לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4907 מאמרים 1492 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

משפחה

מאמרים בנושא משפחה , כתבות,מידע ומאמרים בתחום משפחה

6 מאמרים
תת נושא
זמן איכות משפחתי: פעילויות לילדים אחר הצהריים אחרי יום ארוך של עבודה, לימודים ופעילויות, סוף סוף מגיע זמן איכות משפחתי. אחר הצהריים הוא הזדמנות נהדרת ליהנות יחד, לחזק את הקשר המשפחתי וליצור זיכרונות משותפים.
פורסם על ידי אריאל מני לפני 2 חודשים 1 שבועות
אטרקציות מאתגרות וחינוכיות לילדים - קונצרטים! בואו נכנס ביחד לעולם המוסיקה,בואו גלו עד כמה ילדכם יכל להיות עסוק ומרוגש מכלי נגינה?
פורסם על ידי Oly Mihaelov לפני 1 שנים 9 חודשים
למה חשוב לערוך הסכם ממון? הסכם ממון עבור בני הזוג זה מין תעודת ביטוח שבמידה ומשהו ישתבש אז כל אחד מבני הזוג לא ישאר עם ידיים ריקות. לא פעם בני הזוג מתביישים לדבר על כך לפני המעבר של יחסים לשלב הבא, אבל יחד עם זאת הסכם הזה יכול לחסוך המון כבא ראש ומריבות במקרה של פרידה ובמיוחד כאשר לאחד מבני הזוג יש בבעלותו נכס, עסק, חברה ועוד.
פורסם על ידי אלירן לפני 2 שנים 6 חודשים
פינוי דירה אחרי פטירה אחד הדברים היותר עצובים, בית שלם מספר סיפור ואין אפשרות להבין בכלל עד שלא נמצאים "בסיפור נעליו של הבית" .
פורסם על ידי czhipirodshteyn@gmail.com לפני 6 שנים 6 חודשים
מפנה בתים מוזנחים שהיו סגורים הרבה שנים דירות מוזנחות אפשר למצוא בכל מקום, הם סגורות במשך שנים מחמת ירושה שלא טופלה, או לחילופין חוסר רצון או יכולת להתמודד עם המעמסה הפיזית והרגשית. נשמע לכם מוכר? האם גם לכם יש דירה עם המון פגמים, ברזים שבורים ועוד פגמים קשים? אתם משלמים מיסים על נכס שאתם לא ממצים את הפוטנציאל שלו?
פורסם על ידי czhipirodshteyn@gmail.com לפני 6 שנים 5 חודשים
טיפול משפחתי וזוגי החיים המודרניים מלאים בלחץ, עומס וסטרס המאפיינים משפחות רבות. גורמים אלו יוצרים תחושות קשות בקרב כל בני המשפחה ומשפיעים על היחסים בתוכה. פיתוח מודעות לבעיה ורצון לשיפור יכולים לסייע בהידוק הקשר, התקשורת והיחסים בתוך המשפחה ובין בני הזוג.
פורסם על ידי mizugfamily לפני 8 שנים 7 חודשים