פורסם על ידי shlomy.m לפני 6 שנים 5 חודשים
להתקדם עם קורס אקסל זהו, עכשיו מגיע השלב בו אתם יכולים להגיד כי התנסיתם בכול מה שצריך כדי שהעסק יעבוד מעולה ועדיין משהו חסר. זה נשמע מוכר ללא מעט אנשים שכבר התנסו באקסל, רכזו דוחות, תשלומים וארגון שלם על גביו ועדיין משהו חסר.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 6 שנים 4 חודשים
חושד/ת שמרגלים אחרי הנייד שלך חושד/ת שמרגלים אחרי הנייד שלך תוכנת ריגול - לא רק בסרטים
פורסם על ידי cyberworldisrael לפני 7 שנים 8 חודשים