לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4660 מאמרים 1428 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מיחשוב ארגוני

מאמרים בנושא מיחשוב ארגוני , כתבות,מידע ומאמרים בתחום מיחשוב ארגוני

4 מאמרים
תת נושא
הדרכים שבינה מלאכותית תהפוך את המלאי שלך למדויק יותר ותצמצם את השורה התחתונ ניתן להשתמש במערכת ERP אתגרית מבת התוכנה אתגר סופט בשלוב בינה מלאכותית כדי לזהות כל שגיאה אפשרית לפני שהן קורות, על ידי ביצוע חישובים, סריקת נתונים ויצירת רעיונות לפתרונות. אם מפעל של חברה פועל במלוא כושר הייצור והם רוצים להגדיל אותו אבל כבר חווים מחסור במלאי, AI יכול לחשב כמה חומר גלם נוסף צריך.
פורסם על ידי etgarss@gmail.com לפני 1 שנים 6 חודשים
כיצד לנהל מלאי מתקדם וכיצד זה יעזור לעסק שלך לצמוח ניהול מלאי יעיל חשוב להצלחת העסק - עלויות תפעול מופחתות שירות לקוחות משופר , הגדלת הרווחים , ו שרשרת אספקה ולוגיסטיקה יעילה יותר
פורסם על ידי etgarss@gmail.com לפני 1 שנים 6 חודשים
טיפים בבחירת התוכנה הטובה ביותר לניהול העסק שלך בעל עסק שים לב – התוכנה המושלמת לצרכי העסק שלך נמצאת בחוץ. עם כל כך הרבה לבחירה, קל להיות המום. אבל עם תוכנת ניהול העסק הנכונה, אתה יכול לייעל את הפעילות שלך וליצור יעילות רבה יותר מהמתחרים שלך.
פורסם על ידי etgarss@gmail.com לפני 1 שנים 10 חודשים
שירותי מחשוב ענן לעסקים – כמה זה עולה ומה זה נותן לי? החל מעוסקים מורשים המתפקדים כעסק של אדם אחד ועד לתאגידי ענק בהיקפים בין לאומיים, הולכת ומתחזקת ההבנה כי עולם העסקים משנה את פניו ואת יסודות התפקוד שלו. בעוד שנים ספורות מהיום, עסקים ישתמשו בשירותי תוכנות לפי שיטת On Demand וייהנו ממהירות שרתים שתאפשר לתת שירות ללקוחות בפרישה ארצית ואפילו בין לאומית. ועדיין, רגע לפני המעבר, נראה כי הרכב התשלום עבור שירותי ענן הוא כה ורסטילי ומותאם אישית, עד שמנהלים רבים אינם מצליחים לרדת לסוף הבנת האופן בו מחולקים התשלומים עבור שירותים בענן. בכתבה הבאה נפרט את העלויות הצפויות לעסק המעוניין לעבור לענן.
פורסם על ידי Exsitu לפני 4 שנים 10 חודשים