לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3066 מאמרים 823 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מהם חדרי ארונות מודולאריים?

פורסם בתאריך 09/09/2015      /      נכתב ע"י ארון כהן

עושים סדר עם ארגון פונקציונאלי ואידיאלי!

אמרו די לבלגן ובואו לקבל אור בעיניים עם סדר מופתי פונקציונאלי ופרקטי על ידי חדרי ארונות מודולאריים עשויים מדפים איכותיים מפלדת אל חלד, המדפים יכולים לשאת משקל רב מאוד של עד כ-80 קילוגרמים!
אם אתם מעוניינים בסדר נכון ואידיאלי, בואו להתאים לעצמכם מדפים פיקס ותנו לנו להגשים לכם חלום של חדרי ארונות יוקרתיים ואידיאלים.

מדפי רשת המונעים הצטברות אבק ולכלוך

היתרון המשמעותי ביותר של מדפי רשת אשר עשויים מפלדת אל חלד הם העובדה שהם מונעים מן האבק להצטבר מעליהם וכך החדר נשמר נקי ככל האפשר. מדפים רגילים מעץ או מסנדוויץ' אומנם חזקים לא פחות אך בהחלט מייצרים עבודה מיותרת של ניקוי אבק הן מן החפצים המאוחסנים עצמם והן מן המדפים, עבודה  שאין בה כל צורך.

התאמה מדויקת וגמישה לכל חלל מבוקש

יתרון נוסף ומשמעותי של חברת פיקס אלו חדרי ארונות מודולאריים אשר מותאמים באופן מדויק לכל חלל על ידי כך שהם מנצלים את מלוא הפוטנציאל שלו. אנו מסדרים לכם חדרי ארונות בהתאמה אישית על פי הצרכים וכמות החפצים שלכם. למידוף של חדרי ארונות מודולאריים ישנה גמישות מקסימאלית.

חדרי ארונות המהווים פתרון אחסון לכל דבר

חדרי ארונות מוכרים בעיקר למטרות של אחסון בגדים אמנם אין כך הדבר כלל. חדרי ארונות מודולאריים של חברת פיקס מתאימים פיקס לכל אחסון שתרצו. חדרי ארונות כמחסן חפצים, כמזווה למצרכי מזון, לצעצועים והרשימה עוד ארוכה.
אנו מזמינים אתכם לקבוע עמנו פגישת ייעוץ ולהתאים לכם במדויק את חדר הארונות המושלם עבורכם.

1262 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת ארון כהן
מדפים למחסן נקי ומאורגן כך מסדרים מדפים במאה אחוזים! כדי לקבל מחסן מסודר באמת, מוכרחים מדפים נוחים ומסודרים. כך שלכל דבר יהיה מקום מאורגן, וכל חפץ ימצא את מקומו הנכון. פיקס חדרי ארונות מסבירים איך מתקינים מדפים למחסן כדי שהכל יהיה מאורגן.
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 4 שנים 10 חודשים