לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
5014 מאמרים 1519 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

דיני מיסים

מאמרים בנושא דיני מיסים , כתבות,מידע ומאמרים בתחום דיני מיסים

4 מאמרים
תת נושא
החזרי מס לפנסיונרים / גמלאים ולאנשים בני 60 ומעלה האם פנסיונרים ואנשים מעל גיל 60 משלמים מס? כן, אך שיעור המס שלהם נמוך יותר מאשר של אנשים שאינם פנסיונרים. מס ההכנסה מעניק פטור חלקי ממס על הפנסיה עד לתקרה מסויימת. אחוזי הפטור הולכים וגדלים עם השנים, ונעים בין 43%-67%. בשל ההטבות הרבות הקבועות בחוק, רוב הפנסיונרים למעשה זכאים להחזרי מס מסיבות שונות. עובדה זאת מאפשרת לרבים בגילאי הזהב לשפר את מצבם הכלכלי ולשמור על איכות חיים סבירה. אך לרוע המזל, רבים לא מודעים להטבות הרבות שמגיעות להם, ולכן אינם מנצלים אותן ולא זוכים להקלה כלכלית. אז אילו החזרי מס לפנסיונרים קיימים ואיך אפשר לקבלם?
פורסם על ידי אדווהגרניט לפני 7 חודשים 1 שבועות
הלבנת הון והאיסור הפלילי שעומד מאחוריה מדוע הלבנת הון הפכה להיות עבירה פלילית קיצונית? הסיבה לכך היא כי לרוב כספים אלו מגיעים מעפילות בלתי חוקיץ כגון סחר בסמים, פעילות טרור ועבירות קיצוניות נוספות.
פורסם על ידי David_kaza לפני 2 שנים 5 חודשים
הכול אודות מס הכנסה על הגרלות ופרסים כמעט כל אחד מאתנו חולם על זכייה גדולה בלוטו, על קבלת פרס שישנה את חייו כזה שיהפוך אותם למהנים יותר ונוחים יותר. זכייה בלוטו או בכל הגרלה אחרת היא בסבירות נמוכה מאוד, אך עדיין יש לא מעט אנשים שזוכים בעיקר בסכומים קטנים או בינוניים.
פורסם על ידי Law-offices לפני 6 שנים 4 חודשים
מס שבח – על מה מדובר? החזר מס שבח כל מה שרציתם לדעת.
פורסם על ידי נוי קידום לפני 8 שנים 2 חודשים