לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4907 מאמרים 1492 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

שייט

מאמרים בנושא שייט , כתבות,מידע ומאמרים בתחום שייט

5 מאמרים
תת נושא
מסיבת רווקות על יאכטה 💠הגעת לרגע שבו נפרדת לשלום מעולם הרווקות? מזל טוב!🎊✨🥂 💠חברה שלך מתחתנת והפילו עלייך את התיק לארגן מסיבת רווקות או רווקים מושקעת וייחודית? 💠לארגן מסיבת רווקות זו הפקה קשה מדי? אנחנו כאן עבורכן! מסיבת רווקות על יאכטה מתרחשת בדיוק רגע לפני האירוע הגדול בחיים, לי ים השכרת יאכטות חוגגת איתך הכלה ועם החברות הכי טובות שלך את הפרידה מעולם הרווקות בחגיגה שטופת שמש, אלכוהול ומוזיקה טובה, וכמובן, וים של כיף בזולה הרווקות הפרטית שלכן בים-אי בודד רק שלכן.
פורסם על ידי hadmo לפני 4 שנים 6 חודשים
רעיונות מדליקים למתנות ליום הולדת מעוניין לחגוג יום הולדת בלתי נשכח ליקר לך? חשבת פעם על שיט ביאכטה ליום הולדת? שייט זוגי כדי לחגוג יום הולדת יכול להיות רעיון מקורי ומושלם.
פורסם על ידי AliKabilio לפני 5 שנים 10 חודשים
השכרת יאכטה עם סיבה לחגיגה או בלעדיה- שיט ביאכטה הוא חוויה ייחודית, מרעננת, מפנקת. כחלק מיום כיף או גיבוש או כבילוי המרכזי בהם, לציון אירועים חשובים, מרגשים- קל וחומר מכוננים- בחיים, השכרת יאכטה מאפשרת לכם לבלות יחד עם חברים קרובים.
פורסם על ידי Droxit - בניית אתרים חכמים וקלים לניהול לפני 6 שנים 7 חודשים
קורס סקיפרים – כל היתרונות לחובבי שיט בקורס אחד שיט יאכטות הוא ספורט מיוחד במינו. הוא מאפשר לנו להרגיש חופש מוחלט, לנסוע למקומות שונים ולחוות אותם דרך החופים, הים והמרינות, להתנסות בשיט של יאכטות מכל הסוגים ולהתמקצע שלב אחר שלב, עד שנהפוך למקצועיים ביותר.
פורסם על ידי Droxit - בניית אתרים חכמים וקלים לניהול לפני 6 שנים 10 חודשים
שייט לפיורדים המרהיבים אחד מפלאי הטבע הם פיורדים. אנחנו יכולים למצוא אותם בעיקר בסקנדינביה אך גם במדינות אחרות. מדובר על צוקי הרים גבוהים שמתחתם ים או נהר הנסגר ביניהם. אל צוקים אלו מגיעים מדי שנה עשרו אלפי מטיילים, חלקם עושים את הדרך יבשתית בשביל לראות את הפיורדים מלמעלה ואחרים עושים את הדרך באופן ימי, בשביל לראות את הפיורדים מלמטה, ואז ניתן להתפעל מגובהם יופיים המרשים.
פורסם על ידי morale לפני 7 שנים 4 שבועות